JAUNAIS DĪZELIS, BENZĪNS VAI ELEKTRISKAIS?

JAUNAIS DĪZELIS, BENZĪNS VAI ELEKTRISKAIS?

Mūsu strāvas benzīna un dīzeļa dzinēji ir vistīrākie un efektīvākie, kādus jebkad esam radījuši. Jaunais elektriskais spēka piedziņas bloks ir braukšanas nākotne. Kurš ir piemērotākais Jums?

IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS

JAUNAIS DĪZELIS

JAUNAIS DĪZELIS

Tīrāk nekā jebkad – jaunais Jaguar dīzeļdzinējs piedāvā uzlabotu degvielas efektivitāti ar griezes momenta īpašībām, kas piemērotas bezceļiem un piekabes vilkšanai. Tā ir kombinācija, kas rada patiesi uzticamu veiktspēju garās distancēs.
BENZĪNS

BENZĪNS

Mūsu jaunie benzīna dzinēji, kas piedāvā dinamisku un ātru braukšanu, ir cieņas izrādīšana Jaguar iemantotajai leģendārajai atsaucībai uz ceļa, vienlaikus nodrošinot iespaidīgi zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.
ELEKTRISKAIS (EV)

ELEKTRISKAIS (EV)

Mūsu sarežģītais, pilnībā elektriskais spēka piedziņas bloks garantē augstu sniegumu un nulli izpūtēja emisiju. EV ir elektrificētā Jaguar nākotne – to darbina divi elektromotori, kas aprīkoti ar akumulatoru, kuru var uzlādēt, izmantojot reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu un Plug-in tehnoloģijas uzlādes staciju.

JAUNĀ DĪZEĻA, BENZĪNA UN ELEKTRISKĀ DZINĒJA GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

ZEMAS CO2 EMISIJAS

ZEMAS CO2 EMISIJAS

Jaguar jaunie dīzeļa dzinēji saražo apmēram par 20 % mazāk CO2 emisiju salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem. Faktiski kopš 2002. gada pircēji, kas iegādājušies automobiļus ar dīzeļa dzinējiem, ir ietaupījuši gandrīz 3 miljonus tonnu CO2 emisiju, kas citos apstākļos būtu nonākušas atmosfērā.
ATBILSTĪBA EU6D-TEMP UN REĀLAS BRAUKŠANAS APSTĀKĻU EMISIJAS (REAL DRIVING EMISSIONS (RDE)) STANDARTIEM

ATBILSTĪBA EU6D-TEMP UN REĀLAS BRAUKŠANAS APSTĀKĻU EMISIJAS (REAL DRIVING EMISSIONS (RDE)) STANDARTIEM

Jaguar transportlīdzekļi ar jaunajiem dīzeļdzinējiem atbilst EU6d-Temp un reālos braukšanas apstākļos radītas emisijas standartam, ievērojami samazinot emisiju visos braukšanas apstākļos. Tas nozīmē, ka tie ir atbrīvoti no transportlīdzekļu nodevas Londonas īpaši zemu emisiju zonā Ultra-Low Emission Zone (ULEZ).
SAMAZINĀTA SLĀPEKĻA OKSĪDA EMISIJA (NOX)

SAMAZINĀTA SLĀPEKĻA OKSĪDA EMISIJA (NOx)

Kopš 2015. gada septembra visiem Jaguar modeļiem ar dīzeļdzinēju ir uzstādīta uzlabota selektīvā katalītiskā reducēšanas (Selective Catalytic Reduction (SCR)) izplūdes gāzu pēcapstrāde (t. i., AdBlue), kas palīdz ievērojami samazināt NOx izmešu daudzumu.
UZLABOTA DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTE

UZLABOTA DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTE

Dīzeļdzinējiem ir par aptuveni 20 % labāka degvielas ekonomija nekā benzīna dzinējiem. Ja gadā nobraucat 12 000 jūdzes (19 000 km) un vairāk, dīzeļdzinējs, iespējams, būs visizdevīgākā izvēle.
ATBILSTĪBA EU6D-TEMP UN REĀLAS BRAUKŠANAS APSTĀKĻU EMISIJAS (REAL DRIVING EMISSIONS (RDE)) STANDARTIEM

ATBILSTĪBA EU6D-TEMP UN REĀLAS BRAUKŠANAS APSTĀKĻU EMISIJAS (REAL DRIVING EMISSIONS (RDE)) STANDARTIEM

Jaunie Jaguar automobiļi ar benzīna dzinējiem atbilst EU6d-Temp un reālos braukšanas apstākļos radītas emisijas standartam, ievērojami samazinot emisiju visos braukšanas apstākļos. Tas nozīmē, ka tie ir atbrīvoti no transportlīdzekļu nodevas Londonas īpaši zemu emisiju zonā Ultra-Low Emission Zone (ULEZ).
DINAMISKA VADĪŠANAS PIEREDZE

