APKOPE, EKSPLUATĀCIJA UN REMONTS

APKOPE, EKSPLUATĀCIJA UN REMONTS

PĀRSKATS

Jūsu Jaguar tika radīts, lai radītu sacīkšu cienīgas emocijas, un šo sajūtu vēlēsieties baudīt ikreiz, kad vadīsiet savu automobili. Tieši tādēļ esam radījuši plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas sniegs atbalstu Jums jau ar pirmo automobiļa iegādes brīdi.

ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

Saglabājiet Jaguar autentisku un patiesu. Visas Jaguar oriģinālās rezerves detaļas ir nodrošinātas ar 24 mēnešu neierobežota nobraukuma garantiju, lai nodrošinātu daudzus jo daudzus kilometrus pārliecinātu braucienu.
TIEŠSAISTES APKOPES VĒSTURE

TIEŠSAISTES APKOPES VĒSTURE

Ikreiz, kad Jūsu automobilis tiek apkalpots Jaguar pilnvarotajā servisa centrā, izbaudiet priekšrocības, ko sniedz digitālie apkopes atjauninājumi. Ja esat iegādājies savu Jaguar pēc 2013. gada jūlija, Jūs, ja vien neesat to jau izdarījis, varat piereģistrēties, lai piekļūtu savai tiešsaistes apkopes vēsturei.

ADBLUE™ UZPILDĪŠANA MAKSĀ 22,99 £ PĀRDOŠANAI GATAVĀ IEPAKOJUMĀ (RRP)

Kā papildinājumu kārtējai apkopei piedāvājam AdBlue® uzpildīšanu pa 22,99 £ RRP līdz ražotāja ieteiktajam uzpildes līmenim, neņemot vērā obligāto daudzumu.* Ja esat iegādājies Jaguar plānotās apkopes pakalpojumu, tad pie sava vietējā mazumtirgotāja varat saņemt arī bezmaksas uzpildīšanas pakalpojumu. Lūdzu, skatiet tālāk norādīto informāciju*.
ADBLUE™ UZPILDĪŠANA MAKSĀ 22,99 £ PĀRDOŠANAI GATAVĀ IEPAKOJUMĀ (RRP)
REMONTS

REMONTS

Augstas standartu prasības garantētas. Nav labākas vietas, kur remontēt savu automobili, kā Jaguar pilnvarotais servisa centrs.
AUTOPARKU UN BIZNESA AUTOMOBIĻU PĒCAPKOPE

AUTOPARKU UN BIZNESA AUTOMOBIĻU PĒCAPKOPE

Kad pienāk pēcapkopes laiks, mēs visi esam uzņēmēji, tādēļ varat uzsākt savu biznesu. Jaguar mazumtirgotāju tīkls saprot, kādas ir būtiskākās prasības biznesa klientu lokā un nodrošina daudzus pakalpojumus, kas izveidoti tā, lai maksimāli neiejauktos Jūsu darba dienas plānos.

EURO 6

Mēs izskaidrojam, ko Euro 6 emisiju likums nozīmē attiecībā uz mūsu automobiļiem, vadītājiem un apkārtējo vidi.
EURO 6
BRAUKŠANA ZIEMĀ

BRAUKŠANA ZIEMĀ

Neatkarīgi no gadalaika ikvienam ceļojumam ar Jaguar vispirms jāsniedz patiess uzmundrinājums. Lai saglabātu sava Jaguar sniegumu augstākajā līmenī arī ziemā, sekojiet mūsu ekspertu ieteikumam, lai palīdzētu aizsargāt sevi un savu automobili.
EĻĻA CASTROL

EĻĻA CASTROL

Ikviens Jaguar dzinējs ir radīts, lai darbotos ar tajā iepildītu Castrol eļļu. Tieši tādēļ eļļa Castrol EDGE Professional ir vienīgā, kuru mēs iesakām.
ATPAKAĻPIEŅEMŠANA UN OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE

ATPAKAĻPIEŅEMŠANA UN OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE

Automobiļu otrreizējās pārstrādes jautājumos varat paļauties uz mums. Pamatojoties uz ES nolietoto automobiļu likumu, mēs pieņemsim atpakaļ visus pārdotos automobiļus un startera baterijas.