JAUNATKLĀTAJĀ “JAGUAR LAND ROVER” AUTOCENTRĀ APSKATĀMAS DIVAS EKSKLUZĪVAS AUTOMAŠĪNAS

JAUNATKLĀTAJĀ “JAGUAR LAND ROVER” AUTOCENTRĀ APSKATĀMAS DIVAS EKSKLUZĪVAS AUTOMAŠĪNAS


“JAGUAR LAND ROVER” ZĪMOLU PĀRSTĀVIS “INCHCAPE MOTORS LATVIA” 30. JŪLIJĀ PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻU PĀRSTĀVJUS IEPAZĪSTINĀJA AR JAUNO AUTOCENTRU, KAS IR LIELĀKAIS EKSKLUZĪVAIS “JAGUAR LAND ROVER” AUTOCENTRS BALTIJĀ, INFORMĒ TĀ VADĪBA, PIEBILSTOT, KA ŠĪS NEDĒĻAS SĀKUMĀ APSKATĀMAS ĪPAŠI EKSKLUZĪVAS AUTOMAŠĪNAS.


Atklāšanā bija ekskluzīva iespēja novērtēt un iegādāties “Jaguar XE SV Project 8 un atjaunoto “Land Rover Discovery Sport”, kuru varēs aplūkot līdz 2. augustam. Tāpat tuvākajā laikā tiks uzstādīta mūsdienīga “Jaguar Land Rover” autocentra elektrouzlādes stacija, kas iezīmē autoindustrijas nākotnes perspektīvas.

“Esam pagodināti, ka jūs esat kopā ar mums šajā ļoti nozīmīgajā pasākumā – jaunā un Baltijā lielākā “Jaguar Land Rover” autocentra atklāšanā. Projekts noritēja gandrīz trīs gadus. Šajā procesā esmu pateicīgs visām iesaistītajām pusēm, būvkonsultantam Jānim Kūmam, arhitektu biroja “Tectum” arhitektam Uldim Bērziņam un, protams, būvuzņēmuma “Bukoteks” pārstāvjiem projekta realizācijā,” stāsta “Inchcape” Ziemeļeiropas un Krievijas Reģiona Mazumtirdzniecības rīkotājdirektors Sanktpēterburgā un Ziemeļeiropas valstīs Timofejs Gerasjkins.

Projektējot autocentru pēc “Jaguar Land Rover ARCH” koncepta, īpaša uzmanība tika pievērsta apmeklētāju ērtībām un labsajūtai. “Tikai nepilna gada laikā uzcelts lielākais autocentrs Baltijā,” uzsver “Inchcape Motors Latvia” valdes loceklis Dmitrijs Zeļeņins, piebilstot, ka ir gandarīts par iespēju apkalpot klientus augstākajā līmenī.

Jaunais autocentrs atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 70, virzienā uz Jūrmalu, ērti atrodamā vietā. Autocentrā tirgo jaunus un mazlietotus automobiļus, tas piedāvā servisa pakalpojumus, rezerves daļu, kā arī zīmola aksesuāru un dzīvesstila preču tirdzniecību.
“Inchcape Motors Latvia” veic ilgtermiņa investīcijas Latvijā, jo redz potenciālu auto tirgū un arī tā pārstāvēto zīmolu attīstībā. 2018. gadā Latvijā pārdoti 313 jauni “Jaguar” un “Land Rover” automobiļi. Simt no tiem bija Jaguar ar 85% pieaugumu pret 2017. gadu. Šogad pirmo sešu mēnešu laikā reģistrēti jau 200 “Jaguar” un “Land Rover” automobiļi.

Jaunā autocentra kopējā platība ir 3000 kvadrātmetri, tostarp 650 kvadrātmetrus plašā ekspozīcijā atrodas septiņas jaunas Jaguar un septiņas jaunas “Land Rover” automašīnas. Izveidotas arī moderns un plašs serviss ar iespēju vienlaicīgi apkalpot 11 automašīnas. Pieejami arī pārbaudīti mazlietoti “Jaguar Approved” un “Land Rover Approved” automobiļi. Mazlietotu automobiļu pircēji saņem tāda paša līmeņa servisu kā izvēloties jaunu auto.

JAUNAIS “PROJECT 8” SEDANS – EKSKLUZĪVS BRAUKŠANAS PRIEKS

JAUNAIS “PROJECT 8” SEDANS – EKSKLUZĪVS BRAUKŠANAS PRIEKS


“Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations” (SVO) prezentē “Jaguar” visu laiku jaudīgāko sedanu. Jaunais “Jaguar XE SV Project 8” ir ekskluzīva, pilnpiedziņas automašīna ar 600 zirgspēku V8 kompresordzinēju. Tas apvienojumā ar pilnpiedziņu dod iespēju iegūt superauto ātrumu no 0 līdz 60 jūdzēm jeb 96 kilometriem stundā vien 3,3 sekundēs.

Project 8 ir pirmais Jaguar markas automobilis, kuram starp braukšanas režīmiem iekļauts arī “Track Mode” – iestatījumu kopums, kas automobiļa stūres sistēmu, stabilitātes kontroli, dzinēja atsaucību pielāgo sacīkšu trases īpatnībām un vadītāja vajadzībām. Visā pasaulē pieejami tikai 300 šādi auto.

PILNVEIDOTAIS “DISCOVERY SPORT” – IEVĒROJAMA ORIĢINĀLĀ MODEĻA EVOLŪCIJA


Pilnveidotais, kompaktais augstākās klases pilsētas “krosoveris Discovery Sport” ir kļuvis vēl efektīvāks, tehnoloģiski progresīvāks un praktiskāks, garantējot pasažieru drošību un ērtību jebkādos apstākļos.

Pēdējos 30 gadus “Discovery” ģimenei raksturīgo piedzīvojumu garu iemieso arī pilnveidotais “Discovery Sport” – ievērojama oriģinālā modeļa evolūcija, kas garantē bezkompromisa veiktspēju. Universālajā, plašajā, ērtajā un klusajā piecu sēdvietu (ar papildus ierīkojamām divām sēdvietām) salonā atradīsit pilnībā atjaunotu infoizklaides saskarni, jaunākās sakaru sistēmas un iespēju konfigurēt sēdvietas 24 kombinācijās. Bez parastā dzinēja automašīnā ierīkots arī 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV), lai palīdzētu samazināt emisijas un degvielas patēriņu.

“Discovery” preču zīmes dizaina elementi, nav mainīti, taču pilnveidotās modeļa versijas ārpuses dizains ir drosmīga oriģinālā modeļa dizaina interpretācija. Proporcijas ir optimāli sabalansētas, lai ar jauniem zīmolam raksturīgajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kā arī jaunām priekšējām restītēm un bamperiem radītu vēl ievērojamāku automašīnas vizuālo tēlu.

"Inchcape" ir globāls izplatītājs un mazumtirgotājs, līderis "premium" un luksus auto un moto segmentā ar vairāk nekā 170 gadu pieredzi starptautiskajos tirgos. Uzņēmums darbojas 32 pasaules valstīs, tā akcijas kotējas Londonas biržā un ir iekļauts tās FTSE 250 sarakstā.