PIRMO REIZI KONKURSA “PASAULES GADA AUTO” VĒSTURĒ (2019) “JAGUAR I-PACE” KĻŪST PAR TRĪSKĀRŠU UZVARĒTĀJU

PIRMO REIZI KONKURSA “PASAULES GADA AUTO” VĒSTURĒ (2019) “JAGUAR I-PACE” KĻŪST PAR TRĪSKĀRŠU UZVARĒTĀJU

PIRMO REIZI KONKURSA “PASAULES GADA AUTO” VĒSTURĒ (2019) “JAGUAR I-PACE” KĻŪST PAR TRĪSKĀRŠU UZVARĒTĀJU

ŠĀ GADA “PASAULES GADA AUTO 2019” KONKURSĀ PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS “JAGUAR I-PACE” IR GUVIS VĒSTURISKU PANĀKUMU, KĻŪSTOT PAR UZVARĒTĀJU TRIJĀS KATEGORIJĀS.


Šis modelis ne tikai izvēlēts kā 2019. gada automašīna, bet arī ieguvis uzvarētāja titulu Gada zaļā auto un labākā dizaina kategorijā, kurā 2017. gadā šo titulu ieguva modelis “F-PACE”.

Konkursa 15 gadu pastāvēšanas vēsturē I-PACE ir pirmais modelis, kas izvēlēts par uzvarētāju trijās kategorijās.

Ņujorkas automašīnu izstādē, kurā modeļus vērtēja 86 auto žurnālisti no 24 valstīm, I-PACE kļuvis par uzvarētāju vien dažas nedēļas pēc Eiropas gada auto titula iegūšanas, kas apliecina to, ka šī ir iekārojamākā augstākās klases elektriskā automašīna pasaulē.

Konstruēts un izgatavots Apvienotajā Karalistē, I-PACE piesaista arvien vairāk jaunu “Jaguar” preču zīmes klientu, kam šis modelis kļūst par pirmo iegādāto elektrisko automašīnu. I-PACE ir paspējuši iegādāties jau vairāk nekā 11 000 pircēju no vairāk nekā 60 valstīm. Šajā modelī apvienojas sporta automašīnas īpašības, nulles emisija, ekskluzīva izsmalcinātība un pilsētas visurgājējiem raksturīgais praktiskums, kas ļauj I-PACE izcelties citu šī segmenta automašīnu vidū.

Tāpat I-PACE modelis ir novērtēts ar piecām pasaules drošības standarta “Euro NCAP” zvaigznēm. Virsbūves konstrukcija nodrošina sevišķi augstu automašīnas pasažieru drošības līmeni, bet automašīnā ierīkotās tehnoloģijas, ieskaitot automātiski paceļošos motora pārsegu un autonomo avārijas bremzēšanas sistēmu ar sensoriem, kas uztver gājējus un velosipēdistus, aizsargā pārējos satiksmes dalībniekus un gājējus.

Nepilna gada laikā, kopš tā prezentēšanas, I-PACE ir ieguvis 62 apbalvojumus visā pasaulē, ieskaitot Eiropas gada auto, Vācijas, Norvēģijas un Apvienotās Karalistes gada auto, BBC žurnāla “TopGear” gada elektromobiļa, Ķīnas gada zaļā auto, “Autobest” ECOBEST un citus apbalvojumus.