Jaguar Driven by Design radošuma ceļojums – kur pašizpausme apvieno

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS
  • Jaguar Baltics izsludina mākslas projektu Driven by Design, kas godina pašizpausmi. Tas veidots kopā ar luksusa dizaineru un stilistu Kasparu Blūmu-Blūmani jeb Kašeru
  • Sadarbības mērķis ir iedvesmot radošumu un no jauna noteikt pašizpausmes robežas
  • Kašers radīs pārsteidzošu ierobežota skaita cepuru kolekciju, ko iedvesmojis jaunākais Jaguar F-PACE. Tās tiks demonstrētas modes skatēs
  • Projekts atspoguļo autentiskuma, radošuma un revolucionāras brīvības būtību
JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

Jaguar Baltics ar lepnumu iepazīstina ar inovatīvu mākslas projektu Driven by Design, kura mērķis ir iedvesmot jaunos māksliniekus transformējošam pašizpausmes un radošās brīvības ceļojumam. Šī iniciatīva sadarbībā ar talantīgiem Baltijas reģiona māksliniekiem kalpo kā iedvesmas katalizators, mudinot māksliniekus pieņemt drosmi un bezbailīgi paust savu unikālo redzējumu. Driven by Design iemieso Jaguar nemainīgo uzticību autentiskuma veicināšanai un radošuma izkopšanai.

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

“Mūsu misija ir vairot zīmola vērtību, izmantojot autentisku, radošu un patiesi revolucionāru sadarbību ar līdzīgi domājošiem zīmoliem un indivīdiem,” saka Jaguar Land Rover Baltics mārketinga vadītājs Jakubs Brodevičs.

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

Jaguar ir apvienojis spēkus ar Kasparu Blūmu-Blūmani jeb Kašeru, pazīstamu luksusa dizaineru un stilistu, lai radītu pārsteidzošu mini kolekciju, ko iedvesmojusi Kašera aizraujošā pieredze, braucot ar jaunākās paaudzes Jaguar F-PACE. Kašera darbi, tostarp tērpi un cepures, tiks demonstrēti divās modes skatēs, atspoguļojot Jaguar inovatīvās dizaina filozofijas būtību.

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

“Esmu ļoti gandarīts un pagodināts, ka varu būt daļa no šī notikuma. Patiesībā Jaguar nav ne jausmas, kurā virzienā es dodos. Tas ir fenomenāli! Mana misija šajā dzīvē ir padarīt cilvēkus skaistākus. Šajā projektā es ļauju vaļu savai iekšējai radošo spēju izpausmei un iekšējai eksplozijai,” saka Kašers.

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

Kašera neparastās kolekcijas atklāšana notiks oktobrī prestižajā Sky & More Fashion & Show pasākumā. Šis krāšņais notikums, kuru apmeklē slavenības, uzņēmēji un modes entuziasti, ir lieliska platforma Jaguar Driven by Design. Modes un automobiļu dizains radoši saplūdīs, paplašinot pašizpausmes robežas.

JAGUAR DRIVEN BY DESIGN RADOŠUMA CEĻOJUMS

Driven by Design ir izsmalcinātības, radošas izpausmes un drosmes svētki. Kolekcija demonstrē spilgtas krāsas, piemēram, spilgti rozā, tumši zilu un melnu, apvienojot dažādus materiālus, piemēram, audumu, ādu, plastmasu, bārkstis, pērles un metālu. Tā ilustrē gan Jaguar, gan Kašera drosmīgo garu, kas izaicina ierastās robežas.


Jaguar Driven by Design mākslas projekts iededz radošuma un pašizpausmes kaislību. Sadarbība ar Kašeru unikālā un iedvesmojošā veidā apvieno modes un automobiļu dizaina pasauli. Izmantojot šo projektu, Jaguar mērķis ir iedvesmot radošākās dvēseles, dalīties pieredzē un radīt kolekcijas, kas rezonē ar dziļām emocijām. Driven by Design ir ceļojums autentiskuma, radošās brīvības un no jauna definētu iespēju virzienā.