XE SV PROJECT 8

XE SV PROJECT 8

Ekstrēmākais sniegums, ko Jaguar jelkad uzrādījis Nirburgringas sacīkšu trasē “Nordschleife”.

LĪDZ ŠIM EKSTRĒMĀKAIS JAGUAR SNIEGUMS

Pateicoties 600 ZS jaudai, kas tiek attīstīta no 5,0 litru V8 turbopūtes dzinēja, Project 8 ir jaudīgākais Jaguar automobilis vēsturē, kas likumīgi drīkst atrasties uz ceļa. Kopējais saražoto automobiļu skaits tiks stingri ierobežots līdz 300 automobiļiem visā pasaulē, un katrs no tiem tiks rokām samontēts SVO tehniskajā centrā Varvikšīrā, Anglijā. Izvēlieties starp divu sēdvietu Track Pack un četru sēdvietu Road-biased modeļa versiju, kas abas ekskluzīvi pieejamas ar stūri kreisajā pusē. Prototipa versijas ir testētas dažādos izmēģinājumu poligonos visā Eiropā, no kuriem ievērojamākais ir Nirburgringas sacīkšu trase “Nordschleife”. Modeļa versija Project 8 “Nordschleife” trasē Jaguar zīmolam ir sasniegusi līdz šim ātrāko apli – ātrāku nekā kāds cits četru durvju ražošanai paredzētais sedans vēsturē ir spējis uzrādīt, ātrumā pārspējot pat daudzus atzītus, izteikti jaudīgus automobiļus.

PRIEKŠPUSE

PRIEKŠPUSE

SNIEGUMS UN VEIKTSPĒJA

SNIEGUMS UN VEIKTSPĒJA

Veidots tā, lai kļūtu par uzmundrinošāko sporta sedanu pasaulē, Project 8 izmanto motosportā aizgūtu piekari un pārveidotu pilnpiedziņas sistēmu, lai vadītājam sniegtu izcilas sajūtas un veiklību. Lai uzlabotu reakciju, amortizatora stiprinājumi ir lodēti un ir pieejami divi braukšanas augstumi – viens paredzēts braukšanai pa ceļiem, bet otrs, kas ir par 15 mm zemāks, paredzēts braukšanai pa trasi.
TURBOPŪTES SIRDS. ALUMĪNIJA ARHITEKTŪRA

TURBOPŪTES SIRDS. ALUMĪNIJA ARHITEKTŪRA

Automobiļa sirds ir leģendārais Jaguar turbopūtes V8 dzinējs. Taču ātrums un braukšanas sniegtais uzmundrinājums nav saistīts tikai ar jaudu. Jaguar panākumu celmlauzis ir vieglā alumīnija arhitektūra, kas, apvienojumā ar modeļa versijā Project 8 plaši izmantoto oglekļa šķiedru (dzinēja pārsegam, buferiem, automobiļa spārniem, sānu apakšmalām, priekšējam sadalītājam un aizmugurējam spoilerim), nodrošina minimālu automobiļa svaru.

ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀS IEZĪMES

AIZMUGURĒJAIS SPĀRNS

AIZMUGURĒJAIS SPĀRNS

Project 8 korpuss ticis ievērojami pārveidots, lai piedāvātu aerodinamisku sniegumu, kas, braucot ar 200 jūdzēm stundā, ir būtisks automobilim. Tas ietver pielāgojama dziļuma priekšējo sadalītāju, aizmugurējo izkliedētāju un lielu pielāgojamu aizmugurējo spoileri. Spoilera trieciena leņķi iespējams precīzi noregulēt, lai samazinātu pretestību vai maksimizētu piespiedējspēku, kas līdz 122 kg tiek radīts, sasniedzot ātrumu 186 jūdzes stundā.
BREMZES

