JAGUAR XF

MODEĻI

VIRSBŪVES STILI

Automobiļa forma un garums atbilst tā vispārējām īpašībām.

MODEĻI

Unikālo iezīmju kopums definē ikviena modeļa izskatu un raisītās sajūtas.

SPECIFIKĀCIJU PAKOTNES

Katra pakotne nodrošina papildu apdares elementu līmeņus un ekskluzīvas funkcijas.

ĪPAŠIE IZLAIDUMI

Ekskluzīva automobiļa interpretācija. Pieejama ierobežotu laiku vai ierobežotā daudzumā.

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

SALOON
XF
SPECIFIKĀCIJAS ĪSUMĀ

SPECIFIKĀCIJAS ĪSUMĀ

D200 AWD AUTO MHEV

Maksimālais ātrums km/h

230

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h sekundēs

7,8

Kombinētā cikla degvielas patēriņ l/100km (mpg)

4,7
BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

VIRSBŪVES APRĪKOJUMS
 • Premium LED headlights with signature DRL
 • Apsildāmi, elektriski regulējami sānskata spoguļi
DISKI UN VARIANTI
 • 18 collu vieglmetāla diski
SALONA APRĪKOJUMS
 • 10 krāsu pielāgojams visaptverošs salona apgaismojums
 • Divu zonu klimata kontrole
SĒDEKĻU UN SALONA APDARE
 • 12 virzienos elektriski regulējami priekšējie sēdekļi ar 2 virzienos manuāli regulējamiem galvas balstiem
 • DuoLeather sēdekļi
INFOIZKLAIDES SISTĒMA
 • Sistēma Pivi ar 11,4 collu skārienjutīgo ekrānu
 • Pakotne Smartphone ar Apple CarPlay®1 un Android AutoTM 2
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS
 • Atpakaļskata kamera
 • Priekšējā un aizmugurējā parkošanās palīgsistēma
 • Kruīza kontrole un ātruma ierobežotājs
 • Piecu zvaigžņu Euro NCAP novērtējums

TURPINĀT IZPĒTĪT

SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Apskatiet Jaguar XF attēlu galeriju un video.
APSKATĪT GALERIJU
PĀRSKATS

PĀRSKATS

PĀRSKATS
IZPĒTĪT PĀRSKATU

Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālo, atbilstoši ES likumdošanai veikto WLTP testu rezultātiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā disku piemērotību un uzstādīto papildaprīkojumu. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.

Apskatīt WLTP rādītājus.

WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Tā laikā automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.


1 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.

3 Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā termiņa beigām var tikt pagarināta.​

4 Aklās zonas uzraudzības palīgsistēma var palīdzēt novērst sadursmes. Ja brīdī, kad uzsākat joslas mainīšanu, Jūsu automobilis konstatē citu automobili Jūsu aklajā zonā brīdī, papildu stūres koriģējumi pamudina novirzīt automobili, lai novērstu potenciālo sadursmi.


Iebūvētās tehnoloģijas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši to darīt. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojuma funkcijas var tikt aizstātas, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no iegādes valsts, dzinēja veida un transmisijas.


Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.


Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. Gala lietotāja noteikumi.​

Android Auto ir Google LLC preču zīme.​

App Store ir Apple Inc. preču zīme. Google Play Store ir Google LLC preču zīme.​​

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.