JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Mūsu luksusa klases SUV apvieno apbalvojumus ieguvušu dizainu, Jaguar veiktspēju un intuitīvas tehnoloģijas, lai ikvienu ceļojumu padarītu patiesi neparastu. Tagad pieejams arī kā uzlādējams hibrīds.
PIETEIKT TESTA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI
IZPĒTĪT UZLĀDĒJAMO HIBRĪDU

JAUNAIS JAGUAR F-PACE IR IERADIES LATVIJĀ.
VIEGLI IEMĪLĒT. GRŪTI AIZMIRST.

Pieredze ar jauno F-PACE ir tik neparasta, ka tā vēl ilgi paliks atmiņā.

Jaunā Jaguar F-PACE SUV veiktspējai līdzīgu konkurentu nav , un tā tagad ir kļuvusi vēl pārliecinošāka. Pilnīgi atjaunots augstākās klases interjers ar mūsdienu britu dizaina līnijām, salonā atrodamas nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas. Jauno motoru klāstā tagad pieejams arī uzlādējamā hibrīdautomobīļa un mild hibrīda tehnoloģijas. Katrs ceļojums būs neparasts.

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI. GARANTĒTS STILS

Personalizējiet savu Jaguar, izvēloties no plašā piederumu klāsta, kas izstrādāti, ņemot vērā stilu, praktiskumu un daudzpusību.

VIRSBŪVES DIZAINS

Nemanāmais viengabala dzinēja pārsegs, padziļinātie priekšējie režģi, zīmolam raksturīgie dubultā J burta formas priekšējie lukturi un paplašinātās ventilācijas atveres – ikviena detaļa iespaido F-PACE dinamisko izskatu.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

SALONA DIZAINS

Ikviena salona detaļa ir rūpīgi pārdomāta, lai radītu īstenu miera svētnīcu kā Jums, tā arī visiem Jūsu pasažieriem.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos
SĒDEKĻI

SĒDEKĻI

Papildu Diamond stila izšuvums un perforācija pieejama F-PACE modeļiem ar Windsor ādas sēdekļiem, savukārt F-PACE R-Dynamic modeļiem ar Windsor ādas sēdekļiem pieejamas monogrammas perforācijas. Sēdekļus iespējams aprīkot arī ar masāžas funkciju.
KRĀSU RISINĀJUMI

KRĀSU RISINĀJUMI

Salons atspoguļo labākās britu meistarības tradīcijas, kas ietver dažādās krāsās pieejamus DuoLeather vai ādas virsmu apšuvumus, kā arī plašu un skatienus piesaistošu apdares variantu klāstu.
SALONA DETAĻAS

SALONA DETAĻAS

Mūsu aizraušanās ar mūsdienīgo greznību redzama pat uz temperatūras kontroles pogām, kas dekorētas ar Noble Chrome stila monogrammas gravējumu.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

SNIEGUMS

SNIEGUMS

Pateicoties Jaguar veiktspējai, ko veido tā DNS, Jaguar F-PACE nodrošina vēl labāku, sportiskāku vadāmību un uzlabotu degvielas ekonomiju. Piedzīvojiet uzmundrinošu braucienu, izvēloties kādu no spēka piedziņas blokiem, kas apvienojumā ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju ļauj sasniegt vēl lielāku degvielas ekonomiju un zemākas CO2 emisijas.
NOSKATĪTIES VIDEO
TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

F-PACE salons aprīkots ar Pivi Pro1 infoizklaides sistēmu. Tagad, izmantojot savu sākuma ekrānu vai Amazon balss vadības programmu Alexa, varat ātri pieslēgties visbiežāk lietotajām funkcijām. 11,4 collu skārienjutīgais ekrāns aprīkots ar intuitīvo viedtālruņa saskarni, kam ir atjaunota navigācijas sistēma un tiešsaistes meklēšana.
NOSKATĪTIES VIDEO
PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

Pateicoties 1842[2] litru izmantojamajai, klasē vadošajai bagāžas nodalījuma ietilpībai, Jaguar F-PACE spēj pielāgoties jebkāda veida brīvdienu aktivitātēm. Jums patiks arī papildu pārliecība, ko izjutīsiet braucot, jo šis modelis aprīkots ar patiesi plašu viedo drošības funkciju klāstu, kas izstrādāts, lai sniegtu drošības sajūtu Jums un Jūsu pasažieriem.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

Atklājiet savu ideālo snieguma, stila un praktiskuma kombināciju.

F-PACE

F-PACE

 • 18 collu vieglmetāla diski
 • Premium LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām
 • Luxtec auduma sēdekļi
 • Infoizklaides sistēma Pivi ar 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu
F‑PACE S

F‑PACE S

 • 19 collu vieglmetāla diski
 • Apsildāmi, elektriski regulējami un nolokāmi sānskata spoguļi ar durvju zonas izgaismošanas funkciju un automātiskas aptumšošanās funkciju vadītāja pusē
 • DuoLeather ādas sēdekļi ar Diamond stila perforāciju un Jaguar logotipa iespiedumu
 • Pivi Pro1 infoizklaides sistēma ar 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu un pakotni Online3
F‑PACE SE

F‑PACE SE

 • 20 collu vieglmetāla diski
 • Animēti virzienrādītāji un automātiskā tālo gaismu palīgsistēma
 • 30 krāsu Premium klases salona apgaismojums
 • MeridianTM skaņas sistēma
F‑PACE R-DYNAMIC S

F‑PACE R-DYNAMIC S

 • 19 collu vieglmetāla diski
 • R-Dynamic virsbūves komplekts, kuru veido durvju apšuvums, režģis, bufera apdare un bufera ielaidumi
 • DuoLeather ādas sportiska stila ādas sēdekļi ar režģa stila perforāciju un Jaguar logotipa iespiedumu
 • Pivi Pro1 infoizklaides sistēma ar 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu un pakotni Online3
F‑PACE R-DYNAMIC SE

F‑PACE R-DYNAMIC SE

 • 20 collu vieglmetāla diski
 • Animēti virzienrādītāji un automātiskā tālo gaismu palīgsistēma
 • 30 krāsu Premium klases salona apgaismojums
 • MeridianTM skaņas sistēma
F‑PACE R-DYNAMIC HSE

F‑PACE R-DYNAMIC HSE

 • 21 collas vieglmetāla diski
 • Satin Charcoal Ash stila apdares elementi​
 • 16 virzienos elektroniski regulējami, apsildāmi un vēdināmi priekšējie sēdekļi ar atmiņas un masāžas funkciju un 2 virzienos manuāli regulējamiem galvas balstiem
F‑PACE R-DYNAMIC BLACK

F‑PACE R-DYNAMIC BLACK

 • 20 collu vieglmetāla diski
 • Virsbūves pakotne Black Exterior, Gloss Black stila jumta sliedītes un Gloss Black stila sānskata spoguļu ietvari
 • Fiksēts panorāmas jumts
 • Satin Charcoal Ash stila apdares elementi
 • Ebony Morzine stila salona griestu apdare
 • 30 krāsu Premium klases salona apgaismojums
F-PACE 300 UN 400 SPORT

F-PACE 300 UN 400 SPORT

 • 21 collas vieglmetāla diski
 • D300 vai P400 i6 dzinējs ar 300 SPORT vai 400 SPORT emblēmu
 • Virsbūves pakotne Black Exterior un Gloss Black stila jumta sliedītes
 • Windsor ādas Performance stila sēdekļi ar monogrammas perforāciju
 • Ebony krāsas zamša auduma salona griestu apdare
 • Izgaismotas metāla sliekšņu plāksnes ar Jaguar uzrakstu
 • MeridianTM skaņas sistēma
F-PACE SVR

F-PACE SVR

 • 21 collas Diamond Turned stila vieglmetāla diski
 • P550 V8 dzinējs
 • SVR virsbūves komplekts, kas ietver SVR stila priekšējo buferi, SVR virsbūves krāsas durvju apšuvumu ar Satin Grey krāsas apdari, kā arī SVR stila aizmugurējo buferi ar Satin Grey krāsas apdari
 • Zamša auduma un Windsor ādas Performance stila sēdekļi ar iespiestu SVR ornamentu uz galvas balstiem

F-PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Reaģējošais sniegums, ko Jaguar īpašnieki vienmēr izbaudījuši, tagad pieejams arī ar nulli izpūtēja emisijām nobraucamajam attālumam līdz 53 km††. Elektrificējošā Jaguar pasaule jau gaida Jūs.

F-PACE SVR

Radīts uzlabotai veiktspējai, F-PACE SVR ir jaudīgs un praktisks luksusa klases SUV.

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR F-PACE MODEĻI

JAGUAR F-PACE MODEĻI

Pilnu modeļu klāstu varat apskatīt šeit.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Izpētiet smalkās detaļas.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā. Jaguar F-PACE. GANDARĪJUMS KATRĀ DETAĻĀ.
APSKATĪT GALERIJU

Apskatīt WLTP rādītājus
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.
2Mitrā materiāla daudzums ir industrijas standarts, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Daudzums, kas mērīts līdz salona griestiem. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā ietilpība atšķirsies atkarībā no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, kā arī no tā, vai tajā atrodas pilna izmēra vai samazināta izmēra rezerves ritenis.
3Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.

MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāja noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.