VIRSBŪVES DIZAINS

Side view of XE model
Sākot ar automobiļa izteiksmīgo izskatu un dzinēja pārsegu, līdz buferiem, priekšējam režģim un vieglmetāla diskiem – ikviena Jaguar XE dizaina detaļa akcentē tā pārliecinošo dizainu.
Elegantie un smalkie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām un animētiem virzienrādītājiem modeļa versijai Jaguar XE pieejami standartaprīkojumā. Aizmugurē šaurie LED lukturi lieliski izceļ automobiļa sportisko izskatu.
Modeļa versija Jaguar XE iemieso visu, kam ticam: stilīgu izskatu, precīzu inženieriju un nepārprotamu saviļņojumu.
XE 24MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS

SALONA DIZAINS

Overall Interior of the car

Kabīnes stila salons piedāvā izcilu komforta līmeni. Izbaudiet ieskaujošos DuoLeather ādas sēdekļus vai greznās Windsor ādas sniegto piedāvājumu.

Pateicoties plašajai apgaismojuma krāsu izvēlei, konfigurējamais salona apgaismojums sniedz Jums pilnu kontroli pār Jaguar XE salona atmosfēru.

Jaguar pārnesumu pārslēgšanas svira SportShift, sistēma JaguarDrive Control un paaugstinātā viduskonsole izceļ Jaguar XE sportisko būtību.

APRĪKOJUMS

Car driven on lighten round road track

Modeļa versija Jaguar XE apvieno dinamisku vadāmību un progresīvas tehnoloģijas, padarot automobiļa sniegumu vēl iespaidīgāku.

Automobilis ir aprīkots ar intuitīvām un reaģējošām tehnoloģijām, tostarp Pivi Pro1 infoizklaides sistēmu un Amazon datorprogrammu Alexa, kas nodrošina daudzas balss vadības funkcijas.
Vadītāja palīgsistēmu funkcijas padara Jūsu ceļojumus daudz vienkāršākus un drošākus, turklāt modeļa versija nodrošina pat 394 litru pielāgojamu bagāžas ietilpību. Organizējiet nepieciešamās lietas mazajos nodalījumos un sānu uzglabāšanas nodalījumos.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

MODEĻA VERSIJA JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

MODEĻA VERSIJA JAGUAR XE R-DYNAMIC HSE

 • 19 collu vieglmetāla diski
 • Virsbūves pakotne Black
 • Gloss Grey stila Figured Ebony krāsas apdare
 • 16 virzienos elektriski regulējami, apsildāmi perforētas Windsor ādas sportiska stila priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju
 • MeridianTM skaņas sistēma
JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

 • 19 collu vieglmetāla diski
 • 12 virzienos elektriski regulējami, apsildāmi perforētas DuoLeather ādas sportiska stila priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju
 • Virsbūves pakotne Black
 • 10 collu skārienjutīgs ekrāns ar infoizklaides sistēmu Pivi Pro1
 • MeridianTM skaņas sistēma
JAGUAR XE R-DYNAMIC S

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

 • 18 collu vieglmetāla diski
 • Elektriski nolokāmi, apsildāmi sānskata spoguļi ar atmiņas un durvju zonas izgaismošanas funkciju un automātiskas aptumšošanās funkciju vadītāja pusē
 • LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām un automātisko tālo gaismu palīgsistēmu
 • 12 virzienos elektriski regulējami perforētas DuoLeather ādas sportiska stila priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju
 • Bezvadu lietotne Apple CarPlay®2 un lietotne Android AutoTM3
MODEĻA VERSIJA JAGUAR XE 300 SPORT

MODEĻA VERSIJA JAGUAR XE 300 SPORT

 • 20 collu vieglmetāla diski
 • Elektroniski atverams aizmugurējais borts
 • 12 virzienos elektriski regulējami, apsildāmi perforētas DuoLeather ādas sportiska stila priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju
 • Virsbūves pakotne Extended Black Exterior ar Black stila sānu apmalēm un spoguļu ietvariem
 • Bright stila metāla pedāļi

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR XE MODEĻI

JAGUAR XE MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
GALERIJA

GALERIJA

Apskatiet Jaguar XE attēlu galeriju.

**Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, slodze, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.
2Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.

MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.