UZLĀDĒJAMĀ ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) AUTOMOBIĻA BRAUKŠANAS REŽĪMI

UZLĀDĒJAMĀ ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) AUTOMOBIĻA BRAUKŠANAS REŽĪMI

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA (PHEV) AUTOMOBIĻA BRAUKŠANAS REŽĪMI

Iepazīstieties ar režīmiem, kas ļauj izvēlēties optimālo braukšanas variantu.

HIBRĪDA REŽĪMS

HIBRĪDA REŽĪMS

Braucot noklusējuma režīmā, kā primārā vienmēr tiek izvēlēta elektroenerģija, izņemot gadījumus, kad dzinējam rodas nepieciešamība pēc papildu jaudas vai arī tuvumā nav uzlādes punktu.
ELEKTRISKĀ AUTOMOBIĻA (EV) REŽĪMS

ELEKTRISKĀ AUTOMOBIĻA (EV) REŽĪMS

EV režīms, ko var izvēlēties vadības panelī, ļauj maksimāli palielināt laiku, ko nobrauksiet, izmantojot elektroenerģiju. Sistēma iedarbina dzinēju tikai tad, kad nepieciešama maksimālā jauda.

OPTIMĀLS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Izvēloties noklusējuma braukšanas režīmu (Hybrid), varat optimizēt degvielas patēriņu vai akumulatora uzlādes līmeni, izmantojot vienu no divām alternatīvajām uzlādes pārvaldības funkcijām:

ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS FUNKCIJA

ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS FUNKCIJA

Enerģijas taupīšanas funkcija SAVE, kas ieslēdzama automobiļa skārienjutīgajā ekrānā, neļauj akumulatora uzlādes līmenim nokristies zemāk par Jūsu izvēlēto robežu. Tas palīdz nodrošināt to, ka vēlāk ceļojuma laikā varēsit braukt klusi un nepiesārņojot apkārtējo vidi.
ENERĢIJAS PATĒRIŅA OPTIMIZĒŠANAS (PEO) FUNKCIJA

ENERĢIJAS PATĒRIŅA OPTIMIZĒŠANAS (PEO) FUNKCIJA

Ievadot galamērķi navigācijas sistēmā, automātiski aktivizējas enerģijas patēriņa optimizēšanas jeb Predictive Energy Optimisation (PEO) funkcija. Izmantojot ģeogrāfiskos datus, lai paredzētu priekšā esošo maršrutu, PEO funkcija viedi pārslēdz savā starpā elektrisko un benzīna dzinēju, lai visa ceļojuma laikā maksimāli taupītu degvielu. Tas palīdz samazināt arī piesārņojumu, braucot pilsētas vidē.

PAPILDU PALĪDZĪBA

KĀ UZLĀDĒT

KĀ UZLĀDĒT

Uzziniet, kā efektīvi uzlādēt savu transportlīdzekli mājās vai nākamajā pieturvietā.
IESTATĪJUMI

IESTATĪJUMI

Lai maksimāli izmantotu galvenās automobiļa funkcijas un īpašības, vispirms pieslēdzieties automobiļa infoizklaides sistēmai un iestatiet attālinātās vadības ar viedtālruni funkciju.