IZPĒTIET JAGUAR I-PACE

IZPĒTIET JAGUAR I-PACE

TĀLREDZĪGA DOMĀŠANA

Optimizēts eksterjers, kas veidots, lai samazinātu gaisa pretestību.

I-Pace 24MY
NOKLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
GRACIOZA VIENKĀRŠĪBA

GRACIOZA VIENKĀRŠĪBA

Nepārblīvēts izkārtojums un izsmalcināta apdare. Viscaur eleganta atmosfēra.

PILNĪBĀ ELEKTRISKS

Elektrizējošs sniegums. Nulles izplūde.

BEZBAILĪGA BRĪVĪBA

BEZBAILĪGA BRĪVĪBA

Dodieties tālāk bez raizēm par sniedzamību. Ceļojiet ar pārliecību, izmantojot Pivi Pro,1 izceļot visus uzlādes punktus jūsu maršrutā.

ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS SPECIFIKĀCIJAS

EV DIAPAZONS (LĪDZ)

470KM**

WLTP Paredzamais reālais diapazons līdz 470 km.

UZLĀDES LAIKS (NO)

8,58stundas*

Pilnībā uzlādēts, izmantojot 11 kW maiņstrāvas lādētāju.

EMISIJAS

0co2

Izbaudiet nulles emisijas.

0-100 KM/H

4,8sekundes

0-100 km/h 4,8 sekundēs.
ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS SPECIFIKĀCIJAS

REKUPERATĪVĀ BREMZĒŠANA

Rekuperatīvās bremzēšanas tehnoloģija pārvērš bremzēšanas enerģiju izmantojamā jaudā, nodrošinot ilgākus braucienus. Pārņemiet pilnu kontroli, izvēloties vienu no četriem JaguarDrive Control iestatījumiem veiktspējai, komfortam, efektivitātei vai nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

UZLABOTA BALSTIEKĀRTA

Aktīvā piekare automātiski nolaiž automobili, lai, braucot ātri, uzlabotu aerodinamiku. Adaptive Dynamics sistēma nepārtraukti uzrauga un pielāgo balstiekārtu, lai nodrošinātu perfektu komforta un veiklības līdzsvaru.

TEHNOLOĢIJU VIRZĪTS

Viegla saiknes sajūta, pateicoties tehnoloģiju klāstam, kas vienmēr ir jūsu rīcībā.

INTUITĪVS DUBULTDISPLEJS

INTUITĪVS DUBULTDISPLEJS

Izbaudiet ērtu vadību ar Pivi Pro dubulto skārienekrānu. Nemanāmi pārslēdzieties starp multivides programmām, uzlādes līmeni un klimata kontroli, vienmēr paturot prātā galamērķi ar mūsu savienoto navigācijas sistēmu1.
BEZVADU UZLĀDE

BEZVADU UZLĀDE

Uzlādējiet savu viedierīci, izmantojot bezvadu uzlādi viduskonsoles paliktnī.

KLIMATA KONTROLE

Radīta efektivitātei un komfortam. Smart Climate tehnoloģija nosaka pasažieru skaitu automobilī un izveido īpašas gaisa zonas, un optimizē enerģijas patēriņu līdz pat 30 procentiem.

ATBALSTS VADĪTĀJAM

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.

TURPINIET PĒTĪT

MODEĻI

MODEĻI

Skatiet visu modeļu klāstu un specifikācijas.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Inovācijas un dizains ideālā līdzsvarā.

**Skatiet WLTP rādītājus.
Šie rādītāji ir oficiālu ražotāja pārbaužu rezultāts saskaņā ar ES tiesību aktiem ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālās ekspluatācijas rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņš un diapazons var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu aprīkojums, uzstādītie piederumi, faktiskais maršruts un akumulatora stāvoklis. Diapazona rādītāji ir iegūti, ar sērijveida transportlīdzekli braucot pa standartizētu maršrutu.


*Uzlādes ilgums mainīsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, bet ne tikai: akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un uzlādes līmeņa; izmantotās iekārtas un uzlādes ilguma.


1Atkarībā no mobilā tīkla konkrētajā tirgū, signāla un klienta konta. Pēc sākotnējā Jaguar pārstāvja norādītā termiņa beigām būs nepieciešama papildu abonēšana.


Pivi un InControl funkcijas, opcijas, trešo pušu pakalpojumi un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar savu Jaguar pārstāvi, lai noskaidrotu pieejamību vietējā tirgū un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešams abonements, kas būs jāatjauno pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis jūsu Jaguar pārstāvis. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai sekvences, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versiju kontrolei un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no izvēlētajām opcijām. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Noteikta Alexa funkcionalitāte ir atkarīga no viedās mājas tehnoloģijas. Lai izmantotu Amazon Alexa, ir nepieciešams Amazon konts.


MeridianTMir Meridian Audio Ltd reģistrēta preču zīme. Trifield un trīs lauku ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.