ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

Jūsu ceļvedis automobiļa uzlādei ārpus mājām.

Automobiļa lādēšana mājās joprojām ir visbezrūpīgākais veids, kā ikdienā līdz pilnai uzlādei uzlādēt savu pilnībā elektriskās un uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobili. Taču tā kā publisko uzlādes punktu skaits šobrīd ir kļuvis tik plašs kā vēl nekad – sākot no attāliem saimniecības preču veikaliem līdz autoceļu uzpildes stacijām –, uzlādēt savu elektrisko automobili, esot ceļā, ir vieglāk nekā jebkad iepriekš.

AC/DC (MAIŅSTRĀVAS/LĪDZSTRĀVAS) UZLĀDES PUNKTI – ESIET GATAVS ĀTRUMAM

Pilnībā elektriskās un uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļi ir saderīgi ar divu veidu publiskās uzlādes punktiem.
Maiņstrāvas (AC) uzlādes punkti ir izvietoti galamērķu uzlādes stacijās, piemēram, tirdzniecības centros, sporta zālēs un autoparkos.
Savukārt līdzstrāvas (DC) uzlādes punkti atrodas uz lielceļiem un valsts ceļiem.

AC UZLĀDES ĀTRUMI JŪSU GALAMĒRĶĪ*

AC UZLĀDES ĀTRUMI JŪSU GALAMĒRĶĪ*

  • Līdz 35 km (22 jūdzēm) nobraucamajam attālumam pilnībā elektrisko Jaguar I‑PACE uzlādēsiet laikā no 60 minūtēm
  • No 0 līdz 80 % automobili Jaguar E‑PACE PHEV uzlādēsiet laikā no 1 stundas un 24 minūtēm
  • No 0 līdz 80 % automobili Jaguar F-PACE PHEV uzlādēsiet laikā no 1 stundas un 40 minūtēm
  • Jaguar pilnībā elektriskās un uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļu standartaprīkojumā iekļauts AC publiskās/mājas uzlādes stacijas kabelis
DC UZLĀDES ĀTRUMI UZ LIELCEĻIEM UN VALSTS CEĻIEM*

DC UZLĀDES ĀTRUMI UZ LIELCEĻIEM UN VALSTS CEĻIEM*

  • Pilnībā elektrisko Jaguar I‑PACE 50 kW ātrās DC uzlādes punkts uzlādēs līdz 62 km (39 jūdžu) nobraucamajam attālumam laikā no 15 minūtēm. 100 kW ātrās DC uzlādes punkts uzlādēs automobili līdz 127 km (78 jūdžu) nobraucamajam attālumam laikā no 15 minūtēm.
  • Jaguar uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļus no 0 līdz 80 % iespējams uzlādēt laikā no 30 minūtēm

PIERAKSTĪŠANĀS PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJU TĪKLAM

Lai arī daži no uzlādes punktiem ir brīvi lietojami, tomēr vairums no tiem ir pieejami, izmantojot ērtas maksāšanas metodes, tostarp mobilās lietotnes, organizāciju kontus vai bezkontakta bankas kartes. Maksu par automobiļa uzlādi publiskās uzlādes stacijās parasti veido sākotnējā savienojuma maksa, uzlādes laiks (cena par stundu) un/vai izlietotās enerģijas daudzums (cena par kWh).


Mēs rekomendējam ievākt informāciju un iepazīties ar vairākiem tīkla pakalpojumu nodrošinātājiem, lai pārliecinātos, ka saņemat labāko pārklājumu un maksāšanas metodes Jūsu izvēlētajiem maršrutiem – jo īpaši tad, ja ceļojat vai apmeklējat citu valsti.

JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli ar mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāstu.
JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

KĀ UZLĀDĒT

KĀ UZLĀDĒT

Iepazīstieties ar dažiem vienkāršiem soļiem, kā uzlādēt savu pilnībā elektrisko vai PHEV automobili neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai ceļā.
MĀJAS UZLĀDES STACIJA

MĀJAS UZLĀDES STACIJA

Labākais veids, kā uzsākt dienu ar pilnu akumulatoru, ir uzlādēt savu pilnībā elektrisko vai PHEV automobili mājās.
ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

ZEMAS ĪPAŠUMTIESĪBU IZMAKSAS

Sākot ar nodokļiem un iegādes atvieglojumiem līdz zemākām brauciena izmaksām, elektriskais automobilis katru dienu var palīdzēt Jums ietaupīt naudu.

1 Uzlādei nepieciešamais laiks var atšķirties, ņemot vērā vairākus faktorus, tostarp, taču ne tikai, akumulatora stāvokli un uzlādes laiku, akumulatora temperatūru un faktisko pielietojumu.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): kombinētajā ciklā 22,0-25,2 (35,4-40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


**Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modeļa versijai E-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 1,4 - 1,6, CO2 emisijas 33 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 60 km. Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt E-PACE WLTP rādītājus