IZPĒTIET JAGUAR F-PACE

IZPĒTIET JAGUAR F-PACE

SPĒCĪGAS PROPORCIJAS

Iespaidīgs siluets, kas veidots ap raksturīgo priekšējo režģi, iedvesmojoties no mūsu īpašā monogrammas raksta.

Izvēles Pixel LED priekšējie lukturi ar dienas gaitas gaismas signatūru nodrošina vēl labāku redzamību jebkuros apstākļos.

F-Pace 24MY
NOKLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
APGAISMOTA ELEGANCE

APGAISMOTA ELEGANCE

Rāms, nepārblīvēts interjers, ko ar dabisko gaismu palīdz piepildīt pēc izvēles pieejamais bīdāmais panorāmas jumts. Izvēlieties Windsor ādas Performance Seats sēdekļus, lai nodrošinātu izcilas veiktspējas un komforta sajūtu.
IZVEIDOJIET SAVU

PRECĪZA VEIKTSPĒJA

Bezkompromisa veiktspēja visā dzinēju klāstā; tos vieno Jaguar inteliģentā dinamika un pilnpiedziņas tehnoloģija.

Maksimālu efektivitāti nodrošina Jaguar F-PACE uzlādējamais hibrīds ar elektrisko nobraukumu līdz 65 km.

INTELIĢENTIE BRAUKŠANAS REŽĪMI

INTELIĢENTIE BRAUKŠANAS REŽĪMI

Hibrīda režīms optimizē efektivitāti. Save Mode režīms saglabā akumulatora uzlādes līmeni, lai automobilis būtu gatavs braukšanai elektriskajā režīmā – lieliski pilsētu tīrā gaisa zonās.
ELEKTRIZĒJOŠAIS DIAPAZONS
INTELIĢENTA UZLĀDE

SPECIFIKĀCIJAS

0-100 KM/H

4,0sekundēs

Jaguar F-PACE P550: 0–100 km/h 3,8 sekundēs.

MAKSIMĀLĀ JAUDA

575PS**

400 kW Jaguar F-PACE P575.

EMISIJAS (NO)

37/km**

BAGĀŽAS TELPAS IETILPĪBA

1.842litri

Tilpums aprēķināts, simulējot F-PACE P250 bagāžas telpas piepildīšanu ar šķidrumu.
ATSAUCĪGA VADĀMĪBA

ATSAUCĪGA VADĀMĪBA

Reaģējiet uz ceļa apstākļiem reāllaikā. Jaguar F-PACE izvēles Adaptive Dynamics sistēma automātiski pielāgo automobiļa balstiekārtu, pārnesumu pārslēgšanu un stūrēšanu, lai nodrošinātu optimālu braukšanu. Pārņemiet pilnu kontroli ar Configurable Dynamics sistēmu, lai pielāgotu automobili savam braukšanas stilam.

PĀRLIECĪBA VISOS APSTĀKĻOS

Ar visu riteņu piedziņu (AWD) standarta aprīkojumā jūs varat braukt ar pārliecību jebkuros apstākļos. Neparedzamām situācijām izvēlieties Adaptive Surface Response (AdSR) no papildaprīkojuma klāsta, kas pastāvīgi analizē ceļu, lai nodrošinātu optimālu saķeri.

INSTINKTĪVA ATJAUTĪBA

Viegla saiknes sajūta ar tehnoloģiju klāstu, kas vienmēr ir jūsu rīcībā.

ESIET INFORMĒTI

ESIET INFORMĒTI

Koncentrējieties uz ceļu, izmantojot papildināto braukšanu. Izvēles 12,3 collu interaktīvo vadītāja displeju (IDD) un projekcijas ekrānu1 var konfigurēt, lai parādītu jūsu braucienam būtisku informāciju.
BEZVADU UZLĀDE

BEZVADU UZLĀDE

Uzlādējiet saderīgu ierīci, izmantojot bezvadu uzlādi viduskonsoles paliktnī.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANA

Filtrējiet piesārņotājus, piemēram, putekļus un ziedputekšņus, izmantojot pēc izvēles pieejamo salona gaisa attīrīšanas sistēmu.

ATBALSTS VADĪTĀJAM

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.

TURPINIET PĒTĪT

MODEĻI

MODEĻI

Skatiet visu modeļu klāstu un specifikācijas.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Nepārspējama daudzpusība apvienojumā ar īpašo Jaguar dizainu.

**Skatiet WLTP rādītājus

Sniegtie rādītāji ir oficiālu ražotāja testu rezultāts saskaņā ar ES tiesību aktiem ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomija, enerģijas patēriņš un attāluma rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu aprīkojums, uzstādītie piederumi, faktiskais maršruts un akumulatora stāvoklis. Diapazona rādītāji ir iegūti, ar sērijveida transportlīdzekli braucot pa standartizētu maršrutu.

1Izvēles funkcija. Autovadītājiem vienmēr ir jāsaglabā pilna kontrole pār transportlīdzekli.
2Savienotajai navigācijai būs nepieciešams papildu abonements pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis jūsu Jaguar pārstāvis.

Papildu funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas) un tirgus, vai arī to izmantošanai var būt nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai konfigurējiet savu automobili tiešsaistē.

Automobiļa funkcijas autovadītājiem jāizmanto tikai tad, ja tas ir droši. Autovadītājiem vienmēr ir jāsaglabā pilna kontrole pār transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, opcijas, trešo pušu pakalpojumi un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar savu Jaguar pārstāvi, lai noskaidrotu pieejamību vietējā tirgū un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešams abonements, kas būs jāatjauno pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis jūsu Jaguar pārstāvis. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai sekvences, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versiju kontrolei un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no izvēlētajām opcijām. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Noteikta Alexa funkcionalitāte ir atkarīga no viedās mājas tehnoloģijas. Lai izmantotu Amazon Alexa, ir nepieciešams Amazon konts.

MeridianTM ir reģistrēta Meridian Audio Ltd preču zīme. Trifield un trīs lauku ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.