BRAUCIET ELEKTRISKI AR JAGUAR

BRAUCIET ELEKTRISKI AR JAGUAR

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli.

Ir aizraujoši to vadīt un ir vienkārši būt kopā. Atrodoties pie Jaguar stūres, var sajust, kā pāreja uz elektrisko automobili ietekmē katru mirkli. Taču sniegums, kura dēļ dzīvojam, paliek nemainīgs. Tehnoloģijas, kas to nodrošina, ar katru dienu kļūst arvien viedākas un ilgtspējīgākas.

SACĪKŠU TRASES CIENĪGS SNIEGUMS CEĻĀ

SACĪKŠU TRASES CIENĪGS SNIEGUMS CEĻĀ

Aptverot un īstenojot visu, ko esam iemācījušies mūsu elektrisko sacīkšu sērijas automobiļu ražošanas procesā, Jaguar I-PACE, kas ir mūsu pirmais pilnībā elektriskā snieguma SUV, spēj uzņemt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,8 sekundēs (0–60 mph 4,5 sekundēs). Turklāt dara to gandrīz nedzirdami un ar nulli izpūtēja emisiju.
IEZĪMĒ ILGTSPĒJĪGU, VIEDĀKU NĀKOTNI

IEZĪMĒ ILGTSPĒJĪGU, VIEDĀKU NĀKOTNI

Kopš 1935. gada esam pārkāpuši daudzas šķietami neiespējamas robežas. Elektriskie automobiļi nav izņēmums. Faktiski tie sniedz pat vairāk iespēju, kā īstenot mūsu vīziju par vēl ilgtspējīgāku, viedāku braukšanas pieredzi, neatsakoties no satriecošās dinamikas un dizaina, kas padara mūs tik slavenus.

GLAVENIE IEGUVUMI, PĀREJOT UZ ELEKTRISKAJIEM AUTOMOBIĻIEM

ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

Elektrība maksā mazāk nekā benzīns vai dīzelis. Jūs saņemsiet arī ievērojamus nodokļu atvieglojumus. Un papildus atceltajām nodevām attiecībā uz satiksmes sastrēgumiem, emisijām vai parkošanos daudzās pilsētās, ieguvumu skaits arvien turpina palielināties.
VIENKĀRŠI UN ĒRTI

VIENKĀRŠI UN ĒRTI

Tā kā lielākā daļa elektrisko automobiļu tiek uzlādēti mājās, Jūs varat daudz efektīvāk plānot savu laiku citām Jūs interesējošām lietām. Vakarā vienkārši uzlādējiet savu automobili un jau no rīta esiet gatavs doties ceļā!
NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

Automobiļi, kas tiek darbināti tikai ar akumulatoru, ir spējīgi sasniegt maksimālu jaudu ar nulli izpūtēja emisiju. Pateicoties augošajam atjaunojamo resursu skaitam, kas pastāvīgi papildina valsts energotīklu, elektrisko automobiļu enerģija ar katru gadu kļūst arvien tīrāka.
BRAUCIENS, KAS ATŠĶIRAS

BRAUCIENS, KAS ATŠĶIRAS

Elektriskās tehnoloģijas nav tikai pārsteidzoši klusas – tās bez aiztures un gāzes pedāļa traucējumiem sniedz arī tūlītēju paātrinājumu. Tas nozīmē izteikti vienmērīgu un reaģējošu braukšanas pieredzi jebkurā ātrumā.

TRĪS ELEKTRISKĀS JAUDAS VEIDI

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS (BEV)

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS (BEV)

Mūsu pilnībā elektriskais spēka piedziņas bloks, ko darbina tikai elektriskie dzinēji un akumulators, garantē patiesi klusu sporta automobiļa sniegumu, turklāt ar nulli izpūtēja emisiju.
UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS (PHEV)

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS (PHEV)

Apvienojot parasto degvielas dzinēju ar elektrisko dzinēju, Jaguar PHEV sniedz Jums elastību, ļaujot garākos braucienos nulli izpūtēja emisiju aizstāt ar benzīna dzinēja sniegumu.
VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

Pateicoties zemajām CO2 emisijām un uzlabotajai degvielas ekonomijai, izsmalcināti elektrificētais MHEV spēka piedziņas bloks padara to par ideālu automobili “apstājies-brauc” stila pilsētas braucieniem.

Kurš no tiem ir piemērotākais Jums?

Atbildiet uz 5 ātriem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem un uzziniet, vai Jūsu nākamajam automobilim būtu jābūt dīzeļa, benzīna vai elektriskajam!

Jūs varētu apsvērt arī

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli ar mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāstu.
JŪS VARĒTU APSVĒRT ARĪ

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

CIK LIELU ATTĀLUMU IESPĒJAMS NOBRAUKT?

CIK LIELU ATTĀLUMU IESPĒJAMS NOBRAUKT?

Izpētiet visu, ko vēlaties zināt par nobraucamā attāluma optimizēšanas iespējām, un no katras uzlādes iegūstiet maksimāli daudz.
ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

Sākot ar nodokļiem un iegādes atvieglojumiem līdz zemākām brauciena izmaksām, elektriskais automobilis katru dienu var palīdzēt Jums ietaupīt naudu.
MĀJAS UZLĀDES STACIJA

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

Labākais veids, kā uzsākt dienu ar pilnu akumulatoru, ir uzlādēt savu pilnībā elektrisko vai PHEV automobili mājās.
PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

Pateicoties arvien pieaugošajam publisko uzlādes staciju skaitam, uzlādēt savu automobili ārpus mājām tagad ir tik ērti kā vēl nekad.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas ; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): kombinētajā ciklā 22,0–25,2 (35,4– 40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzēm). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.