NODAĻA SPECIAL VEHICLES OPERATIONS

NODAĻA SPECIAL VEHICLES OPERATIONS

Lai radītu unikālus Jaguar automobiļus, greznība, sniegums un tehnoloģijas ir paceltas vēl augstākā līmenī.

Satriecošs sniegums, nepārspējama greznība un progresīvas tehnoloģijas. Nodaļa Special Vehicles Operations iepazīstina ar labāko no Jaguar, piedāvājot plašu klāstu ekskluzīvo, SV emblēmām rotāto, halo modeļu, ierobežotā daudzumā pieejamos kolekcionāru izlaidumus un unikāli radītos projektus.

Šī nodaļa, kas ir kā etalons automobiļu personalizācijā, veic arī daudzus pakalpojumus saistībā ar automobiļu nodošanu ekspluatācijā, piedāvājot paplašinātu automobiļa apdares variantu piedāvājumu no SV Premium krāsu paletes un SV Bespoke klāsta.

F-PACE SVR 575 EDITION

Pēdējais V8 Jaguar ir augstas veiktspējas SUV, kam nav līdzīgu.

MŪSU TELPAS UN APRĪKOJUMS

SVO ir ierīkota mūsu jaunajā tehniskajā centrā, kas izmaksājis 20 milj. sterliņu mārciņu un atrodas Varvikšīrā, Anglijā. Šīs speciālās ražošanas telpas ir Jaguar Land Rover izcilības centrs un mājas 200 automobiļu speciālistu komandai. SVO nodaļas 20 000 m2 galvenajā pārvaldē ir vairāk nekā 40 mašīnbūves inspekcijas jomas un pasaules līmeņa krāsošanas aprīkojums.

PILNĪGA SNIEGUMA SUV

Aptverot visu standarta F-PACE greznību un praktiskumu, mūsu aizraujošā jaunā SVR evolūcija atbrīvo patieso automobiļa potenciālu. 5,0 litru turbopūtes V8 dzinējs, progresīvā aerodinamiskā arhitektūra un uz sniegumu fokusētie elementi padara šo par ātrāko F-PACE vēsturē.
IZPĒTĪT ŠO AUTOMOBILI

SV SERVISS

SV PREMIUM KRĀSU PALETE

SV PREMIUM KRĀSU PALETE

Jaunākās krāsojuma tehnoloģijas, augstākās klases apdares materiāli un smalkākā meistarība tiek apvienota, lai radītu unikālākos automobiļus.
SV PIELĀGOŠANA

SV PIELĀGOŠANA

SV Bespoke komanda piedāvā vērienīgas iespējas, personalizējot Jūsu automobiļa krāsu, tostarp arī pilnu “match-to-sample” pakalpojumu.

MŪSU SPECIĀLISTU CENTRI

Mūsu SV speciālistu centri ir būtisks galamērķis jebkuram, kurš meklē iespēju pieredzēt mūsu unikālos automobiļus klātienē un aprunāties ar mūsu SV ekspertu komandu.

DEMONSTRĒJAMIE AUTOMOBIĻI

DEMONSTRĒJAMIE AUTOMOBIĻI

Vēlaties izmēģināt Jaguar SV automobili testa braucienā? Mūsu SV speciālistu centri piedāvā iespēju izmēģināt uz vietas esošos Jaguar SV meistardarbus.
EKSPERTA LĪMEŅA ZINĀŠANAS

EKSPERTA LĪMEŅA ZINĀŠANAS

Pateicoties viņu neatkārtojamajām zināšanām, mūsu SV pārdošanas speciālistu komanda ir ideāli sadarbības partneri, palīdzot Jums radīt savu pilnīgo Jaguar automobili.
SPECIĀLI APMĀCĪTI TEHNIĶI

SPECIĀLI APMĀCĪTI TEHNIĶI

SV automobiļi ir ļoti īpaši, tādēļ tiem nepieciešams pievērst arī īpašu uzmanību. Tieši tādēļ mūsu SV speciālistu centri nodarbina tikai augstu kvalificētus Jaguar tehniķus. SV speciālistu centros tehniķi apgūst padziļinātu apmācību programmu, lai garantētu to, ka Jūsu automobilis saņem labāko iespējamo aprūpi.

ATRAST SV SPECIĀLISTU

Kad esat ievadījis savu pasta indeksu, pakalpojumu izvēlnes filtrā, lūdzu, atlasiet sadaļu “SV speciālistu centri”.