MŪSU UNIKĀLĀ AWD TEHNOLOĢIJA

MŪSU UNIKĀLĀ AWD TEHNOLOĢIJA

JAGUAR MODERNIZĒTĀ PILNPIEDZIŅAS SISTĒMA

Lai ieviestu savos automobiļos pilnpiedziņas iespējas, Jaguar inženieri rūpīgi izpētīja visas tirgū pieejamās sistēmas. Tomēr nekas nevarēja nodrošināt tik unikālu pieredzi, kādu sagaidāt no Jaguar. Risinājums bija izstrādāt Jaguar pilnpiedziņu ar Intelligent Driveline Dynamics.

PROGNOZĒJOŠA, NEVIS REAĢĒJOŠA

Atšķirībā no citām pilnpiedziņas sistēmām IDD spēj prognozēt saķeres zudumu, nevis tikai reaģēt uz to. Tajā brīdī sistēma savlaicīgi pārnes griezes momentu uz riteņiem ar labāku saķeri, lai nodrošinātu nepārtrauktu braukšanas baudījumu.
IDD ir vienīgā pilnpiedziņas sistēma, kas to spēj, tādējādi sniedzot lielāku stabilitāti, pārliecību un nosvērtību visa veida apstākļos.

ADAPTĪVA REAKCIJA UZ VIRSMU

Jaguar ir izstrādājis papildu tehnoloģiju, kas darbojas kopā ar IDD sistēmu. Adaptīvā reakcija uz virsmu ir izstrādāta, lai atšķirtu dažādas vājas saķeres virsmas, tādas kā dubļi, ledus, grants un sniegs, un nodrošinātu ideālu, apstākļiem atbilstošu griezes momenta dalījumu.

Jaguar AWD sedani, XF un XE, automātiski pārslēdzas starp abiem programmas režīmiem atšķirīgām virsmām, savukārt AWD SUV, F-PACE, ir vēl trešais režīms saķeres optimizēšanai dziļā sniegā vai dziļā grantī. Lai kāda būtu virsma, adaptīvā reakcija uz virsmu reaģēs ar labāko veidu, kā turpināt ceļu.

ADAPTĪVA REAKCIJA UZ VIRSMU

LABĀKĀ PILNPIEDZIŅA SAVĀ KLASĒ

Jaguar pilnpiedziņa ar IDD ir veidota kā labākā pilnpiedziņas sistēma jaudīgam automobilim, kas nepārtraukti pielāgojas, lai nodrošinātu optimālu saķeres un jaudas līdzsvaru. Tās vieglā tehnoloģija, kurai nepieciešams maz apkopes, piešķir aizmugurējās piedziņas efektivitāti normālos apstākļos un pilnpiedziņas stabilitāti, kad vien tas nepieciešams. Spēja paredzēt un novērst saķeres zudumu ļauj saglabāt jaudu kā prioritāti. Kā tas vienmēr bijis ar Jaguar.