JAGUAR F‑PACE
SPECIFIKĀCIJAS

F-PACE
P400e AWD AUTO PHEV
F-PACE S

F-PACE S

P400e AWD AUTO PHEV

SNIEGUMS
DEGVIELAS EKONOMIJA
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
IZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
KLĪRENSS
APGRIEŠANĀS DIAMETRS

ELEKTRISKAJĀ (EV) REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

53 (33)

km (jūdzes)††

(līdz) ar F-PACE P400e

CO2 EMISIJAS

49g/km††


(No) ar F-PACE P400e

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

2,2 (128,4)††


(No l/100km)(Līdz mpg) ar F-PACE P400e

BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA

1842

litri✦

F-PACE P250

TURPINĀT IZPĒTĪT

F-PACE SVR

F-PACE SVR

Pateicoties 5,0 litru turbopūtes V8 dzinējam un maksimālajam ātrumam 286 km/h, F-PACE SVR ir Jaguar pilnīga snieguma SUV.
IZPĒTĪT ŠO MODELI
UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Braucot elektriskajā režīmā ar F-PACE, izbaudiet vēl izteiktāku degvielas ekonomiju un nulli izpūtēja emisiju.
UZZINĀT VAIRĀK
JAGUAR F-PACE MODEĻI

JAGUAR F-PACE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu varat apskatīt šeit.
IZPĒTĪT MODEĻUS
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Atklājiet tās iezīmes, kas braukšanu ar F-PACE padara patiesi eaizmirstamu.
IZPĒTĪT PĀRSKATU

Sniegtie rādītāji ir oficiālo ražotāja WLTP testu, kas veikti atbilstoši Eiropas braukšanas cikla metodikas (NEDC2) un ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.

††Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Apvienojumā ar elektrisko motoru.

Ieskaitot vadītāju, kura svars ir 75 kg, pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.

Ieskaitot pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.

Sausā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm). Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā ietilpība atšķirsies atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, kā arī no tā, vai tajā atrodas pilna izmēra vai samazināta izmēra rezerves ritenis.

Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā ietilpība atšķirsies atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, kā arī no tā, vai tajā atrodas pilna izmēra vai samazināta izmēra rezerves ritenis.

Atspoguļo automobiļa standartaprīkojuma specifikācijas. Papildaprīkojums palielina automobiļa svaru.