DINAMISKA VADĪŠANAS PIEREDZE

Ar vienmērīgu un atsaucīgu jaudas pārvadi Jaguar benzīna dzinēji piedāvā mūsu iedvesmojošāko vadīšanas pieredzi. Tā ir dinamiskas veiktspējas un iedvesmojošas skaņas kombinācija visos ātrumos.
ZEMA DAĻIŅU EMISIJA

ZEMA DAĻIŅU EMISIJA

Mūsu jaunākie benzīna dzinēji ir aprīkoti ar ļoti efektīviem filtriem, kas aiztur un uzglabā tiem cauri plūstošās īpaši smalkās daļiņas. Tas palīdz samazināt izplūdes gāzu emisiju atmosfērā.
ZEMĀKAS SĀKOTNĒJĀS IZMAKSAS

ZEMĀKAS SĀKOTNĒJĀS IZMAKSAS

Lai gan dīzeļdzinēji parasti piedāvā augstāku degvielas patēriņa efektivitāti, zemākas ekvivalentu benzīna dzinēju sākotnējās izmaksas var būt prātīgāka izvēle vadītājiem, kas nobrauc mazus attālumus.
NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

Sasniedzot nulli izpūtēja CO2 emisiju lietošanas brīdī un ar vienu uzlādi nobraucamo attālumu līdz 292 jūdzēm (470 km ), Jaguar I-PACE ne tikai ļauj ieekonomēt attiecībā uz degvielu, bet tas arī pilnībā neizdala izplūdes gāzes. Katru gadu režģim pievienojot arvien vairāk atjaunojamās enerģijas, Jaguar I-PACE ar gadiem kļūst tikai tīrāks.
PĀRLIECĪBA UN PIEKĻUVE

PĀRLIECĪBA UN PIEKĻUVE

Daudzās pilsētās elektriskajiem automobiļiem tagad ir atļauts izmantot pasažieru transporta joslas un parkošanās vietas, kurās citiem automobiļiem piekļuve ir liegta. Tie ir atbrīvoti arī no jebkāda veida maksām, kas balstītas uz emisijām.
VALSTS DOTĀCIJAS

VALSTS DOTĀCIJAS

Elektriskie automobiļi kvalificējas ieguvumiem, ko nodrošina valdība, vietējās varasiestādes un uzņēmumi, atbalstot pasaulē tīrāko spēka piedziņas bloku attīstību. Šie ieguvumi ietver ievērojami zemākus nodokļu apmērus salīdzinājumā ar benzīna un dīzeļa ekvivalentiem.
EKONOMOSKAS IZMAKSAS

EKONOMOSKAS IZMAKSAS

Relatīvi zemā elektrības cena nozīmē to, ka pilnībā elektriskie automobiļi ir lētāki nekā ar degvielu uzpildāmie. Un ar ierobežotas kustības spēka piedziņas bloku daļu saglabāšanu, to uzturēšanas izmaksas arī ir zemākas.
MŪSU LĪDZ ŠIM VISEFEKTĪVĀKIE DZINĒJI

MŪSU LĪDZ ŠIM VISEFEKTĪVĀKIE DZINĒJI

Ingenium ir Jaguar Land Rover dzinēju ģimene, un tie ir radīti vieglam sniegumam, izsmalcinātībai un efektivitātei. Pateicoties progresīvajai tehnoloģijai un konstrukcijai, kas pilnībā veidota no alumīnija, Ingenium rada līdzsvaru starp iespaidīgu jaudu un izteiktu degvielas ekonomiju.
BENZĪNS UN DĪZELIS PROŽEKTORU GAISMĀ

BENZĪNS UN DĪZELIS PROŽEKTORU GAISMĀ

Kādēļ dīzeļa dzinēji bieži vien tiek kritizēti? Kā izmaiņas likumos ietekmēs automobili, ar kuru ikdienā pārvietojaties? Lasiet vairāk pēdējos stāstos, kas aptver divus pasaulē populārākos dzinējus.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

OPEN ALL
Kas ir spēka piedziņas bloks?
Cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzlādētu elektrisko automobili?
Kāds ir elektriskā automobiļa nobraucamais attālums?
Kādas ir dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem?
Kā Jaguar Land Rover samazina automobiļa emisiju?
Vai dīzeļa dzinēji nepiesārņo vidi?
Kas ir dīzeļdegvielas daļiņu filtrs (DPF) un kāpēc tas ir svarīgs?

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTU JAGUAR

Vai esat gatavs uzbūvēt Jaguar, kas piemērots Jūsu dzīvesstilam, braukšanas stilam un finansiālajām vajadzībām? Vienkārši atlasiet no mūsu piedāvājuma tīkamo automobili, lai sāktu savu ceļojumu ar Jaguar.

"*EV nobraukuma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā. Sasniegtais nobraukums atšķirsies atkarībā no automobiļa un akumulatora stāvokļa, aktuālā maršruta un tā apstākļiem, kā arī no braukšanas stila.

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā disku piemērotību un uzstādīto papildu aprīkojumu. WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 Rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Tā laikā automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.