ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU MĀJAS UZLĀDES STACIJA

ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU MĀJAS UZLĀDES STACIJA

Sāciet katru dienu ar pilnu uzlādi.

Kad pienācis laiks uzlādēt savu Jaguar, nav labākas vietas par mājām. Vienkārši pieslēdziet vakarā savu automobili pie strāvas – gluži kā savu mobilo tālruni – un jau no rīta tas būs pilnībā uzlādēts un gatavs doties ceļā.

MĀJAS UZLĀDES STACIJAS – IDEĀLS RISINĀJUMS AUTOMOBIĻA UZLĀDĒŠANAI

Lai sasniegtu ātrāko uzlādes laiku mājas apstākļos, mēs iesakām profesionāli uzstādītu mājas lādētāju, kas zināms arī kā pie sienas stiprināma mājas uzlādes stacija vai mājas uzlādes punkts.


Uzstādīšanai parasti nepieciešama privāta stāvvieta ārpus koplietošanas ceļiem, piemēram, piebraucamais ceļš vai garāža, lai varētu pieslēgties Jūsu mājas elektrotīklam. Jūsu īpašuma atbilstību mājas uzlādes stacijas uzstādīšanai, lūdzu, pārbaudiet ar izvēlēto mājas uzlādes stacijas piegādātāju.

PAMOSTIETIES GATAVS BRAUKT

PAMOSTIETIES GATAVS BRAUKT

Mājas uzlādes stacija uzlādēs Jūsu pilnībā elektrisko automobili nakts laikā, bet līdz 35 km (22 jūdžu)1 nobraucamajam attālumam uzlādēs laikā no 60 minūtēm, izmantojot 7 kW jaudas elektrotīklu.
IETAUPIET NAUDU IK MĒNESI

IETAUPIET NAUDU IK MĒNESI

Automobiļa lādēšana mājās nav tikai ērta – arī maksa par elektrību uz vienu kilometru ir zemāka, salīdzinot ar maksu par benzīnu vai dīzeļdegvielu. Un, pateicoties mazāk noslogota laika elektrības tarifam, Jūs to varat samazināt vēl vairāk.
NODROŠINĀTA KVALITĀTE

NODROŠINĀTA KVALITĀTE

Mājas uzlādes stacijas, ko nodrošina nozares apstiprinātie piegādātāji, ir izstrādātas tā, lai tās varētu lietot jebkādos laikapstākļos.

ELEKTRISKO UN UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA AUTOMOBIĻU UZLĀDE MĀJAS APSTĀKĻOS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU UZLĀDĒŠANA1*

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU UZLĀDĒŠANA1*

Rādītāji balstīti uz Jaguar I-PACE uzlādēšanu līdz 470 km (292 jūdzēm) nobraucamajam attālumam, izmantojot 7 kW jaudas mājas uzlādes staciju.

  • 7 kW jaudas AC mājas uzlādes stacija nakts laikā uzlādēs automobili vismaz 12,75 stundu laikā. Vai līdz 35 km (22 jūdzēm) nobraucamajam attālumam vismaz 60 minūšu laikā
UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU UZLĀDĒŠANA1*

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU UZLĀDĒŠANA1*

Rādītāji balstīti uz Jaguar E-PACE uzlādēšanu līdz 55 km (34 jūdzēm) nobraucamajam attālumam, izmantojot 7 kW jaudas mājas uzlādes staciju.

  • 7 kW jaudas AC mājas uzlādes stacija uzlādēs automobili no 0 līdz 80 % vismaz 1 stundas un 24 minūšu laikā

PLĀNS JŪSU MĀJAS UZLĀDES STACIJAS UZSTĀDĪŠANAI

1. IZVĒLIETIES SAVU PAKALPOJUMA SNIEDZĒJU

1. IZVĒLIETIES SAVU PAKALPOJUMA SNIEDZĒJU

Lai uzsāktu mājas uzlādes stacijas uzstādīšanas procesu, izvēlieties savu mājas uzlādes stacijas piegādātāju. Jūsu Jaguar mazumtirgotājs var Jums palīdzēt.
2. ATBILSTĪBAS IZVĒRTĒJUMS

2. ATBILSTĪBAS IZVĒRTĒJUMS

Jūsu izvēlētais uzlādes stacijas piegādātājs pa tālruni vai tiešsaistē izvērtēs Jūsu īpašuma atbilstību mājas uzlādes stacijas uzstādīšanai.
3. VIENOŠANĀS PAR UZSTĀDĪŠANAS DATUMU

3. VIENOŠANĀS PAR UZSTĀDĪŠANAS DATUMU

Vienojieties ar Jūsu izvēlēto pakalpojuma sniedzēju par mājas uzlādes stacijas uzstādīšanas datumu. Ja Jūs kvalificējaties valsts dotācijām, lai palīdzētu segt uzstādīšanas izmaksas, Jūsu pakalpojuma sniedzējs to nokārtos Jūsu vietā.
4. UZSTĀDĪŠANA UN DEMONSTRĀCIJA

4. UZSTĀDĪŠANA UN DEMONSTRĀCIJA

Kad būs pienācis izvēlētais uzstādīšanas datums, Jūsu pakalpojuma sniedzējs uzstādīs Jūsu mājas uzlādes staciju un sniegs pamata instruktāžu tās lietošanā.

MĀJAS KONTAKTLIGZDAS SNIEDZ PAPILDU PRĀTA MIERA DEVU

Ja esat devies prom uz ilgāku laika periodu un mājas uzlādes stacija nav pieejama, tad standarta mājas kontaktligzda, kas tiek izmantota mājas elektroierīču lādēšanai, uzlādēs arī Jūsu automobili, taču tas aizņems vairāk laika. Vienkārši pieslēdziet kontaktligzdai sava Jaguar papildu mājas uzlādes kabeli (Mode 2).

JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKIE UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

Piedzīvojiet Jaguar elektrificētā snieguma pasauli ar mūsu pilnībā elektriskās un hibrīda tehnoloģijas automobiļu klāstu.
JAGUAR PILNĪBĀ ELEKTRISKIE UN HIBRĪDA AUTOMOBIĻI

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

KĀ UZLĀDĒT

KĀ UZLĀDĒT

Iepazīstieties ar dažiem vienkāršiem soļiem, kā uzlādēt savu pilnībā elektrisko vai PHEV automobili neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai ceļā.
PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJA

Pateicoties arvien pieaugošajam publiskās uzlādes staciju skaitam, uzlādēt savu automobili ārpus mājām tagad ir tik ērti kā vēl nekad.

1 Uzlādei nepieciešamais laiks var atšķirties, ņemot vērā vairākus faktorus, tostarp, taču ne tikai, akumulatora stāvokli un uzlādes laiku, akumulatora temperatūru un faktisko pielietojumu.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): kombinētajā ciklā 22,0-25,2 (35,4-40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


**Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji modeļa versijai E-PACE PHEV, l/100 km (mpg): kombinētajā ciklā 1,4 - 1,6, CO2 emisijas 33 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 60 km. Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt E-PACE WLTP rādītājus