JAGUAR IEPAZĪSTINA AR ATJAUNOTO I-PACE – VĒL PIEVILCĪGĀKU UN PRAKTISKĀKU

JAGUAR IEPAZĪSTINA AR ATJAUNOTO I-PACE – VĒL PIEVILCĪGĀKU UN PRAKTISKĀKU

PASAULĒ PIRMAIS PREMIUM KLASES SUV ŠOGAD PIEDZĪVO ĪPAŠUS UZLABOJUMUS: AUTOMOBILĪ I-PACE TIEK UZSTĀDĪTA PILNĪBĀ JAUNA INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA, UZLABOTAS UZLĀDĒŠANAS IESPĒJAS, KĀ ARĪ PIEDĀVĀTAS DIVAS 320 LIMITED EDITION MODIFIKĀCIJAS.


Kopš savas debijas Jaguar I-PACE ir ieguvis jau vairāk nekā 80 pasaules līmeņa apbalvojumus, tostarp arī 2019. gada Pasaules gada automobiļa tituls. Pasaulē pirmais Premium klases SUV šogad piedzīvo īpašus uzlabojumus: automobilī I-Pace tiek uzstādīta pilnībā jauna informācijas un izklaides sistēma, uzlabotas uzlādēšanas iespējas, kā arī piedāvātas divas 320 Limited Edition modifikācijas.

“Koncernam Jaguar pirmajam izdevās parādīt pasaulei, cik iespaidīgu automobili, turklāt darbināmu tikai ar elektrību, spēj radīt Premium klases ražotājs. Pateicoties savam ekskluzīvajam dizainam un progresīvajām tehnoloģijām, I-Pace acumirklī kļuva par vienu no iekārojamākajiem automobiļiem. Šogad prezentējamā modeļa uzlabotās tehnoloģijas un dizaina elementi garantē, ka I-Pace turpina pastāvēt kā ātro un grezno SUV elektromobiļu segmenta līderis,” apgalvo Jaguar Baltijas valstu mārketinga vadītāja Juste Šataite (Justė Šataitė).

No šī brīža Jaguar I-Pace pieejams ar divu veidu jaudu: jaudīgākajam modelim, kurš var lepoties ar 400 ZS un sasniegt 696 Nm griezes momentu, tiek pievienotas vēl divas papildu modifikācijas, kas nosauktas kā 320 S Limited Edition un 320 SE Limited Edition. Abās tiek uzstādīts 90 kWh ietilpības akumulators un 320 ZS (236 kW) jauda, kā arī 500 Nm griezes momentu sasniegt spējīga divu dzinēju sistēma (pa vienam dzinējam uz katras ass). Paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h pilnpiedziņas sistēmas modelis attīsta vien 6,4 sekundēs, un ar vienu uzlādi tas spēj pieveikt 470 km (pēc WLTP datiem).

VĒL PRAKTISKĀKS


VĒL PRAKTISKĀKS


Alumīnija konstrukcija un zemais smaguma centrs nodrošina lieliskas vadības un komforta īpašības, savukārt pilnpiedziņas sistēma un SUV virsbūve gādā par augsta līmeņa praktiskumu. Elektromobilis ir arī pilnībā drošs – neatkarīgajos EuroNCAP testos Jaguar I-Pace ieguva piecas zvaigznītes, kas ir labākais iespējamais novērtējums.

Uzlabotais automobilis saglabā savu tehnoloģiju flagmaņa tēlu. Tā manevrēšanas spēju atvieglo jaunā 3D ārējo kameru sistēma, kas projicē 360 grādu skatu un attēlo to centrālajā skārienjutīgajā ekrānā.

ClearSight atpakaļskata salona spogulis nodrošina lielisku redzamību pat tad, ja aizmugurē sēž trīs pasažieri vai bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 656 litri, ir piepildīts līdz pat jumtam. Sistēma izmanto automobiļa aizmugurē uzstādīto kameru, kuras attēls tiek novirzīts uz atpakaļskata spoguli, kas atrodas uz priekšējā stikla. Vadītājs ar vienu darbību var izvēlēties, ko vēlas redzēt, – standarta spoguli vai kameras skatu.

