UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (PHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (PHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Elektriskā efektivitāte apvienota ar benzīna dzinēja sniegumu.

Jaguar PHEV, kas aprīkots ar tehnoloģiju, kas nemanāmi pārslēdzas starp elektrisko un benzīna dzinēju, sniedz labāko no šīm abām pasaulēm.

KĀ DARBOJAS PHEV?

KĀ DARBOJAS PHEV?

Benzīna dzinējs un elektriskais dzinējs ir apvienots, lai sniegtu Jums vislabāko sniegumu un efektivitāti. Braukt pilnībā elektriskajā (EV) režīmā vai kombinēt benzīna un hibrīda režīmu – tas ir Jūsu ziņā. Pilnībā elektriskajā (EV) režīmā akumulatoru iespējams uzlādēt, izmantojot ārējos barošanas avotus un reģeneratīvo bremzēšanu.
KĀDĒĻ DZĪVE AR TIEM IR TIK VIENKĀRŠA?

KĀDĒĻ DZĪVE AR TIEM IR TIK VIENKĀRŠA?

Jaguar PHEV uzstādītais akumulators ar vienu pilnu uzlādi ir spējīgs nodrošināt nobraucamo attālumu līdz 55 km / 34 jūdzēm (Jaguar E-PACE)* un līdz 53 km / 33 jūdzēm (Jaguar F-PACE)*. Tas padara to par lielisku sabiedroto ikdienas regulārajiem braucieniem, turklāt ar nulli izpūtēja emisiju, braucot pilnībā elektriskajā (EV) režīmā. To var viegli uzlādēt nakts laikā, izmantojot mājas uzlādes staciju vai mājas kontaktligzdu, kā arī arvien pieaugošo publisko uzlādes staciju tīklu.
KĀDI TIE IR BRAUCOT?

KĀDI TIE IR BRAUCOT?

Pilnībā elektriskajā (EV) režīmā PHEV ir patiesi kluss, turklāt optimālai izsmalcinātībai nodrošina arī nemanāmu pāreju, pārslēdzoties atpakaļ uz degvielas dzinēju. Pateicoties hibrīda režīmam, kas apvieno elektrisko un degvielas dzinēju, automobiļa sniegums, palielinot jaudu vienmērīga un dzīvīga paātrinājuma sasniegšanai, ir precīzs un nemaināms.

KĀ UZLĀDĒT PHEV?

PHEV automobiļus iespējams uzlādēt, izmantojot profesionāli uzstādītu mājas uzlādes staciju, mājas kontaktligzdu vai daudzas publiskās uzlādes staciju vietas, piemēram, sporta zāles, tirdzniecības centrus un uzpildes stacijas.

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀS1

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀS1

7 kW jaudas AC mājas uzlādes stacijas: 0–80 % uzlāde laikā no 1 stundas un 24 minūtēm automobilim Jaguar E‑PACE PHEV / 0–80 % uzlāde laikā no 1 stundas 40 minūtēm automobilim Jaguar F‑PACE PHEV

Mājas kontaktligzda ar 3 pieslēgvietām: 0–80 % uzlāde laikā no 5 stundām automobilim Jaguar E‑PACE PHEV / 0–80 % uzlāde laikā no 5 stundām un 30 minūtēm automobilim Jaguar F‑PACE PHEV

Attēlotais modelis: Jaguar F-PACE HSE
UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀS1

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀS1

7 kW jaudas AC publiskās uzlādes stacijas: 0–80 % uzlāde laikā no 1 stundas un 24 minūtēm automobilim Jaguar E‑PACE PHEV / 0–80 % uzlāde laikā no 1 stundas 40 minūtēm automobilim Jaguar F‑PACE PHEV

50 kW jaudas DC uzlādes stacijas: 0–80 % uzlāde laikā no 30 minūtēm automobilim Jaguar E‑PACE PHEV / 0–80 % uzlāde laikā no 30 minūtēm automobilim Jaguar F‑PACE PHEV

Attēlotais modelis: Jaguar E-PACE R-Dynamic HSE
KĀDI APSTĀKĻI IETEKMĒ NOBRAUCAMO ATTĀLUMU?

