PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Elektrificēts sniegums. Nulle izpūtēja emisiju.

Mūsu izsmalcinātais, pilnībā elektriskais Jaguar I-PACE ir saviļņojoša kombinācija, ko veido patiesi kluss sporta automobiļa sniegums un nulle izpūtēja emisijas.

KĀ DARBOJAS PILNĪBĀ ELEKTRISKIE AUTOMOBIĻI?

KĀ DARBOJAS PILNĪBĀ ELEKTRISKIE AUTOMOBIĻI?

Jaguar pilnībā elektrisko sniegumu nodrošina divi elektriskie dzinēji un akumulators. Kad uzlādēts, pieslēdzot to ārējam barošanas avotam un izmantojot reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu, tam nav nepieciešams benzīns vai dīzeļdegviela, un tas pilnībā nerada izpūtēja emisijas.
KĀDĒĻ DZĪVE AR TIEM IR TIK VIENKĀRŠA?

KĀDĒĻ DZĪVE AR TIEM IR TIK VIENKĀRŠA?

Pateicoties 90 kWh akumulatoram, Jaguar I-PACE ir spējīgs sasniegt nobraucamo attālumu 470 km (292 jūdzes)*†† ar vienu uzlādi. To var viegli uzlādēt nakts laikā, izmantojot mājas uzlādes staciju vai mājas kontaktligzdu, kā arī arvien pieaugošo publisko uzlādes staciju tīklu.
KĀDI TIE IR BRAUCOT?

KĀDI TIE IR BRAUCOT?

Pilnībā elektriskais spēka piedziņas bloks ir ne tikai neiedomājami kluss, bet arī spējīgs nodrošināt gludu un tūlītēju paātrinājumu ar nemanāmām pārnesumu pārslēgšanas izmaiņām. Lai nodrošinātu sporta automobiļa izveicību, esam novietojuši akumulatoru starp asīm, radot zemu gravitācijas centru un gandrīz ideālu svara sadalījumu. Pilnībā elektriskais Jaguar I-PACE ļauj sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,8 sekundēs (0–60 mph 4,5 sekundēs).

KĀ JĀUZLĀDĒ PILNĪBĀ ELEKTRISKAS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBILIS?

Pilnībā elektriskas tehnoloģijas automobiļus iespējams uzlādēt, izmantojot profesionāli uzstādītu mājas uzlādes staciju, mājas kontaktligzdu vai daudzās publiskās uzlādes staciju vietas, piemēram, sporta zāles, tirdzniecības centrus un uzpildes stacijas.

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀS1

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀS1

• 7 kW jaudas AC mājas uzlādes stacija nakts laikā uzlādēs automobili vismaz 12,75 stundu laikā. Vai līdz 35 km (22 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 60 minūšu laikā
• Mājas kontaktligzda uzlādēs automobili vismaz 48 stundu laikā. Vai līdz 8 km (5 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 60 minūšu laikā
UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT PUBLISKAJĀS UZLĀDES STACIJĀS1

UZLĀDES ĀTRUMI, LĀDĒJOT PUBLISKAJĀS UZLĀDES STACIJĀS1

• 7 kW jaudas AC publiskās uzlādes punktos uzlādēsiet automobili līdz 35 km (22 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 60 minūšu laikā
• 50 kW jaudas ātrās DC uzlādes punktos uzlādēsiet automobili līdz 62 km (39 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 15 minūšu laikā
• 100 kW jaudas ātrās DC uzlādes punktos uzlādēsiet automobili līdz 127 km (78 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 15 minūšu laikā
KĀDI APSTĀKĻI IETEKMĒ NOBRAUCAMO ATTĀLUMU?

KĀDI APSTĀKĻI IETEKMĒ NOBRAUCAMO ATTĀLUMU?

Elektriskajā automobilī Jūsu akumulators ir vienīgais enerģijas avots it visam. Rezultātā Jūsu braukšanas stils, salonā izmantotās funkcijas un pat apstākļi, kādos braucat, ietekmēs kopējo nobraucamo attālumu.
VAI, IEGĀDĀJOTIES PILNĪBĀ ELEKTRISKO AUTOMOBILI, VARĒŠU IETAUPĪT NAUDU?

VAI, IEGĀDĀJOTIES PILNĪBĀ ELEKTRISKO AUTOMOBILI, VARĒŠU IETAUPĪT NAUDU?

Zemākas brauciena izmaksas, lētāka elektroenerģijas likme, salīdzinot ar benzīnu un dīzeļdegvielu, un ievērojami nodokļu atvieglojumi ir tikai daži no veidiem, kā pāriešana uz pilnībā elektrisku automobili katru gadu var palīdzēt Jums ietaupīt naudu.
CIK ILGS IR AKUMULATORA GARANTIJAS PERIODS?

CIK ILGS IR AKUMULATORA GARANTIJAS PERIODS?

Jaguar I-PACE ir nodrošināts ar akumulatora garantiju, kuras darbības termiņš ir līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km (100 000 jūdžu) nobraukumam (ņemot vērā to, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais).

Kurš no tiem ir piemērotākais Jums?

Atbildiet uz 5 ātriem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem un uzziniet, vai Jūsu nākamajam automobilim būtu jābūt dīzeļa, benzīna vai elektriskajam!

JAGUAR I-PACE

Mūsu pirmais pilnībā elektriskais SUV. Jaguar I-PACE apvieno pasaules līmeņa dizainu ar sporta automobilim raksturīgu sniegumu, lai ļautu Jums izbaudīt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,8 sekundēs (0–60 mph 4,5 sekundēs). Turklāt dara to gandrīz nedzirdami un ar nulli izpūtēja emisiju.
JAGUAR Ipace

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (PHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS (PHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Izbaudiet elektriskās jaudas elastību savos ikdienas regulārajos braucienos apvienojumā ar benzīna dzinēju, dodoties ilgākos ceļojumos.
VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

MHEV atkārtoti uzkrāj enerģiju, kas ierasti tiek zaudēta bremzējot, un izmanto to kā jaudu, lai optimizētu benzīna vai dīzeļa dzinēja darbību.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): kombinētajā ciklā 22,0–25,2 (35,4– 40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzēm). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


1Uzlādei nepieciešamais laiks var atšķirties, ņemot vērā vairākus faktorus, tostarp, taču ne tikai, akumulatora stāvokli un uzlādes laiku, akumulatora temperatūru un faktisko pielietojumu.


CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.