ZIEMAS DISKI UN RIEPAS

ZIEMAS DISKI UN RIEPAS

PĀRBAUDĪTS UN SAGATAVOTS

Iepazīstinām ar Jaguar oriģinālajiem ziemas diskiem un apstiprinātajām riepām.


Pārbaudītas ekstrēmos apstākļos dažās no pasaules aukstākajām un mitrākajām vietām, šīs riepas ir nopelnījušas aprobēta produkta statusu. Ja tās spēj darboties tur, tās spēs tikt galā arī ar jūsu ziemas braucieniem.

PĀRBAUDĪTS UN SAGATAVOTS

LIELA ĀTRUMA TESTS SLAPJĀ TRASĒ

Lai nodrošinātu visspēcīgāko iespējamo saķeri pat stiprā lietū.

TEMPERATŪRAS TESTS

Lai pierādītu, ka mūsu riteņi var izturēt temperatūru no -40°C līdz 80°C un 100% relatīvo mitrumu.

APMALES TESTS

Riteņu uzbraukšana 150 mm augstai apmalei ar ātrumu 40 km/h, lai pārliecinātos, ka tie spēj izturēt nejaušu triecienu un saglabāt konstrukcijas integritāti.

GARANTĒTI ĀTRĀKA APSTĀŠANĀS

Spēja ātri un kontrolēti apstāties kļūst vēl svarīgāka aukstā un mitrā laikā. Ir pierādīts, ka Jaguar apstiprinātajām ziemas riepām ziemas apstākļos ir ievērojami īsāks bremzēšanas ceļš nekā mūsu vasaras riepām – bremzēšanas ceļš samazinās līdz pat 64%, ja transportlīdzeklis brauc ar ātrumu 60 km/h uz apledojuša ceļa*.


Kad temperatūra pazemināsies, jūs varēsiet braukt ar pilnu pārliecību.

GARANTĒTI ĀTRĀKA APSTĀŠANĀS

ES APSTIPRINĀTS

Jaguar apstiprinātajām ziemas riepām ir divi apstiprināti kvalitātes marķējumi, kas ir standartizēti, kontrolēti un apstiprināti ES iestādēs – "M+S" un "3-Peak Mountain Snow Flake" (trīs virsotnes un sniegpārsla) –, kas atbilst veiktspējas standartiem nelabvēlīgos laikapstākļos.

MUD + SNOW
3-PEAK MOUNTAIN SNOW FLAKE

SAZINIETIES AR MUMS

Ar pārliecību izvēlieties savam automobilim piemērotākos ziemas diskus un riepas. Sazinieties ar mūsu komandu jau šodien.

PIEDERUMI

Personalizējiet savu Jaguar ar plašu piederumu klāstu, kas īpaši izstrādāts jūsu automobilim.
PIEDERUMI

*Testu rezultāti balstās uz vasaras un ziemas riepu salīdzinājumu, kurā tās bija uzstādītas F-PACE modelim, kas brauca ar 60 km/h ātrumu pa nolīdzinātu ledu.