Jagaur I-PACE, kas Pasaules gada automobiļa konkursā ieguvis
Pasaules gada dizaina automobiļa un
Pasaules zaļākā automobiļa* titulu,
ir īstens elektrisko automobiļu paraugmodelis.


IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

VIRSBŪVES DIZAINS

Jaguar I-Pace Exterior Design
Līdz ar Satin stila krāsojumu, integrētajiem LED lukturiem un to zīmolam raksturīgo dubultā J burta formu, smalkais priekšējo lukturu dizains nevainojami saplūst ar tīrajām Jaguar I-PACE līnijām, tā izceļot modeļa futūristisko dizaina valodu.
Jaguar I-PACE aprīkots ar izteiksmīgu priekšējo režģi un dzinēja pārsega gaisa ieplūdes atveri, nodrošinot aerodinamisku izskatu. Muskuļotā aizmugurējās automobiļa virsbūves daļas forma rada jaudīgu iespaidu.
Virsbūves pakotnē Black Exterior ietilpst Gloss Black stila sānu logu apmales, Matte Graphite Atlas stila aizsargs ar Gloss Black stila apmali un Gloss Black stila sānskata spoguļu ietvari. Kopējo skatu papildina Black stila emblēma.
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS

SALONA DIZAINS

Jaguae I-Pace Interior Design
Gādājot par nevainojamu izsmalcinātību, rūpīgi pārdomātā dzinēja iekapsulēšanas tehnoloģija apslāpē dzinēja skaņas, kamēr smalkais virsbūves dizains minimizē vēja radīto troksni.
Jaguar I-PACE pilnībā elektriskā automobiļa arhitektūra ļauj apvienot luksusa klases meistarību ar iespaidīgu 656 litru bagāžas nodalījuma ietilpību automobiļa salonā.
Izvēlieties Sports vai Performance stila sēdekļus ar sev tīkama materiāla apdari. Ilgtspējīgais KvadratTM materiāls ir mīksts un izskatās patiesi mūsdienīgi.

IR AIZRAUJOŠI TO VADĪT UN IR VIENKĀRŠI BŪT KOPĀ

Piedzīvojiet Jaguar elektrificēto sniegumu un izbaudiet ieguvumus, ko nodrošina braukšana elektriskajā režīmā, piemēram, zemas īpašumtiesību izmaksas, nulli
izpūtēja emisiju un astoņu gadu garantiju.

ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS SPECIFIKĀCIJAS

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

470 km**

Ar pilnībā uzlādētu automobili nobrauciet līdz pat 470 km lielu attālumu**.
WLTP rādītāji. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties atkarībā no Jūsu braukšanas stila.

UZLĀDES LAIKS

8,5stundas(-ām)**

Izmantojot 11 kW maiņstrāvas (AC) lādētāju, uzlādēt automobili pilnībā iespējams sākot no 8,5 stundām***. Ideāli piemērots, lai lādētu automobili nakts laikā.
Nepieciešamais laiks aprēķināts, ņemot vērā, ka izmantota 11 kW AC mājas uzlādes stacija.

EMISIJAS

0CO2

Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju.

PAĀTRINĀJUMS

4,8sekundes

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 4,8 sekundēs.

APRĪKOJUMS

Jaguar I-Pace Features
Saviļņojoša jauda un dinamika. Nulle izpūtēja emisiju. Pateicoties pilnībā elektriskajam spēka piedziņas blokam, Jaguar I-PACE ir īstens vadītāja automobilis.
Automobilis ir aprīkots ar intuitīvām un reaģējošām tehnoloģijām, tostarp Pivi Pro1 infoizklaides sistēmu un Amazon datorprogrammu Alexa, kas nodrošina daudzas balss vadības funkcijas.
Turklāt uzlādēt Jaguar I-PACE ir pavisam vienkārši kā mājās, tā arī esot ceļā. Sistēma Pivi Pro1 parāda visus maršrutā pieejamos uzlādes punktus.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

 • Matricas LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām
 • 20 collu Style 5068 stila diski ar Diamond Turned stila un kontrastējošu Gloss Dark Grey stila apdari
 • Fiksēts panorāmas jumts
 • 16 virzienos elektriski regulējami, apsildāmi un atvēsināmi priekšējie sēdekļi ar vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju
 • MeridianTM skaņas sistēma Ieplānojiet izmēģinājuma braucienu pie sava vietējā Jaguar mazumtirgotāja
MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

 • LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām
 • 20 collu Style 6007 stila diski ar Diamond Turned stila apdari
 • Konfigurējams salona apgaismojums
 • Zemāk novietots skārienjutīgs ekrāns
 • Ierīču bezvadu lādētājs
 • MeridianTM skaņas sistēma
MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

 • LED priekšējie lukturi
 • 19 collu Style 5055 stila diski ar Diamond Turned stila un kontrastējošu Gloss Dark Grey stila apdari
 • DuoLeather ādas sportiska stila ādas sēdekļi
 • Elektroniski kontrolējams aizmugurējais borts
 • Pakotne Online ar datu plānu2
MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE 400 SPORT

MODEĻA VERSIJA JAGUAR I-PACE 400 SPORT

 • Matricas LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām 
 • 22 collu Style 5056 stila diski ar Diamond Turned stila un kontrastējošu Gloss Dark Grey stila apdari
 • Windsor ādas Performance stila sēdekļi
 • MeridianTM skaņas sistēma
 • Pakotne Online ar datu plānu2

TURPINĀT IZPĒTĪT

JAGUAR I-PACE MODEĻI

JAGUAR I-PACE MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
GALERIJA

GALERIJA

Apskatiet Jaguar I-PACE attēlu galeriju.

** Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

*2019. gadā Pasaules gada automobiļa (World Car of the Year) konkursā iegūts Pasaules gada dizaina automobiļa (World Car Design of the Year) un Pasaules zaļākā automobiļa (World Green Car) tituls.

**Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, bet ne tikai, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas mērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

2Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

I-PACE 90 kWh akumulatora garantija ir spēkā līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km (100 000 jūdžu) nobraukumam (ņemot vērā to, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais). Tas ir izpērkams gadījumā, ja tiek konstatēts ražošanas defekts vai sertificēts Jaguar mazumtirgotājs sniedz novērtējumu, ka automobiļa akumulatora darbības stāvoklis nesasniedz 70 procentus.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.