Automobilī iespējams uzstādīt attiecībā 40:20:40 nolokāmus aizmugurējos sēdekļus, kā arī četru zonu klimata kontroli ar salona gaisa jonizācijas un filtrēšanas sistēmu, kas neitralizē sevišķi sīkas daļiņas, nodrošinot salonā tikai kvalitatīva gaisa ieplūšanu.

Atjaunoto automobiļa krāsu paleti bagātinājušas tādas nokrāsas kā Caldera Red, Portofino Blue un Eiger Grey. Papildināts arī elektromobiļa disku piedāvājums.

PILNĪBĀ JAUNĀ PIVI PRO SISTĒMA


PILNĪBĀ JAUNĀ PIVI PRO SISTĒMA


Lielākais salona jaunums – pirmo reizi Jaguar automobiļos izmantota novatoriskā Pivi Pro infoizklaides sistēma. To veido 12,3 collu augstas izšķirtspējas instrumentu panelis, 10 collu skārienjutīgs ekrāns, kas atrodas viduskonsolē, un papildus iespējams pasūtīt vēl vienu – 5 collu – ekrānu, kas tiek montēts zem lielākā ekrāna. Dažādās programmas pārvaldāmas tieši tāpat kā viedtālruņos, piemēram, navigācijas programmā ar diviem pirkstiem iespējams samazināt vai palielināt kartes mērogu.

Jaudīgais sistēmas procesors un integrētā papildu baterija nodrošina īpaši ātru ieslēgšanos – Pivi Pro sistēma ir gatava lietošanai, tiklīdz vadītājs ir apsēdies savā vietā.

Atjaunotā HD instrumentu paneļa grafika vēl labāk izceļ esošo akumulatora uzlādes līmeni, bet uzlabotais algoritms pielāgojas individuālajam braukšanas stilam un sniedz sevišķi precīzus datus par atlikušo attālumu, ko iespējams nobraukt līdz nākamajai akumulatora uzlādei.

I-PACE standartaprīkojumā ietilpst pakotne Smartphone ar Apple CarPlay® un AndroidAuto™ pieslēgšanās iespējām, kā arī Bluetooth ierīce, kas ar pieslēgšanās iespēju automobilim vienlaikus nodrošina divas ierīces. Viena, piemēram, var būt paredzēta mūzikai, bet otra – sarunām. Papildus iespējams pasūtīt bezvadu viedierīču uzlādes vietu ar signāla pastiprinātāju.

Jaguar elektromobilī var tikt uzstādīta augstas kvalitātes Meridian 3D telpiskās skaņas sistēma ar Trifield™ tehnoloģiju. Tajā ietilpst divi papildu skaļruņi, kas izvietoti griestos (kopumā to skaits ir 16), kā arī viens zemas frekvences skaļrunis.

ĀTRĀK UZLĀDĒJAMS


ĀTRĀK UZLĀDĒJAMS


Katra I-Pace automobiļa standartaprīkojumā ir iekļauts 11 kW jaudas lādētājs, kas nodrošina ātru akumulatora uzlādi. Pieslēdzot to mājās uzstādāmajai 11 kW jaudas uzlādes stacijai, stundas laikā elektromobiļa akumulatoru iespējams uzlādēt tik daudz, lai varētu nobraukt 53 km. Akumulatoru pilnībā uzlādēt no 0 līdz 100 procentiem iespējams 8,6 stundās – tas ir optimālais uzlādes laiks, lādējot to pa nakti mājās.

Klienti, kuriem mājās ir 7 kW jaudas stacija, I-Pace akumulatoru pilnībā uzlādēs 12,75 stundu laikā.

Jaguar elektromobiļa akumulatoru publiskās uzlādes stacijās iespējams lādēt pat ar 100 kW jaudu. Piestājot šādās uzlādes stacijās vien uz 15 minūtēm, nobraucamais attālums tiktu pagarināts par 127 km.

Pasūtīt atjaunotos Jaguar I-Pace automobiļus Rīgas Jaguar autocentrā iespējams jau tagad, taču pirmie modeļi klientiem tiks prezentēti oktobra beigās. SUV elektromobiļa cena ir sākot no 73 400 EUR.