PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE SPECIFIKĀCIJAS

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE
SPECIFIKĀCIJAS

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

470KM**

Ar pilnībā uzlādētu automobili nobrauciet līdz pat 470 km (292 jūdzēm) lielu attālumu*. WLTP rādītāji. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties atkarībā no

Jūsu braukšanas stila.

UZLĀDES LAIKS

8,5stundas(-ām)*

Izmantojot 11 kW maiņstrāvas (AC) lādētāju, uzlādēt automobili pilnībā iespējams sākot no 8,5 stundām*. Ideāli piemērots, lai lādētu automobili nakts laikā. Nepieciešamais laiks aprēķināts, ņemot vērā, ka izmantota 11 kW

AC mājas uzlādes stacija.

EMISIJAS

0CO2

Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju.

PAĀTRINĀJUMS

4,8sekundēs

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 4,8 sekundēs.
I-PACE
EV400
I-PACE R-DYNAMIC S

I-PACE R-DYNAMIC S

EV400

SNIEGUMS
Maksimālais ātrums km/h 200
Paātrinājums (sekundēs) no 0 līdz 100 km/h 4,8
ELEKTRISKĀ AUTOMOBIĻA PATĒRIŅŠ
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
JUMTA BAGĀŽNIEKS
IZMĒRIIZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
APGRIEŠANĀS DIAMETRS

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR I-PACE MODEĻI

JAGUAR I-PACE MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
ELEKTRISKAIS JAGUAR

ELEKTRISKAIS JAGUAR

Atklājiet elektriskas braukšanas pieredzi.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Apbalvojumus ieguvušais pilnībā elektriskā snieguma SUV.

Attēlotie automobiļi ir no Jaguar Global klāsta. Specifikācijas, opcijas un pieejamība dažādos tirgos atšķiras, un tās ir jāpārbauda pie vietējā Jaguar pārstāvja. Sniegtie rādītāji ir oficiāli ES testu rezultāti. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie rādītāji var atšķirties.


I-PACE 90 kWh akumulatora garantija ir spēkā līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km (100 000 jūdžu) nobraukumam (ņemot vērā to, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais). Tas ir izpērkams gadījumā, ja tiek konstatēts ražošanas defekts vai sertificēts Jaguar mazumtirgotājs sniedz novērtējumu, ka automobiļa akumulatora darbības stāvoklis nesasniedz 70 procentus.


**Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

*Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, bet ne tikai, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

Svars atspoguļo automobiļa standartaprīkojuma specifikācijas. Papildaprīkojums palielina automobiļa svaru.

‡Ieskaitot 75 kg vadītāju un visus tehniskos šķidrumus.

‡‡Ieskatot visus šķidrumus.

✧Sausā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm). Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem.

✦Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem.