JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKIE UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKIE UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

Atrodiet savu ideālo snieguma un efektivitātes kombināciju.

Mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāsts izceļas ar drosmīgu leģendārā Jaguar snieguma izpausmi, viedtehnoloģijām un skaisti progresīvu dizainu.

PILNĪBĀ ELEKTRISKIE (BEV) AUTOMOBIĻI

JAGUAR I-PACE

Jaguar I-PACE, kas ir mūsu pirmais pilnībā elektriskais SUV, apvieno pasaules līmeņa dizainu ar sporta automobilim raksturīgu sniegumu, lai ļautu Jums izbaudīt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,8 sekundēs (0–60 mph 4,5 sekundēs). Turklāt dara to gandrīz nedzirdami un ar nulli izpūtēja emisiju.
JAGUAR I-PACE

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (PHEV) AUTOMOBIĻI

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Mūsu luksusa klases jaudīgais SUV piedāvā Jums aizraujošu kombināciju, ko veido uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas efektivitāte, ikdienas praktiskums, dramatisks dizains un sportiska vadāmība.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Visas uzlādējamā hibrīda iespējas apvienojumā ar īpašībām, ko sniedz kompaktais SUV. Jaguar E-PACE ir unikāla kombinācija, ko veido izskats, izveicība un dinamiska braukšanas pieredze.

VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (MHEV) AUTOMOBIĻI

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Vieglā hibrīda tehnoloģija sastopas ar luksusa klases sniegumu. Jaguar F-PACE ir aizraujoša kombinācija, ko veido ikdienas praktiskums, dinamiska vadāmība un dramatisks dizains.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Pateicoties izteiksmīgajām dizaina detaļām, kas to viscaur ietver, un efektīvajai vieglā hibrīda tehnoloģijai, kas slēpjas zem tā ārienes, mūsu pirmais kompaktais SUV ir nevainojams sporta automobiļa izveicības un ikdienas efektivitātes apvienojums.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Vieglā hibrīda tehnoloģija paceļ mūsu progresīvo un efektīvo sporta sedanu jaunā izsmalcinātības un jaudas līmenī.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Grezns biznesa klases sedans ar atšķirīgu dizainu un dinamisku braukšanu. Tagad aprīkots ar vieglā hibrīda tehnoloģiju, lai ikvienā braucienā sniegtu vēl lieliskāku efektivitāti.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.