KĀDI APSTĀKĻI IETEKMĒ NOBRAUCAMO ATTĀLUMU?

Pilnībā elektriskajā (EV) režīmā Jūsu akumulators ir vienīgais enerģijas avots it visam. Tādēļ Jūsu braukšanas stils, salonā izmantotās funkcijas un pat apstākļi, kādos braucat, ietekmēs nobraucamo attālumu. Lai palielinātu degvielas ekonomiju braucot hibrīda režīmā, Jūsu Jaguar automobilī, ievadot navigācijas sistēmā galamērķi, tiek aktivizēta funkcija Predictive Energy Optimisation (PEO), kas izmanto ceļa slīpuma un ātruma datus attiecīgajam maršrutam, lai pārdomāti apvienotu elektriskā motora un benzīna dzinēja darbību.
VAI PHEV ĻAUS MAN IETAUPĪT NAUDU?

VAI PHEV ĻAUS MAN IETAUPĪT NAUDU?

Zemākas brauciena izmaksas, iegādes atvieglojumi un nodokļu ietaupījumi ir tikai daži no veidiem, kā PHEV automobiļa iegāde var ļaut ietaupīt, salīdzinot ar tradicionālo benzīna vai dīzeļa dzinēja automobili. HEV can be cost-effective compared to a conventional petrol or diesel car.
CIK ILGS IR AKUMULATORA GARANTIJAS PERIODS?

CIK ILGS IR AKUMULATORA GARANTIJAS PERIODS?

Jaguar PHEV akumulatoriem ir piešķirta garantija, kuras darbības termiņš ir līdz 6 gadiem vai līdz 100 000 km (60 000 jūdzēm) nobraukumam (ņemot vērā to, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais).

Kurš no tiem ir piemērotākais Jums?

Atbildiet uz 5 ātriem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem un uzziniet, vai Jūsu nākamajam automobilim būtu jābūt dīzeļa, benzīna vai elektriskajam!

JAGUAR UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Mūsu luksusa klases jaudīgais SUV piedāvā Jums aizraujošu kombināciju, ko veido uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas efektivitāte, ikdienas praktiskums, dramatisks dizains un sportiska vadāmība.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Visas uzlādējamā hibrīda iespējas apvienojumā ar īpašībām, ko sniedz kompaktais SUV. Jaguar E-PACE ir unikāla kombinācija, ko veido izskats, izveicība un dinamiska braukšanas pieredze.

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Jaguar pilnībā elektriskā tehnoloģija nodrošina sporta automobiļa cienīgu sniegumu apvienojumā ar nulli izpūtēja emisiju.
VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

MHEV atkārtoti uzkrāj enerģiju, kas ierasti tiek zaudēta bremzējot, un izmanto to kā jaudu, lai optimizētu benzīna vai dīzeļa dzinēja darbību.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.

*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modelim F-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 1.7††, NEDC2 CO₂ emisijas 39 g/km ††. EV nobraucamais attālums: līdz 65km. Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modeļa versijai E-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 1,4 - 1,6. NEDC2 CO₂ emisijas 31 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 60 km (37 jūdzēm). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO₂, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. EV nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā. Sasniegtais nobrauktais attālums atšķirsies, ņemot vērā automobiļa un akumulatora stāvokli.

Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālo, atbilstoši ES likumdošanai veikto WLTP testu rezultātiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO₂ un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā disku piemērotību un uzstādīto papildaprīkojumu. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.


Apskatīt F-PACE WLTP rādītājus
Apskatīt E-PACE WLTP rādītājus


WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO₂ rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Tā laikā automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.

††Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus
WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO₂ rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Tā laikā automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.

1 Uzlādes laiki atšķirsies, ņemot vērā vairākus faktorus, tostarp, taču ne tikai, akumulatora stāvokli un uzlādes laiku, akumulatora temperatūru un faktisko pielietojumu.

2 Degvielas patēriņš: neattiecas. CO2 emisijas: 0 (g/km) EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). EV nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā. Sasniegtais nobraukums atšķirsies atkarībā no automobiļa un akumulatora stāvokļa, aktuālā maršruta un tā apstākļiem, kā arī no braukšanas stila. Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO₂, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.

3 CO₂, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.