ELEKTRISKIE AUTOMOBIĻI AUTOPARKIEM UN UZŅĒMĒJDARBĪBAI

ELEKTRISKIE AUTOMOBIĻI AUTOPARKIEM UN UZŅĒMĒJDARBĪBAI

Atjaunojiet savu uzņēmējdarbību ar ievērojamiem izmaksu ietaupījumiem un ilgtspējības pilnvarām.

Pieslēdzot savu autoparku Jaguar elektriskās jaudas pasaulei, rodiet potenciālu atjaunot savu darba stilu. Nulle izpūtēja emisiju, samazinātas brauciena izmaksas un ievērojami finansiālie atvieglojumi ir tikai daži no iemesliem, kādēļ ir pienācis laiks uzsākt elektrisko revolūciju.

SAMAZINĀTI NODOKĻU REŽĪMI UZŅĒMUMA AUTOMOBIĻIEM

Elektriskajiem automobiļiem salīdzinājumā ar benzīna vai dīzeļa dzinēja automobiļiem parasti tiek piemērotas zemākas nodokļu likmes. Jūsu uzņēmums varētu gūt labumu arī izmantojot iespēju norakstīt naudas summu, kas atskaitītu automobiļa vērtību no Jūsu gada ienākumiem.
SAMAZINĀTI NODOKĻU REŽĪMI UZŅĒMUMA AUTOMOBIĻIEM
NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

NULLE IZPŪTĒJA EMISIJU

Jaguar pilnībā elektriskie automobiļi, kā arī uzlādējamie hibrīdi, braucot pilnībā elektriskajā (EV) režīmā, ir spējīgi sasniegt maksimālo jaudu ar nulle izpūtēja emisijām. Tas var palīdzēt samazināt uzņēmuma vispārējo ietekmi uz apkārtējo vidi un radīt tēlu, kas atspoguļo Jūsu nodošanos ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai.
ZEMĀKI AKCĪZES NODOKĻI UN REĢISTRĀCIJAS MAKSA

ZEMĀKI AKCĪZES NODOKĻI UN REĢISTRĀCIJAS MAKSA

Elektriskajiem automobiļiem akcīzes nodoklis parasti ir zemāks un var būt arī pilnībā atcelts. Valstīs, kur automobiļa numura zīmes tiek iegādātas, ņemot vērā automobili, vai arī piešķirtas izlozes veidā, elektriskie automobiļi saņem labumus, ko sniedz samazinātas numura zīmes iegādes izmaksas, un pat pilnībā izvairās no nepieciešamības iegūt reģistrācijas numura zīmi izlozes veidā.
ZEMĀKAS APKALPOŠANAS IZMAKSAS

ZEMĀKAS APKALPOŠANAS IZMAKSAS

Tā kā visiem pilnībā elektriskajiem spēka piedziņas blokiem ir mazāk kustīgo daļu nekā benzīna vai dīzeļa dzinējiem un reģeneratīvās bremzēšanas iedarbība uz bremzēm un riepām ir relatīvi maigāka, tad arī apkalpošanas izmaksas ir zemākas.
SUBSIDĒTAS LIKMES UZLĀDES APRĪKOJUMAM

SUBSIDĒTAS LIKMES UZLĀDES APRĪKOJUMAM

Daudzās valstīs valdība nāks klajā ar piedāvājumu ierīkot uzlādes tīklus darba vietās, kas var ievērojami samazināt darbavietu un sabiedrisko uzlādes punktu iegādes un uzstādīšanas izmaksas.
PĀRLIECĪBA UN PIEKĻUVE

PĀRLIECĪBA UN PIEKĻUVE

Dažās pilsētu teritorijās elektriskajiem transportlīdzekļiem, pat ja tajos neatrodas pasažieri, ir atļauts izmantot braukšanas joslas, kas paredzētas transportlīdzekļiem ar lielāku pasažieru skaitu, kā arī autobusiem paredzētās joslas. Tie parasti ir atbrīvoti arī no maksas par pārvietošanos pilsētā, parkošanās ierobežojumiem un zemas emisijas zonām.
DEGVIELAS IETAUPĪJUMS

DEGVIELAS IETAUPĪJUMS

Maksa par elektrību, ko patērējam uz vienu kilometru, parasti ir zemāka salīdzinājumā ar maksu par benzīnu vai dīzeļdegvielu, līdz ar to pilnībā elektriskā un uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļu izmantošana ikdienā kļūst vēl izdevīgāka. Autovadītāji var ietaupīt vēl vairāk, ja mājas uzlādes staciju automobiļa uzlādei izmanto naktī, kad elektrības tarifs ir zemāks.

DODIETIES PRETĪ ELEKTRISKAJAM

Konsultējieties ar mūsu aizrautīgo komandu, lai turpinātu virzību pretī sava uzņēmuma elektrificēšanai ar Jaguar elektriskajiem automobiļiem.

JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli ar mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāstu.
JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.