PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Neatkarīgi no tā, kādā situācijā nokļūstat un kurā Eiropas valstī atrodaties, Jūs varat būt drošs, ka sniegsim palīdzību uz ceļa. Jums jāparūpējas vien par to, lai Jūsu automobilim ir derīga garantija.

Jaguar/Land Rover 24/7ārkārtas līnija palīdzībai uz ceļa:
Ja nepieciešama palīdzība uz ceļa, lūdzu, zvaniet uz zemāk norādīto tālruņa numuru

Vietējais numurs: +371 67 11 22 04

vai piespiediet un turiet “B” zvana(kur pieejams) pogu, kas atrodas virs galvas esošās konsoles kreisajā pusē, vismaz 3 sekundes.
Saņemot Jūsu zvanu, mums būs jānoskaidro:

• Jūsu vārds un uzvārds;
• Jūsu atrašanās vieta;
• Jūsu automobiļa reģistrācijasnumurs vai VIN;
• Īss negadījuma izklāsts;
• Jūsu kontakttālrunis.

Visparējie noteikumi
Jaguar/Land Rover palīdzība uz ceļa ir pieejama šādās valstīs: Albānijā, Austrijā, Bosnijā un Hercegovinā, Beļģijā, Bulgārijā, Horvātijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Gibraltārā, Grieķijā, Ungārijā, Islandē, Īrijā, Itālijā, Kosovā, Latvijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Luksemburgā, Maķedonijā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Turcijā, Ukrainā un Apvienotajā Karalistē.

Dažos gadījumos var tikt piemēroti finansiāli ierobežojumi. Detalizētāku informāciju, lūdzu, meklējiet savā Garantijas ieguvumu rokasgrāmatā.

IEGUVUMI


GLĀBŠANA&VILKŠANA

PALĪDZĪBA AUTOMOBILIM SALŪSTOT

Ja avārijas vai tehnisku iemeslu dēļ (iededzies brīdinājuma signāls) Jūs nevarat uzsākt vai turpināt savu braucienu, atrodoties norādīto valstu robežās (vispārīgie noteikumi), tad Jaguar/Land Rover palīdzība gadījumos, kad problēmu nevarēs atrisināt attālināti, noorganizēs labošanu uz vietas(ja tas būs iespējams un legāli atļauts) un nodrošinās automobiļa aizvilkšanu uz tuvāko vai, pēc izvēles, uz nozīmēto JLR (Jaguar/Land Rover) pilnvaroto servisa centru, lai veiktu diagnostiku/labošanu, ja automobiļa labošana uz ceļa nav iespējama vai ir aizliegta.

Pat ja starpgadījums radies Jūsu paša darbības rezultātā, piemēram, izlādējas akumulators, beidzas degviela, nepareizi uzpildījāt degvielu vai nozaudējāt atslēgu, Jaguar/Land Rover palīdzība nodrošinās nepieciešamo atbalstu.

SEKUNDĀRIE IEGUVUMI


PALĪDZĪBA AUTOMOBILIM SALŪSTOT
Maiņas automobilis
Ja automobilis ceļā salūzīs, Jaguar/Land Rover palīdzības dienests noorganizēs maiņas automobiļa atbalstu, kamēr klienta automobilis tiks salabots un nodots atpakaļ.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka maiņas automobiļu pieejamība ir atkarīga no vietējiem nosacījumiem. Tiks piemēroti attiecīgā automobiļa nomas uzņēmuma nomas nosacījumi. Ņemiet vērā arī to, ka atkarībā no vietējās likumdošanas, saņemot maiņas automobili, var būt nepieciešams sniegt kredītkartes informāciju.

ALTERNATĪVA
Taksometrs
Jaguar / Land Rover palīdzības dienests segs taksometra pakalpojumu izmaksas līdz tuvākajai dzelzceļa stacijai / lidostai vai līdz klienta norādītajai vietai, iekļaujoties summā līdz 200 € (ieskaitot PVN).

Vilciens
Līdz 400 € (ieskaitot PVN) par vienu personu
Obligāti pirmās klases vilciena biļete

Lidmašīna
Līdz700 € (ieskaitot PVN) par vienu personu
Ekonomiskā /Premium klases ekonomiskā lidmašīnas biļete

ALTERNATĪVA
Viesnīcas numurs
Ja papildu nepieciešama arī vieta, kur pārnakšņot, Jaguar / Land Rover palīdzība segsizdevumus par naktsmītni visām pilnvarotajām personām – par vienu nakti 4 vai 5 zvaigžņu viesnīcā (līdz 300 €, ieskaitot PVN, par vienu nakti ar iekļautām brokastīm) savā valstī un par maksimums septiņām naktīm 4 vai 5 zvaigžņu viesnīcā (līdz 300 €, ieskaitot PVN, par vienu nakti, ar iekļautām brokastīm), atrodoties ārvalstīs.

PAPILDU PAKALPOJUMI


Ierašanās pēc salabotā automobiļa / salabotā automobiļa nogādāšana atpakaļ(savā valstī/ārvalstīs)
Klientam būtu jāizvēlas – pēc salabotā automobiļa ierasties pašam vai arī ļaut, lai Jaguar / Land Rover palīdzība norīko saremontētā automobiļa nogādāšanu uz klienta uzturēšanās vietu vai arī uz citu galamērķi, ja klients būs izteicis tādu vēlmi.

Nesalabota automobiļa nogādāšana (savā valstī/ārvalstīs)
Jaguar / Land Rover palīdzība nokārtos jautājumus, kas saistīti ar klienta nesalabotā automobiļa nogādāšanu uz JLR pilnvaroto servisa centru, klienta dzīvesvietu vai uz citu galamērķi, ja klients būs izteicis tādu vēlmi.

PALĪDZĪBA SATIKSMES NEGADĪJUMOS


Ja pēc notikuša satiksmes negadījuma Jūs nevarat uzsākt vai turpināt savu braucienu norādīto valstu robežās (vispārīgie noteikumi), tad pakalpojums “palīdzība uz ceļa”, ko nodrošina Jaguar / Land Rover palīdzība, gādās par Jūsu automobiļa transportēšanu uz tuvāko vai, pēc izvēles, uz nozīmēto JLR pilnvaroto servisa centru, lai veiktu automobiļa labošanu.

Kad pilnvarotais servisa centra būs salabojis automobili, Jaguar/Land Rover palīdzība nodrošinās maiņas automobili maksimums 4 kalendārajām dienām.