PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JAGUAR I-PACE

Apbalvojumus ieguvušais, pilnībā elektriskā snieguma SUV. Plašs, ar skaistām, pārdomātām detaļām un nemanāmi integrētām tehnoloģijām.
PIETEIKT TESTA BRAUCIENU PIEPRASĪT CENRĀDI

IEPAZĪSTINĀM AR PIRMO JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKO SUV

Laiks mainīties. Laiks palikt nemainīgam Jaguar.
Esiet viens no pirmajiem, kurš iepazīs uzlaboto Jaguar I-PACE.

Tagad Jaguar I-PACE ir iekļauta arī Pivi Pro informācijas un izklaides sistēma, kuru lietot ir tikpat ātri un viegli kā Jūsu viedtālruni.

Jaunais papildaprīkojumā pieejamais digitālais atpakaļskata spogulis ClearSight uzlabo redzamību un ir ērti lietojams.

I-PACE standartaprīkojumā tagad iekļauts arī iebūvētais 11 kW lādētājs.

Ir pieejama jaunā papildaprīkojumā iekļautā bezvadu uzlādes ierīce.

Virsbūves dizainu paspilgtina jaunā Atlas Grey stila režģa uzgaļa apdare un klienta guvums no uzlabotās krāsu paletes, jaunie riteņi un papildaprīkojumā iekļautā jaunā luksusa klases pakotne Bright Pack, kas pieejama visiem I-PACE modeļiem.

Reģistrējieties piekrišanai, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar labākajiem automobiļa iegādes piedāvājumiem.

APBALVOJUMUS IEGUVUŠAIS, PILNĪBĀ ELEKTRISKĀ SNIEGUMA SUV

Pasaules gada auto (World Car of the Year) konkursā ieguvis titulus Pasaules gada dizaina auto (World Car Design of the Year) un Pasaules zaļākais auto (World Green Car)*. Jaguar I-PACE, kas izstrādāts kā elektriskais automobilis un definē elektrisko automobiļu iezīmes, mūsdienās ir viens no iekārojamākajiem modeļiem.


IZPĒTĪT ELEKTRISKO AUTOMOBILI

VIRSBŪVES DIZAINS

Elegants un aerodinamisks. Pārsteidzošs Jaguar DNS rezultāts, FIA Formula E sacīkšu tehnoloģija un mūsdienīgs britu dizains.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

SALONA DIZAINS

I-PACE jaunā gaismā parāda klasisko Jaguar sporta automobiļa fokusa un greznās meistarības līdzsvaru, radot ietilpīgu salonu ar skaisti integrētām tehnoloģijām.

Klikšķiniet, lai mijiedarbotos

LUKSUSA KLASES PIEREDZE

Salonā skaistās, rokām darinātās detaļas atkal no jauna izceļ salona grezno atmosfēru. Bagātīgie apdares elementi, kas jūs ieskauj, un smalkā, kontrastējošā dubultās adatas apšuve piešķir dizainam pārdomātu izsmalcinātību. Nakts laikā Crisp White stila apgaismojums izceļ šīs izsmalcinātās detaļas.

PIEKLUSINĀTA IZSMALCINĀTĪBA

Salons ir īstena miera oāze. Gādājot par izcilu izsmalcinātību, smalkā dzinēja iekapsulēšanas tehnoloģija apslāpē dzinēja skaņas, kamēr izteiktais virsbūves dizains minimizē vēja radīto troksni.

PLAŠS SALONS

I-PACE pilnībā elektriskā arhitektūra ir ļāvusi Jaguar dizaina komandai apvienot luksusa klases meistarību un ievērojamu plašumu un ietilpību automobiļa salonā.

SĒDEKĻU VARIANTI

Komforts un ergonomika ir tikpat būtiska kā plašums. Jūsu I-PACE ir pieejams ar sportiska stila vai Performance stila sēdekļiem, abiem nodrošinot iespēju izvēlēties no plaša materiālu un krāsu klāsta.

IR AIZRAUJOŠI TO VADĪT UN IR VIENKĀRŠI BŪT KOPĀ

Piedzīvojiet elektrificēto Jaguar sniegumu ar nulles izpūtēja emisiju nodrošinātajiem labumiem un prāta mieru.

PRAKTISKS UN<br> RENTABLS

PRAKTISKS UN
RENTABLS

Izstrādāts, pielāgojot to Jums, nevis tehnoloģijām. Baudījumu, ko sniedz braukšana ar Jaguar, lieliski papildina arī ērtības un ieguvumi, ko sniedz iespēja uzlādēt automobili mājas apstākļos.
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS SASNIEDZ LĪDZ 470 KM (292 JŪDZĒM)<sup>††</sup>, BRAUCOT PILNĪBĀ ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS SASNIEDZ LĪDZ 470 KM (292 JŪDZĒM)††, BRAUCOT PILNĪBĀ ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ

Jaguar I-PACE sertificētais WLTP nobraucamais attālums sasniedz 470 km (292 jūdzes)††. Izmantojiet mūsu nobraucamā attāluma kalkulatoru, lai aprēķinātu savu reālajos apstākļos nobraucamo attālumu un uzzinātu vairāk par elektriskā automobiļa nobraucamā attāluma maksimālo palielināšanu.
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 127 KM (78 JŪDZĒM) AR 15 MINŪŠU UZLĀDI**

