UZLABOTĀS VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS (ADAS)

Automašīna uz tilta

VADĪTĀJA ATBALSTA REŽĪMS

Ietver brīdinājumu par frontālu sadursmi, joslas saglabāšanas palīgsistēmu, brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu un brīdinājumu par atļautā ātruma ierobežojumu maiņu.

Modernā JDX stūre
Modernā JDX stūre

BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

InControl ietver standarta un papildu braukšanas palīgfunkcijas, kas palīdzēs Jums maksimāli izmantot savu Land Rover un nodrošinās pēc iespējas drošāku braukšanu, lai kur Jūs dotos. Sazinieties ar savu mazumtirgotāju, lai uzzinātu Jums piemērotākās iespējas.

Avārijas bremzēšanas tehnoloģijas vektoru ilustrācija

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Avārijas bremzēšana var palīdzēt novērst sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem vai velosipēdiem. Tas parāda brīdinājumu nenovēršamas sadursmes gadījumā un, ja vadītājs nerīkojas, automātiski iedarbina bremzes.
Jaguar joslu uzraudzības sistēma

JOSLAS SAGLABĀŠANAS ASISTENTS

Joslas saglabāšanas asistents nosaka, kad Jūsu automašīna netīši izbrauc no joslas, un pieliek koriģējošu griezes momentu stūrei, mudinot Jūs virzīt automašīnu atpakaļ.
Aklo zonu uzraudzība

AKLO ZONU UZRAUDZĪBA

Palīdz drošāk mainīt joslas – ja Jūsu auto konstatē citu transportlīdzekli aklajā zonā, attiecīgās puses ārējā spogulī iedegas neliela brīdinājuma lampiņa. Ja tiek konstatēta iespējama sadursme, papildu stūres korekcija Jūs mudina atgriezties savā joslā.
Ceļa zīmju atpazīšanas tehnoloģija

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA AR ADAPTĪVO ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU

Instrumentu panelī vai uz atsevišķi pasūtāmā Head-up Display skaidri tiek parādīti ātruma ierobežojumi un apdzīšanas aizlieguma zīmes. Pēc aktivizēšanas adaptīvais ātruma ierobežotājs izmanto ceļa zīmju atpazīšanu,
Automašīnas stāvokļa vektoru ilustrācija

Vadītāja stāvokļa uzraudzības

Vadītāja stāvokļa uzraudzības sistēma analizē Jūsu darbības ar stūri, akseleratoru un bremžu pedāli un nosaka, vai kļūstat miegains, lai savlaicīgi brīdinātu, kad Jums nepieciešams pārtraukums.
Aizmugurējās sadursmes uzraudzības vektoru ilustrācija

AIZMUGURES SADURSMES UZRAUDZĪBA

Aizmugures sadursmes uzraudzības sitēma var noteikt, vai transportlīdzeklis, kas tuvojas no aizmugures, samazina ātrumu un nerada sadursmes draudus. Pēc tam sistēma mēģinās pievērst vadītāja uzmanību, automātiski ieslēdzot avārijas gaismas.

PARKOŠANĀS PALĪGFUNKCIJAS

Parkošanās palīgfunkcijas palīdz Jums ar savu Land Rover manevrēt pat visšaurākajā pilsētas stāvvietā. Sazinieties ar savu mazumtirgotāju, lai uzzinātu Jums piemērotākās iespējas.

Priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori

PRIEKŠĒJĀS UN AIZMUGURĒJĀS PARKOŠANĀS PALĪGIERĪCES

Tās padara manevrēšanu vēl vienkāršāku. Sensorus, kas atrodas priekšējā un aizmugurējā bamperā, var aktivizēt manuāli vai arī automātiski, kad tiek ieslēgta atpakaļgaita. Akustiski signāli un centrālais skārienekrāns parkošanās laikā parāda, cik tuvu esat šķēršļiem.
Aizmugurējās satiksmes uzraudzības vektoru ilustrācijas

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē norāda uz transportlīdzekļiem, gājējiem vai citiem apdraudējumiem, kas tuvojas no abām pusēm. Tas ir sevišķi noderīgs, atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas.
Clear Exit tehnoloģijas vektoru dizaina ilustrācijas

BRĪDINĀJUMS PAR DROŠU IZKĀPŠANU

Durvīs izgaismots brīdinājums palīdz pasažieriem droši izkāpt no auto, ja tiek atklāts iespējams apdraudējums, piemēram, garāmbraucošie transportlīdzekļi un velosipēdisti.

BŪVĒT SAVU

Izmantojiet konfiguratoru, lai radītu savu ideālo Jaguar.

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Grezns augstas veiktspējas SUV, kas piedāvā praktiskumu un efektivitāti.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Jaguar pirmais kompaktais SUV ir izskata, veiklības un dinamiskas braukšanas unikāla kombinācija.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Iepazīstinām ar Jaguar pirmo pilnībā elektrisko augstas veiktspējas SUV.
JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Pulsu paātrinošs tīrasiņu Jaguar sporta auto.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Vismodernākais, efektīvākais un izsmalcinātākais sporta sedans, kādu Jaguar jebkad ražojis.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Luksusa klases biznesa sedans ar atšķirīgu dizainu, dinamisku piedziņu un vismodernākajām tehnoloģijām.

*Ja Jūsu automašīna ir jāpārslēdz transporta vai servisa režīmā uz laiku, kas pārsniedz 10 stundas, lūdzu, sazinieties ar izsekošanas zvanu centru, lai lūgtu palīdzību.


1Svarīgi: GSR II tirgos un/vai NCAP tirgos automašīnas katru reizi pēc dzinēja iedarbināšanas atgriezīsies “Augsts” režīmā. Tirgos, kas nav GSR II un/vai NCAP, izvēlētais vadītāja atbalsta režīms paliek transportlīdzekļa atmiņā un aizdedzes cikli to neietekmē. Neatkarīgi no tirgus, automašīna atcerēsies vadītāja izvēlētos režīma "Pielāgots" iestatījumus. GSRII (Vispārējie drošības regulējumi II) ir drošības tiesību norma, kas jauniem modeļiem stājās spēkā 2022. gadā un no 2024. gada attieksies arī uz ražošanā jau esošajiem modeļiem.
2InControl funkcijas un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar mazumtirgotāju, lai uzzinātu par to pieejamību vietējā tirgū un visus ar to izmantošanu saistītos noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešama atbilstoša SIM karte ar piemērotu mobilo datu plāna abonementu, kas būs jāatjauno pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis Jūsu mazumtirgotājs. Mobilo savienojumu nevar garantēt visur. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai secības, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versiju kontrolei un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.
3Nepieciešams InControl konts. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.
4Atkarīgs no tīkla savienojuma.
5Nepieciešams InControl Remote, Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements un InControl konts. Secure Tracker un Secure Tracker Pro pakalpojumi ir jāaktivizē, un transportlīdzeklim jāatrodas apgabalā ar tīkla pārklājumu. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.


Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, lejupielādējiet un izmantojiet lietotni iGuide.

Lejupielādējiet iGuide Apple ierīcēm.

Lejupielādējiet iGuide Android ierīcēm

Papildfunkcijas un to pieejamību var ietekmēt transportlīdzekļa specifikācija (modelis un spēka piedziņa) un tirgus vai arī to uzstādīšanai nepieciešamas citas funkcijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju vai konfigurējiet savu automašīnu tiešsaistē.


Automašīnas funkcijas autovadītājiem ir jāizmanto tikai tad, ja tas ir droši. Autovadītājiem jebkurā laikā ir jāsaglabā pilnīga kontrole pār savu auto.

Tikai saderīgi viedtālruņi.