JAGUAR PALĪDZĪBAS CENTRS

JAGUAR PALĪDZĪBAS CENTRS

Jaguar palīdzība uz ceļa

Neatkarīgi no tā, kādā situācijā nokļūstat un kurā Eiropas valstī atrodaties, Jūs varat būt droši, ka sniegsim palīdzību uz ceļa. Palīdzības uz ceļa pakalpojums ir spēkā pirmajos trīs Jūsu automobiļa garantijas perioda gados (bez nobraukuma ierobežojuma).

Satiksmes negadījuma vai automobiļa bojājuma gadījumā esam gatavi sniegt palīdzību 24 stundas diennaktī, visa gada garumā.

Starptautiskais tālruņa numurs: +371 67 11 22 04
Vai vismaz uz 3 sekundēm piespiediet ārkārtas izsaukuma pogu, kas atrodas vadības paneļa kreisajā pusē.

Saņemot Jūsu zvanu, mums būs jānoskaidro:


  • Jūsu vārds un uzvārds;
  • Jūsu atrašanās vieta;
  • Jūsu automobiļa reģistrācijas numurs vai automobiļa identifikācijas numurs (VIN);
  • īss negadījuma izklāsts;
  • Jūsu kontakttālrunis.Vispārējie noteikumi un nosacījumi

Jaguar palīdzības uz ceļa pakalpojums ir pieejams šādās valstīs: Albānija, Austrija, Bosnija un Hercegovina, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Gibraltārs, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Kosova, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Maķedonija, Moldova, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija un Ukraina.

Dažos gadījumos var tikt piemēroti finansiāli ierobežojumi. Detalizētāku informāciju, lūdzu, meklējiet savā Garantijas ieguvumu rokasgrāmatā.

IEGUVUMI

LABOŠANA UN AIZVILKŠANA
PALĪDZĪBA AUTOMOBIĻA BOJĀJUMA GADĪJUMĀ


Ja avārijas vai tehnisku iemeslu dēļ (iededzies brīdinājuma signāls) Jūs nevarat uzsākt vai turpināt savu braucienu, atrodoties norādīto valstu robežās, tad Jaguar palīdzības centrs gadījumos, kad problēmu nevarēs atrisināt attālināti, noorganizēs labošanu uz vietas (ja tas būs iespējams un legāli atļauts) vai nodrošinās automobiļa aizvilkšanu uz tuvāko JLR (Jaguar / Land Rover) pilnvaroto servisa centru, lai veiktu diagnostiku vai labošanu (ja automobiļa labošana uz ceļa nav iespējama).

Pat ja starpgadījums radies Jūsu paša darbības rezultātā, piemēram, ir beigusies degviela vai arī ir uzpildīta nepareizā degviela, nozaudētas atslēgas vai akumulators ir izlādējies, Jaguar palīdzības centrs nodrošinās nepieciešamo atbalstu.

PALĪDZĪBA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ
Ja atrodaties kādā no iepriekš minētajām valstīm un satiksmes negadījuma dēļ nevarat turpināt ceļojumu, Jaguar palīdzības centrs noorganizēs vilkšanas pakalpojumus līdz tuvākajam JLR pilnvarotajam servisa centram (ja labošana uz ceļa nebūs iespējama).
IEGUVUMI

PAPILDU IEGUVUMI

PALĪDZĪBA AUTOMOBIĻA BOJĀJUMA GADĪJUMĀ

Maiņas automobilis

Ja automobilis ceļā salūzīs, Jaguar palīdzības centrs noorganizēs maiņas automobili, ko varēsiet izmantot līdz Jūsu automobilis tiks salabots un nogādāts Jūsu mītnes valstī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka maiņas automobiļu pieejamība ir atkarīga no vietējiem apstākļiem. Tiks piemēroti attiecīgo automobiļu nomas uzņēmumu nomas noteikumi un nosacījumi. Atkarībā no vietējās likumdošanas, saņemot maiņas automobili, var būt nepieciešams sniegt kredītkartes informāciju.
PAPILDU IEGUVUMI

ALTERNATĪVAS

Taksometrs

Taksometrs

Jaguar palīdzības centrs segs taksometra pakalpojumu izmaksas līdz tuvākajai dzelzceļa stacijai vai lidostai, iekļaujoties summā līdz 200 EUR (ieskaitot PVN).
Vilciens

Vilciens

Kompensējama summa līdz 400 EUR (ieskaitot PVN) vienai personai. Pirmās klases vilciena biļete.
Lidmašīna

Lidmašīna

Kompensējama summa līdz 700 EUR (ieskaitot PVN) vienai personai. Ekonomiskā vai Premium klases ekonomiskā lidmašīnas biļete.
Izmitināšana

Izmitināšana

Ja nepieciešama papildu nakts viesnīcā, Jaguar palīdzības centrs segs izdevumus par naktsmītni visām automobilī esošajām personām – par vienu nakti 4 vai 5 zvaigžņu viesnīcā (līdz 300 EUR, ieskaitot PVN, par vienu nakti ar iekļautām brokastīm) savā valstī vai par maksimums septiņām naktīm (ar tādiem pašiem nosacījumiem), ja atrodaties ārvalstīs.

PALĪDZĪBA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ

Ja nokļūstat ceļu satiksmes negadījumā, Jūs varat izmantot visus piedāvātos palīdzības uz ceļa variantus, taču ņemiet vērā, ka maiņas automobilis, no brīža, kad negadījumā cietušais automobilis ir nogādāts pilnvarotajā servisa centrā, tiks nodrošināts tikai maksimums 2 darba dienām.

PAPILDU PAKALPOJUMI

Ierašanās pēc salabotā automobiļa vai salabotā automobiļa nogādāšana (savā valstī / ārvalstīs).

Ierašanās pēc salabotā automobiļa vai salabotā automobiļa nogādāšana (savā valstī / ārvalstīs).

Jūs varat izvēlēties – pēc salabotā automobiļa ierasties pašam vai arī ļaut, lai Jaguar palīdzības centrs noorganizē saremontētā automobiļa nogādāšanu uz Jūsu dzīvesvietu vai arī uz citu norādīto galamērķi.
Nesalabota automobiļa nogādāšana (savā valstī / ārvalstīs).

Nesalabota automobiļa nogādāšana (savā valstī / ārvalstīs).

Jaguar palīdzības centrs noorganizēs nesaremontētā automobiļa nogādāšanu uz Jūsu dzīvesvietu vai arī uz citu norādīto galamērķi.

Aprakstītie pakalpojumi tiek piemēroti, ja noticis automobiļa bojājums vai ceļu satiksmes negadījums.

Atrunas:
* Piedāvājums spēkā 16. izlaiduma un jaunākiem Jaguar XF un XJ modeļiem (nav piemērojams 15. izlaiduma modeļiem), kā arī 17. izlaiduma un jaunākiem Jaguar F-TYPE modeļiem.
** Sākot ar programmas aktivizēšanas datumu.