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 127 KM (78 JŪDZĒM) AR 15 MINŪŠU UZLĀDI**

Vislabāk automobili līdz pilnai uzlādei ir lādēt nakts laikā. Jo tad gan Jūs, gan Jūsu automobilis pienācīgi atpūšas un uzlādē enerģiju nākamajai dienai. Un, ja nepieciešams, esot ārpus mājas vienmēr var izmantot ātrās uzlādes stacijas sniegtās iespējas.
ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS UN ĪPAŠI ATVIEGLOJUMI

ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS UN ĪPAŠI ATVIEGLOJUMI

Var būt pieejami nodokļu atvieglojumi, pazeminātas degvielas un apkopes izmaksas, kā arī cita veida atvieglojumi. Apmeklējiet savas pašvaldības un valsts valdības tīmekļa vietnes, lai atrastu informāciju, kas būtu aktuāla tieši Jums.
GARANTIJA: 8 GADI VAI 160 000 KM (100 000 JŪDZES)

GARANTIJA: 8 GADI VAI 160 000 KM (100 000 JŪDZES)

I-PACE akumulatoram, kas izstrādāts, domājot par ilgtspējību un maksimālas jaudas nodrošināšanu ilgam laikam, ir piešķirta 8 gadu garantija, turklāt tas radīts, lai pagarinātu automobiļa kalpošanas laiku.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

ELEKTRISKS SNIEGUMS

ELEKTRISKS SNIEGUMS

I-PACE ir īstens vadītāja automobilis. Tā elektriskie dzinēji un gandrīz nevainojamā svara sadale nodrošina tūlītēju 696 Nm griezes momentu, ļaujot izjust sporta automobiļa cienījamu jaudu.
TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

Mūsu infoizklaides sistēma Pivi Pro1 parāda īsumā visu būtiskāko informāciju. To iedvesmojis Jūsu viedtālrunis, turklāt tā ir arī tikpat intuitīva.
PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

Radīts optimālai drošībai. I-PACE ietver plašu vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas palīdz aizsargāt Jūs un Jūsu pasažierus.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

Plašais modeļu klāsts, kas ļauj izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošāko, ietver arī modeļa versiju I-PACE Black.

I-PACE S

I-PACE S

 • LED priekšējie lukturi
 • 18 collu Style 1022 stila diski
 • Luxtec auduma sportiska stila sēdekļi
 • Ādas stūre
 • Pakotne Online ar datu plānu2
I-PACE SE

I-PACE SE

 • Premium LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām
 • 20 collu Style 6007 stila diski
 • DuoLeather ādas sportiska stila sēdekļi
 • Elektriski kontrolējams bagāžas nodalījuma borts
 • Elektriski nolokāmi, apsildāmi sānskata spoguļi ar atmiņas un durvju zonas izgaismošanas funkciju un automātiskas aptumšošanās funkciju vadītāja pusē
I-PACE HSE

I-PACE HSE

 • Matricas LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām
 • 20 collu Style 5068 stila diski ar Diamond Turned stila un kontrastējošu Gloss Dark Grey stila apdari
 • Windsor ādas sportiska stila sēdekļi
 • 16 virzienos elektriski regulējami, apsildāmi un atvēsināmi priekšējie sēdekļi un vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju
 • MeridianTM 3D telpiskās skaņas sistēma
I-PACE BLACK

I-PACE BLACK

   Fiksēts panorāmas jumts
   Tonēti stikli
   Virsbūves pakotne Black Exterior
   20 collu Style 5068 stila diski ar Gloss Black stila apdari
   Ebony krāsas salons, sēdekļi un griestu apdare

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pilnībā elektriska snieguma SUV.
IZPĒTĪT BŪTISKĀKĀS IEZĪMES
JAGUAR I-PACE MODEĻI

JAGUAR I-PACE MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Jaguar I-PACE.
APSKATĪT PAPILDAPRĪKOJUMU UN AKSESUĀRUS

††Apskatīt WLTP rādītājus.
Sniegtie rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

2019. gadā iegūti apbalvojumi Pasaules gada auto (World Car of the Year), Pasaules gada dizaina auto (World Car Design of the Year) un Pasaules zaļākais auto (World Green Car).
Izmantojot 100 kW līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes lādētāju. *Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no automobiļa vecuma, stāvokļa, gaisa temperatūras un pašreizējās akumulatora uzlādes, no izmantojamajām telpām un uzlādes ilguma.​

1Sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.
2Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

I-PACE 90 kWh akumulatora garantija ir ierobežota līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km (100 000 jūdžu) nobraukumam (ņemot vērā to, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais). To ir iespējas izpirkt gadījumos, ja tiek konstatēts ražošanas defekts vai ja pilnvarotais Jaguar mazumtirgotājs nosaka, ka akumulatora darbības kapacitāte ir zemāka par 70 procentiem.

Papildu funkcijas un to pieejamība ir atkarīga no automobiļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var būt nepieciešama arī citu funkciju uzstādīšana, lai to varētu pielāgot. Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizstāts, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standartaprīkojums var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.

Iebūvētās funkcijas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.