Kašers un Jaguar uzmirdz 2023 gada Sky&More modes un mākslas šovā

KAŠERS UN JAGUAR UZMIRDZ 2023 GADA SKY&MORE MODES UN MĀKSLAS ŠOVĀ
  • Krāšņais sarkanā paklāja pasākums Sky&More Fashion&Show 2023 vienoja 80 māksliniekus un uzskatāmi nodemonstrēja modes un mākslas sinerģiju
  • Pasākumā tika izrādīts muzikāls un horeogrāfisks stāstījums trīs cēlienos, kas uzsvēra katra personīgo atbildību pret sabiedrību un vidi
  • Slavenais dizainers Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers prezentēja satriecošu kolekciju, ko iedvesmojusi viņa pieredze ar Jaguar F-PACE
Arī šogad notika Baltijas

Arī šogad notika Baltijas valstu nozīmīgākais modes pasākums Sky&More Fashion&Show 2023, un šoreiz tas sasniedza
nebijušus augstumus – savus tērpus tajā prezentēja slavenais dizainers Kaspars Blūms-Blūmanis, kurš nozarē pazīstams ar vārdu Kašers. Viņa unikālie tērpi, ko iedvesmojis Jaguar F-PACE, pasākumam piešķīra spēcīgu pipariņu un burtiski apžilbināja Fashion&Show apmeklētājus.

Ekskluzīvais pasākums

Ekskluzīvais pasākums, kurā graciozi tika apvienota izsmalcinātība un inovācijas, radīja nevainojamu modes un mākslas sajaukumu. 80 mākslinieki radīja muzikālu un horeogrāfisku stāstījumu trīs cēlienos, neparastā veidā uzsverot cilvēces atbildību pret visu pasauli un vienam pret otru.

Runājot par savu Jaguar iedvesmoto kolekciju

Runājot par savu Jaguar iedvesmoto kolekciju, Kašers pauda dziļu cieņu pret F-PACE, jo viņa skatījumā tas nav tikai luksusa transportlīdzeklis – tas ir auto, kas piešķīlis spilgtu dzirksti viņa mākslinieciskajam redzējumam. Īpaši viņš izcēla automašīnas inteliģento mehāniku, dinamiku un izcilo meistarību, un šīs īpašības Kašers izteiksmīgi bija ievijis savā sešu tērpu kolekcijā.

Katrs manas kolekcijas tērps atspoguļo kādu unikālu F-PACE aspektu

"Katrs manas kolekcijas tērps atspoguļo kādu unikālu F-PACE aspektu. Viens tērps simbolizē dizaina intelektuālo meistarību, kura kalpo kā vadītāja personības atbalss. Cits iemieso auto dinamisko pielāgojamību. Paralēles starp manu dizainu un Jaguar ir apliecinājums unikālajam ceļojumam un perspektīvai, ko šis ikoniskais transportlīdzeklis man ir devis," sacīja Kašers.

Es mudinu visus paskatīties aiz materiālās pasaules robežām un ļaut Jaguar stāstam veidot viņu ceļu

Mākslinieks arī aicināja apmeklētājus viņa dizainā rast iedvesmu: "Es mudinu visus paskatīties aiz materiālās pasaules robežām un ļaut Jaguar stāstam veidot viņu ceļu. Šī automašīna ir vairāk nekā pārvietošanās līdzeklis. Tā ir mūza."

Sky&More

Kašera brīnišķīgā kolekcija transformē tradicionālo skatījumu uz modi, jo stils ir papildināts ar dziļākiem dzīvesstila elementiem. Kamēr Baltijas valstīs rezonēja gada nozīmīgākā modes šova vibrācijas, Kašera Jaguar iedvesmotais dizains pārliecinoši pierādīja, cik spēcīgi spēj iedvesmot neparasta pieredze.


Šī gada Sky&More modes šovs bija vairāk nekā tikai aizraujošs vakars; tas uzsvēra mākslas un modes transformējošo spēku un iezīmēja nozīmīgu izrāvienu Baltijas valstu kultūras ainavā.