JAGUAR LAND ROVER JAUNA GLOBĀLĀ PROGRAMMA: MĒRĶIS – RADĪT NĀKAMĀS PAAUDZES TEHNOLOĢIJAS

JAGUAR LAND ROVER JAUNA GLOBĀLĀ PROGRAMMA: MĒRĶIS – RADĪT NĀKAMĀS PAAUDZES TEHNOLOĢIJAS

  • Jaunā globālā programma radīs nākamās paaudzes tehnoloģijas, kas atbalstīs Jaguar Land Rover "Reimagine" stratēģiju un vīziju par moderno luksusu
  • Apvienotajā Karalistē tiks atklāts pirmais šāda veida inovāciju centrs ar investoru un korporatīvo inovāciju platformu Plug and Play
  • Vēl divas partnerības ar Cubo Itau un Farjan nodrošinās Jaguar Land Rover piekļuvi nozīmīgākajiem Latīņamerikas jaunuzņēmumiem


Jaguar Land Rover ir izziņojis savu jauno Atvērto inovāciju programmu, kuras mērķis ir paātrināt nākamās paaudzes tehnoloģiju izstrādi un veicināt ilgtspēju, lai savu Modernā luksusa vīziju nostiprinātu gan uzņēmuma, gan tā partneru, gan klientu apziņā. Atvērto inovāciju programma veicinās sadarbību ar jaunuzņēmumiem (start-up), strauji augošiem uzņēmumiem (scale-up) un trešās puses kompānijām, kuru redzējums attiecībā uz elektrifikāciju, savienojamību, digitālajiem pakalpojumiem, metavidi, viedajiem uzņēmumiem, ražošanu, piegādes ķēdēm un ilgtspēju sakrīt ar Jaguar Land Rover vīziju.


Jaunā globālā stratēģija paredz, sadarbojoties ar korporatīvo inovāciju platformu un investoru Plug and Play, atklāt pirmo Jaguar Land Rover atvērto inovāciju centru Lielbritānijā. Šī programma ir daļa kompānijas Reimagine stratēģijas – kļūt par pasaules iekārojamāko un greznāko auto ražotāju visprasīgākajiem klientiem. Sadarbojoties ar novatoriem un nozares ekspertiem, Atvērto inovāciju programma palīdzēs uzņēmumam definēt digitālos pakalpojumus, produktus, rīkus un procesus, lai līdz 2039. gadam sasniegtu savu mērķi par nulles emisiju un radītu sev jaunas pievienotās vērtības ķēdes.


Tiks testētas jaunās tehnoloģijas un biznesa modeļi

Kā Plug and Play UK dibinātājpartneris Jaguar Land Rover veido jaunuzņēmumu un strauji augošo uzņēmumu ekosistēmu, kas radīs darba vietas un veicinās digitālo ekonomiku. Darbs noritēs netālu no Jaguar Land Rover galvenās mītnes Rietummidlendā, Lielbritānijas auto industrijas sirdī. Platforma nodrošinās piekļuvi potenciālo partneru globālajai ekosistēmai, ļaujot izmēģināt uzņēmējdarbības modeļus un jaunās tehnoloģijas. Testos pārbaudītie risinājumi garantēs, ka tādi modeļi kā Jaguar F-Type sportiskā kupeja un kabriolets vienmēr atradīsies tehnoloģisko iespēju avangardā un ka to vadītāji varēs baudīt ne tikai izcilu braukšanu, bet arī tehnoloģisko progresu.


Jaguar Land Rover Brazīlijā ir parakstījis divus partnerības līgumus – ar Cubo Itau un Firjan, kas ļauj piekļūt dinamiskajai Latīņamerikas jaunuzņēmumu ekosistēmai. Brazīlija ir svarīgs centrs, kurā ir plaukst jaunuzņēmumi, kā arī atrodas viena no Jaguar Land Rover ražotnēm.

Tiks testētas jaunās tehnoloģijas un biznesa modeļi

Cubo Itau, kura mājvieta ir Sanpaulu, pārrauga simtiem jaunuzņēmumu no dažādām nozarēm, tādām kā finanšu tehnoloģijas, agrorūpniecība, veselības aprūpe un mazumtirdzniecība. Jaguar Land Rover būs galvenā loma Cubo jaunizveidotajā Viedās mobilitātes centrā, kas veicinās inovācijas autobūves sektorā.


Firjan ir privāta struktūra, kas Riodežaneiro štatā pārstāv industriālos un biznesa sektorus, un šajā tīklā iesaistījušies 10 000 uzņēmumu. Firjan un Jaguar Land Rover sadarbība nodrošinās piekļuvi modernām laboratorijām pētniecības un attīstības nolūkā, kā arī pavērs ceļu tādu jaunuzņēmumu kooperācijai, kuri izstrādā progresīvus auto ražošanas procesus.


“Pateicoties Atvērto inovāciju platformai, Jaguar Land Rover varēs pārraudzīt visu mobilitātes un ilgtspējas ekosistēmu. Savukārt tas ļaus piedāvāt klientiem unikālu pieredzi, veidot visas mūsu nozares nākotni un bruģēt ceļu uz labāku rītdienu. Mēs pētīsim visu – gan atkārtotu akumulatoru izmantošanu, gan aprites ekonomiku, gan jaunas finanšu un apdrošināšanas tehnoloģijas, gan arī digitālos pakalpojumus – respektīvi, tos jautājumus, kas Jaguar Land Rover padarīs par modernā luksusa zīmolu,” rezumē Fransuā Dusa, Jaguar Land Rover stratēģijas un ilgtspējas izpilddirektors.


Par Jaguar

Jaguar kopš 1935. gada rada vienreizēji skaistus luksusa automobiļus ar kaislību klientiem dzīvi padarīt neparastāku. Mūsdienās pasaules klases Jaguar modeļu klāstā ietilpst XE un XF sedani un XF Sportbrake, F-Type sportiskais auto, F-Pace veiktspējas SUV, E-Pace kompaktais veiktspējas SUV un elektriskais veiktspējas SUV I-Pace. No 2025. gada Jaguar kļūs par pilnīgi elektrisku, moderna luksusa zīmolu ar ārkārtīgi skaistu modeļu klāstu, kam ir emocionāli piesaistošs dizains un progresīvas nākamās paaudzes tehnoloģijas. Ceļš uz elektrifikāciju notiek jau šodien ar vairākiem vieglajiem un uzlādējamiem hibrīdiem, kā arī simtprocentīgi elektriskiem modeļiem.