IZPĒTIET JAGUĀRA E-PACE

IZPĒTIET JAGUĀRA E-PACE

SPĒKS UN NOSVĒRTĪBA

Skulpturāla āriene ar pārliecinošu stāju. Modernas tālās gaismas tehnoloģijas LED lukturi iezīmē raksturīgo glancēto melno monogrammu.

E-Pace 24MY
NOKLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
ELEGANTA APDARE

ELEGANTA APDARE

Katra interjera detaļa ir izgatavota ar lielu precizitāti – no kriketa bumbas stila šuvēm līdz rotējošajos slēdžos iegravētajam monogrammas rakstam, Koventrijas sēdekļa etiķetēm un izšūtajiem galvas balstiem.
IZVEIDOJIET SAVU

SPĒKS UN VEIKLĪBA

Atbrīvojiet elektrisko veiktspēju, kuras pamatā ir Jaguar inženierija.

INTELIĢENTI BRAUKŠANAS REŽĪMI

INTELIĢENTI BRAUKŠANAS REŽĪMI

Hibrīda režīms palielina efektivitāti. Save Mode režīms saglabā akumulatora uzlādes līmeni braukšanai elektriskajā režīmā – lieliski, kad jāšķērso pilsētas tīrā gaisa zonas.
ELEKTRIZĒJOŠS DIAPAZONS
INTELIĢENTA UZLĀDE

SPECIFIKĀCIJAS

0-100 KM/H

7,3sekundēs

Jaguar E-PACE P270e 0-100 km/h 7,3 sekundēs.

MAKSIMĀLĀ JAUDA

269ZS

198kW Jaguar E-PACE P270e.

EMISIJAS (NO)

33g/km ††

Nulles izplūdes gāzu emisijas EV režīmā.

BAGĀŽAS TELPAS IETILPĪBA

601litri

Tilpums aprēķināts, simulējot bagāžas telpas piepildīšanu ar šķidrumu.
ATSAUCĪGA VADĪŠANA

ATSAUCĪGA VADĪŠANA

Reaģējiet uz ceļa apstākļiem reāllaikā. Pēc izvēles pieejamā Jaguar E-PACE Adaptive Dynamics sistēma automātiski pielāgo automobiļa balstiekārtu, pārnesumu pārslēgšanu un stūrēšanu, lai nodrošinātu optimālu braukšanas pieredzi. Pārņemiet pilnu kontroli ar Configurable Dynamics sistēmu, lai automobilis pielāgotos jūsu braukšanas stilam.

PĀRLIECĪBA VISOS APSTĀKĻOS

Pārņemiet kontroli pār sava Jaguar E-PACE veiktspēju, izvēloties vienu no četriem JaguarDrive Control iestatījumiem. Optimizējiet veiktspēju, komfortu vai efektivitāti. Sliktos laikapstākļos izvēlieties lietus, ledus un sniega režīmu, lai automātiski pielāgotu dzinēja un bremžu iestatījumus maksimālai saķerei.

SAVIENOJUMS UN KOMFORTS

Saiknes sajūta bez piepūles. Tehnoloģija, kas veidota ap jums.

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU

Izcils braukšanas partneris. Komunicējiet ar Pivi Pro,1 izmantojot eleganto izliekto 11,4 collu skārienekrānu ar Alexa balss vadību. Atjauniniet sistēmu, izmantojot programmatūras bezvadu atjauninājumus.
ELPOJIET VIEGLI

ELPOJIET VIEGLI

Papildaprīkojumā pieejamā salona gaisa attīrīšanas sistēma mēra salona gaisa kvalitāti, vienlaikus aktīvi skenējot un filtrējot piesārņotājus ienākošajā gaisā, piemēram, putekļus un ziedputekšņus.

SAŅEMIET JAUNĀKO INFORMĀCIJU

Koncentrējieties uz ceļu. Izvēlieties konfigurējamo 12,3 collu interaktīvo vadītāja displeju (IDD) un Head-up displeju, kas vienā mirklī sniedz visu būtisko informāciju.

ATBALSTS VADĪTĀJAM

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.
NETRAUCĒTS SKATS

NETRAUCĒTS SKATS

Ar ClearSight salona atpakaļskata spoguli jūs varat sekot līdzi tam, kas notiek aizmugurē.5 Pat tad, ja ir aizpildīts viss bagāžas apjoms vai aizmugurē sēž gara auguma pasažieri, tiešraides video plūsma nodrošina skaidru skatu.
IZVEIDOJIET SAVU

TURPINIET PĒTĪT

MODEĻI

MODEĻI

Skatiet visu modeļu klāstu un specifikācijas.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Nepārspējama daudzpusība ar īpašu Jaguar dizainu.

††Skatiet WLTP rādītājus

Rādītāji ir iegūti, veicot oficiālus ražotāja testus saskaņā ar ES tiesību aktiem ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraukuma rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu aprīkojums, uzstādītie piederumi, faktiskais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraukuma rādītāji ir iegūti, ar sērijveida transportlīdzekli braucot pa standartizētu maršrutu.


1Savienotajai navigācijai būs nepieciešams papildu abonements pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis jūsu Jaguar pārstāvis.

2Jūsu automobilis ir sagatavots Apple CarPlay lietošanai. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības jūsu valstī. Plašāku informāciju skatiet vietnē https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Jūsu automobilis ir sagatavots Android Auto lietošanai. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības jūsu valstī. Plašāku informāciju skatiet vietnē https://www.android.com/auto/.

4Tikai saderīgi viedtālruņi.

5Papildu aprīkojums. Atkarībā no vietējiem noteikumiem. Ja Bifocal vai Varifocal lēcu lietotājiem ir grūtības pielāgoties ClearSight digitālajam atpakaļskata attēlam, viņi jebkurā laikā var pāriet uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.


Papildu funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas) un tirgus, vai arī to izmantošanai var būt nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai konfigurējiet savu automobili tiešsaistē.


Automobiļa funkcijas autovadītājiem jāizmanto tikai tad, ja tas ir droši. Autovadītājiem vienmēr ir jāsaglabā pilna kontrole pār transportlīdzekli.


Pivi un InControl funkcijas, opcijas, trešo pušu pakalpojumi un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar savu Jaguar pārstāvi, lai noskaidrotu pieejamību vietējā tirgū un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešams abonements, kas būs jāatjauno pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis jūsu Jaguar pārstāvis. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai sekvences, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versiju kontrolei un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no izvēlētajām opcijām. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Noteikta Alexa funkcionalitāte ir atkarīga no viedās mājas tehnoloģijas. Lai izmantotu Amazon Alexa, ir nepieciešams Amazon konts.


MeridianTM ir Meridian Audio Ltd reģistrēta preču zīme. Trifield un trīs lauku ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.


Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc galalietotāja noteikumi.


Android Auto ir Google LLC preču zīme.