VIEGLĀ HIBRĪDA (MHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

VIEGLĀ HIBRĪDA (MHEV) AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Jaguar sniegums apvienots ar uzlabotu degvielas ekonomiju.

Jaguar vieglā hibrīda (MHEV) tehnoloģija pārdomāti uzkrāj enerģiju, kas parasti tiktu zaudēta bremzēšanas laikā, un to atkārtoti izmanto, lai palīdzētu dzinēja darbībai, palielinot tā efektivitāti.

KĀ DARBOJAS VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI?

KĀ DARBOJAS VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI?

Mūsu vieglā hibrīda tehnoloģijas automobiļi gudri apvieno Jaguar efektīvos Ingenium benzīna vai dīzeļa dzinējus ar jaudīgiem akumulatoriem, kas izvietoti zem grīdas, ļaujot izslēgt dzinējus, kad braucat brīvgaitā, bremzējat vai stāvat uz vietas. Enerģija, kas parasti bremzēšanas laikā tiktu zaudēta, tagad tiek uzkrāta un uzglabāta, lai nepieciešamības gadījumā to atkārtoti izmantotu kā jaudu.
KĀDI IR VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU IEGUVUMI?

KĀDI IR VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU IEGUVUMI?

Pateicoties zemajām CO₂ emisijām un uzlabotajai degvielas ekonomijai, izsmalcināti elektrificētais MHEV spēka piedziņas bloks padara to par ideālu automobili braucieniem pārslogotā, “apstājies-brauc” stila pilsētas satiksmē. Attiecībā uz sniegumu palielinātā jauda, kas tiek nodrošināta dzinējam, ģenerē enerģisku, lineāru paātrinājumu no miera stāvokļa.

Kurš no tiem ir piemērotākais Jums?

Atbildiet uz 5 ātriem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem un uzziniet, vai Jūsu nākamajam automobilim būtu jābūt dīzeļa, benzīna vai elektriskajam!

JAGUAR VIEGLĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻI

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Vieglā hibrīda tehnoloģija sastopas ar luksusa klases sniegumu. Jaguar F-PACE ir aizraujoša kombinācija, ko veido ikdienas praktiskums, dinamiska vadāmība un dramatisks dizains.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Pateicoties izteiksmīgajām dizaina detaļām, kas to viscaur ietver, un efektīvajai vieglā hibrīda tehnoloģijai, kas slēpjas zem tā ārienes, mūsu pirmais kompaktais SUV ir nevainojams sporta automobiļa izveicības un ikdienas efektivitātes apvienojums.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Vieglā hibrīda tehnoloģija paceļ mūsu progresīvo un efektīvo sporta sedanu pilnīgi jaunā izsmalcinātības un jaudas līmenī.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Grezns biznesa klases sedans ar atšķirīgu dizainu un dinamisku braukšanu. Tagad aprīkots ar vieglā hibrīda tehnoloģiju, lai ikvienā braucienā sniegtu vēl lielāku efektivitāti.

TURPINĀT IZPĒTĪT ELEKTRISKOS AUTOMOBIĻUS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

PILNĪBĀ ELEKTRISKĀS TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Jaguar pilnībā elektriskā tehnoloģija nodrošina sporta automobiļa cienīgu sniegumu apvienojumā ar nulli izpūtēja emisiju.
UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBIĻU SKAIDROJUMS

Izbaudiet elektriskās jaudas elastīgumu savos ikdienas regulārajos braucienos apvienojumā ar benzīna dzinēju, dodoties ilgākos ceļojumos.

Jaguar Land Rover Limited nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot savu automobiļu specifikācijas, dizainu, ražošanu, detaļas un aksesuārus. Šie atjauninājumi tiek veikti regulāri, un mēs paturam tiesības izmaiņas veikt bez iepriekšēja brīdinājuma.


*Oficiālie degvielas patēriņa rādītāji: neattiecas; I-PACE rādītāji, kWh/100 km (jūdzes): kombinētajā ciklā 22,0–25,2 (35,4– 40,5). CO2 emisijas 0 g/km. EV nobraucamais attālums: līdz 470 km (292 jūdzes). Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. Enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.


Apskatīt I-PACE WLTP rādītājus


^ CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība un uzstādītie aksesuāri.