JAUNAIS JAGUAR F‑PACE SVR

JAUNAIS JAGUAR F‑PACE SVR

Esiet sveicināti mūsu pilnīgā snieguma SUV, kas ietver turbopūtes V8 dzinēju un klasē vadošo veiklību.
IZPĒTĪT SNIEGUMU UZBŪVĒJIET SAVU

F-PACE SVR SPECIFIKĀCIJAS

Vēl labāka vadāmība un veiktspēja, ko radījusi Jaguar īpašā izstrādes nodaļa. (SVO)
5.0 V8 550 ZS dzinējs spējīgs nodrošināt 700 Nm griezes momentu – tas ļauj sasniegt 100 km/h nieka 4.0 sekundēs. Katra detaļa auto virsbūvē ir mērķtiecīgi veidota, lai uzlabotu aerodinamiku un nodrošinātu vēl labāku vadāmību.
Absolūti jaunais premium klases interjers radīts, iedvesmojoties no mūsu mūžsenās vēlmes sacensties un būt pirmajiem.
Unikāls SUV no Jaguar. Viegli iemīlēt, grūti aizmirst.

DZINĒJS

5,0 litri


Pašā F‑PACE SVR sirdī atrodas Jaguar jaudīgais 5,0 litru V8 turbopūtes dzinējs.

MAKSIMĀLĀ JAUDA

550 ZS (405 kW)


550 ZS (405 kW) jauda garantēs aizraujošu braukšanas pieredzi ikreiz, kad apsēdīsities pie automobiļa stūres.

MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS

700 Nm (516 lb-ft)


F‑PACE SVR nodrošina palielinātu griezes momentu, kas sasniedz līdz 700 Nm (516 lb-ft).

PAĀTRINĀJUMS NO 0 LĪDZ 100 km/h

4,0 sekundes


Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, tostarp tā funkcijai Dynamic Launch, F-PACE SVR spēj attīstīt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,0 sekundēs.

JAUNAIS JAGUAR F-PACE IR IERADIES LATVIJĀ.

Jaunā Jaguar F-PACE SUV veiktspējai līdzīgu konkurentu nav , un tā tagad ir kļuvusi vēl pārliecinošāka. Pilnīgi atjaunots augstākās klases interjers ar mūsdienu britu dizaina līnijām, salonā atrodamas nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas. Jauno motoru klāstā tagad pieejams arī uzlādējamā hibrīdautomobīļa un mild hibrīda tehnoloģijas. Katrs ceļojums būs neparasts.

SNIEGUMS

TAS VISS SNIEGUMA VĀRDĀ

TAS VISS SNIEGUMA VĀRDĀ

Nodrošinot vēl nebijušu sniegumu, veiklību un dinamismu, F-PACE SVR ir mūsu apbalvojumus ieguvušo modeļu līnijas augšgalā.

DIZAINS

IZPĒTĪT SALONU

IZPĒTĪT SALONU

F-PACE SVR pašpārliecināto izskatu vēl vairāk palielina salona daudzpusīgums. Sākot ar priekšējās un aizmugurējās rindas Performance stila daļēja anilīna ādas sēdekļiem līdz jaunai stūrei un intuitīvajai iebūvētajai infoizklaides sistēmai Pivi Pro*. SUV praktiskums satiekas ar sporta automobiļa stilu.

APSKATĪT GALERIJU
LIELĀKAS GAISA IEPLŪDES ATVERES

LIELĀKAS GAISA IEPLŪDES ATVERES

Jaunais priekšējais buferis piešķir iespaidīgu sportisku stāju, kamēr lielās gaisa ieplūdes atveres palīdz atdzesēt V8 turbopūtes dzinēju. Gloss Black stila režģis ar unikālo Satin Grey stila ārējo malu un SVR logotipu rada nevainojamu izskatu.
PERFORMANCE STILA SĒDEKĻI

PERFORMANCE STILA SĒDEKĻI

Savienojieties ar F-PACE SVR mirklī, kad ieslīgstat Performance stila sēdekļos, kas apšūti ar maigu Windsor ādu un zamša audumu vai daļēja anilīna ādu. Apsildāmie priekšējie un aizmugurējie sēdekļi izceļas ar SVR marķējumu un unikālu perforētu ornamentu.
STŪRE

STŪRE

SVR stila ādas stūre ar speciālu vietu īkšķiem piešķir papildu veiklību un ir aprīkota ar unikālu apšuvumu Flame Red un Light Lunar krāsā, kā arī ar SVR logotipu. Un Pivi Pro 12,3 collu interaktīvais vadītāja displejs nodrošina būtiskāko informāciju.

SV PREMIUM KRĀSU PALETE

Lai ievērojami uzlabotu Jūsu Jaguar individualitāti un izskatu, izvēlieties Ultra Gloss, Satin Matte vai Special Effect stila krāsojumu no SV Premium krāsu paletes.

Uzbūvējiet SAVU

Izmantojiet konfigurētāju, lai izpētītu mūsu dizaina variantus un izveidotu savu ideālo F-PACE SVR.

Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālo, atbilstoši ES likumdošanai veikto WLTP testu rezultātiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā disku piemērotību un uzstādīto papildaprīkojumu. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots reālais nodokļu režīms.


Apskatīt WLTP rādītājus.


WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.

*Pēc sākotnējā termiņa beigām sistēmai Connected Navigation būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.


Vadītājiem iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.


Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.