BREMZES

Turbopūtes V8 dzinējs un vieglais korpuss garantē pārsteidzošu sniegumu. Bet arī bremzēšanas spēks 200 jūdzes stundā attīstošam automobilim ir tikpat nozīmīgs. Project 8 ir aprīkots ar lielāko un tehnoloģiski progresīvāko bremžu sistēmu, kāda jelkad ir uzstādīta Jaguar automobilī – plašu 400 mm oglekļa keramikas disku ar milzīgiem 6 virzuļu suportiem priekšpusē. Tie ir arī viegli, tiek ietaupīti pat 18 kg.
PATIESS SAVIENOJUMS AR CEĻU

PATIESS SAVIENOJUMS AR CEĻU

Pilnpiedziņas sistēma nodrošina lielisku reaģētspēju, saķeri un veiklību. Neviens cits Jaguar nešķiet tik “dzīvs”. Vadāmība ir balstīta uz aizmugurējo piedziņu, gluži tāpat kā divu durvju sacīkšu automobiļiem. Programmatūra Intelligent Driveline Dynamics ietver elektronisko aktīvo diferenciāli, kas ir kā daļa no progresīvajiem datorā vadāmajiem braukšanas uzstādījumiem. Pilnīga snieguma nodrošināšanai Project 8 unikāli pielāgotā adaptīvās dinamikas sistēmas versija ietver jauno režīmu Track Mode.
SPORTA SĒDEKĻI

SPORTA SĒDEKĻI

Oglekļa šķiedras sporta sēdekļi pieejami tiem, kuri vēlas savā īpašumā iegūt sacīkšu trasēm piemēroto divu sēdvietu Project 8. Tie uzstādīti ar četru punktu sacīkšu drošības jostām. Vairāku punktu drošības jostas nostiprināšanas stīpa aizstāj aizmugurējos sēdekļus. Braukšanai pa ceļiem paredzētā Project 8 versija ietver četrus sēdekļus, kas apvilkti ar Ebony krāsas ādu un izceļas ar kontrastējošām Oyster krāsas šuvēm. Priekšējā rindā izvietoti Performance stila sēdekļi ar īpaši vieglu magnija rāmi.
PERSONALIZĒTS JUMS

PERSONALIZĒTS JUMS

Project 8 tiek piedāvāts 3 standarta krāsās, kā arī piecās papildaprīkojumā pieejamās SVO Premium krāsu paletes krāsās. Lai automobili padarītu patiešām unikālu un vienreizēju, izvēlieties SVO Bespoke Edition. Tas ietver plašu izvēli no 10 000 virsbūves un akcentu krāsām, kā arī iespēju pasūtīt sacīkšu iedvesmotas uzlīmes, krāsotus bremžu suportus, ekspluatācijas plāksni un daudz ko citu.
DISKI

DISKI

Speciāli radītie vieglmetāla kaltie diski ir izturīgāki un vieglāki par parastajiem lietajiem diskiem, līdz ar to sniedz arī izcilu vadāmību. Disku unikālais dizains samazina pretestību par 7 vienībām, kamēr speciāli radītās Michelin Sport Cup 2 riepas apvieno saķeri ar komfortu, padarot tās ideāli piemērotas braukšanai pa ceļu vai trasi.
600 ZS JAUDAI

600 ZS JAUDAI

Project 8 ir ātrākais līdz šim radītais Jaguar sedans. Tā 5,0 litru turbopūtes V8 dzinējs saražo 600 ZS jaudu un 700 Nm griezes momentu, padarot to par jaudīgāko dzinēju, kāds jelkad uzstādīts Jaguar pasažieru automobilī. Automobiļa maksimālais ātrums ir 200 jūdzes stundā, un paātrinājumu no 0 līdz 60 jūdzēm stundā tas attīsta vien 3,3 sekundēs. Vienlaikus automobiļa 8 pakāpju transmisija var manuāli pārslēgt ātrumus vien 0,2 sekundēs – ātrāk nekā tiek mirkšķinātas acis.

SVO XE BOTTOM BANER