CIK LIELU ATTĀLUMU IESPĒJAMS NOBRAUKT AR ELEKTRISKO AUTOMOBILI?

CIK LIELU ATTĀLUMU IESPĒJAMS NOBRAUKT AR ELEKTRISKO AUTOMOBILI?

Pateicoties akumulatoram, kura nobraucamais attālums var sasniegt līdz 470 km (292 jūdzēm)*, ar vienu uzlādi būtu pilnīgi pietiekami, lai Jaguar I-PACE vairumam vadītāju spētu segt viņu iknedēļas regulāros braucienus.**


Šeit pieejama visa nepieciešamā informācija par Jūsu nobraucamā attāluma maksimālu palielināšanu, braucot ar pilnībā elektriskās vai uzlādējamā hibrīda (PHEV) tehnoloģijas automobiļiem.

JAGUAR I-PACE NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA KALKULATORS

Pilnībā elektriskajā automobilī vai lietojot pilnībā elektriskā automobiļa (EV) režīmu PHEV modelī, Jūsu akumulators ir vienīgais enerģijas avots it visam. Rezultātā Jūsu braukšanas stils, salonā izmantotās funkcijas un pat apstākļi, kādos braucat, ietekmēs kopējo nobraucamo attālumu. Pielāgojiet zemāk esošos iestatījumus, lai redzētu, kā tie ietekmē to, cik tālu Jaguar I-PACE Jūs varētu aizvest reālos apstākļos.
km
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS AR VIENU UZLĀDI
IESTATĪJUMUS UZSTĀDIET ZEMĀK

BRAUKŠANAS PROFILS:

Pilsētas: Lielākoties Jūs pārvietojaties pa un ap pilsētu ar vidējo ātrumu 27 km/h (17 mph).

SALONS:

DISKU IZMĒRS:

ĀRA TEMPERATŪRA: 0

Degvielas patēriņš: neattiecas. CO2 emisijas: 0 (g/km). EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). EV nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā. Sasniegtais nobraucamais attālums atšķirsies atkarībā no automobiļa un akumulatora stāvokļa, aktuālā maršruta, apkārtējās vides un braukšanas stila.

KĀDS IR JAGUAR PHEV NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS?

Jaguar PHEV uzstādītais akumulators ar vienu pilnu uzlādi ir spējīgs nodrošināt nobraucamo attālumu līdz 55 km / 34 jūdzēm (Jaguar E-PACE)1 un līdz 53 km / 33 jūdzēm (Jaguar F-PACE)1. Tas padara to par lielisku sabiedroto ikdienas regulārajiem braucieniem un braukājot pa pilsētu, turklāt ar nulli izpūtēja emisiju, braucot pilnībā elektriskajā (EV) režīmā.
KĀDS IR JAGUAR PHEV NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS?

PALIELINIET PILNĪBĀ ELEKTRISKĀ UN PHEV AUTOMOBIĻA NOBRAUCAMO ATTĀLUMU

Izvēlieties kategoriju, lai apskatītu, kā tā palīdz palielināt nobraucamo attālumu, braucot ar pilnībā elektriskās un uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobili.

BREMŽU REĢENERĀCIJA

Tiklīdz paceļat pēdu no akseleratora pedāļa, tiek aktivizēta inteliģentā reģeneratīvā bremzēšanas sistēma. Tādējādi automobilis ļoti ērti tiek palēnināts, vienlaikus pārvēršot ģenerēto jaudu, lai optimizētu akumulatora darbības laiku. Bremžu pedāļa izmantošana palielina saražotās enerģijas daudzumu.

JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli ar mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāstu.
JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

Labākais veids, kā uzsākt dienu ar pilnu akumulatoru, ir uzlādēt savu pilnībā elektrisko vai PHEV automobili mājās.
PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

Pateicoties arvien pieaugošajam publiskās uzlādes staciju skaitam, uzlādēt savu automobili ārpus mājām tagad ir tik ērti kā vēl nekad.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): Kombinētajā ciklā 22,0–25,2 (35,4– 40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


**Vidējie iknedēļas regulārie braucieni: 264 km (164 jūdzes), ņemot vērā vadītāja vidējos gada nobraukuma datus, kas iegūti šādās Apvienotās Karalistes (AK) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) tīmekļa vietnēs: http://www.racfoundation.org/motoring-faqs/mobility#a26 un www.fhwa.dot.gov/ohim/onh00/bar8.htm. Aprēķināti, apstrādājot vidējos piecu dienu nobraukuma datus un ņemot vērā vidējās AK un ASV datu kopas.


1 Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modeļa versijai E-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 2,2–2,5 (130,2–112,5). CO2 emisijas 49–57 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 53 km (33 jūdzēm).

Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modeļa versijai E-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 2,0 (141) CO2 emisijas 44 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 55 km (34 jūdzēm). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt F-PACE WLTP rādītājus
Apskatīt E-PACE WLTP rādītājus