“JAGUAR” I-PACE – EIROPAS GADA AUTO 2019

“JAGUAR” I-PACE

“JAGUAR” I-PACE – EIROPAS GADA AUTO 2019

“EIROPAS GADA AUTO 2019” APBALVOŠANAS CEREMONIJĀ PILNĪBĀ ELEKTRISKI VADĀMAIS “JAGUAR” I-PACE TIEK PASLUDINĀTS PAR “EIROPAS GADA AUTO”. ŠĪ IR PIRMĀ REIZE, KAD “JAGUAR” IEGŪST KĀROTO APBALVOJUMU.


  • “Jaguar” I-PACE iegūst “Eiropas gada auto 2019” titulu.
  • 60 žurnālisti eksperti pilnībā elektriski vadāmo “Jaguar” visurgājēju izvēlējās no 7 finālistiem.
  • No visiem pārdotajiem I-PACE 75 % ir pārdoti Eiropā.*
  • “Jaguar” publiskās uzlādes pakalpojums nodrošina vieglu piekļuvi vairāk nekā 85 000 uzlādes punktu visā Eiropā.
  • Kopš prezentācijas pagājušajā gadā I-PACE ir ieguvis 55 apbalvojumus visā pasaulē.

“Jaguar” visurgājējs ar elektrisko dzinēju triumfēja starp sešiem citiem finālistiem – “Alpine A110”, “Citroën C5 Aircross”, “Ford Focus”, “Kia Ceed”, A klases “Mercedes-Benz” un “Peugeot 508” – un bija sarakstā vienīgais nulles emisijas transportlīdzeklis.

“Eiropas gada auto” žūrija sastāv no 60 auto jomas žurnālistiem no 23 valstīm, un apbalvojums izsaka atzinību tehniskajām inovācijām, dizainam, veiktspējai, efektivitātei un izdevīgumam.

Prof. Dr. Ralfs Spets (Ralph Speth), “Jaguar Land Rover” izpilddirektors: “Jūtamies lepni, ka mūsu pirmais elektriskais transportlīdzeklis ir arī pirmais “Jaguar”, kas ieguvis “Eiropas gada auto” titulu.”

“I-PACE tika radīts un izstrādāts Apvienotajā Karalistē no baltas lapas. Tas ir tehnoloģiski vismodernākais elektriskais transportlīdzeklis – īstens inovators. Mums tas ir gods iegūt “Eiropas gada auto” titulu, un patiesa atzinība par mūsu pasaules līmeņa komandas veikumu.”
Radīts un attīstīts Apvienotajā Karalistē, “Jaguar” I-PACE ar vairāk nekā 8 000 klientu, no kuriem 75 % ir Eiropā, līdz šodienai pasaulē ir sasniedzis lieliskus pārdošanas rezultātus.

Nekas cits uz ceļa neizskatās vai nebrauc tā, kā I-PACE. Automašīna ir uzkonstruēta tā, lai pilnībā izmantotu savu elektrisko spēka piedziņu un ekskluzīvo alumīnija konstrukciju, piedāvājot sporta automašīnas veiktspēju un visurgājēja praktiskumu.

Izmantojot “Jaguar” publiskās uzlādes pakalpojumu ar speciālas lietotnes vai RFID atslēgas piekļuvi, lietotāji uzlādi var veikt pavisam viegli. Individuāli pielāgotas tarifikācijas paketes un tarifi, kas tiek apkopoti vienkāršā ikmēneša rēķinā, I-PACE lietotājiem nodrošina piekļuvi vairāk nekā 85 000 uzlādes punktu visā Eiropā.

Kopš prezentācijas pagājušajā gadā I-PACE ir ieguvis 55 apbalvojumus visā pasaulē, ieskaitot Vācijas, Norvēģijas un Apvienotās Karalistes “Gada auto” titulus, BBC žurnāla “TopGear” “Gada ET” titulu, Ķīnas “Gada zaļais auto” un “Autobest” ECOBEST titulu.

*2019. gada 31. janvāra dati