IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 28 000 EUR

JAGUAR I-PACE

PASAULES GADA AUTO VĒSTURĒ

Katrs Jaguar automobilis garantē unikālas braukšanas sajūtas. Elektromotora izmantošana to nemaina. Jaunais Jaguar I-PACE ir pilnībā pārstrādāts un kļuvis par elektromobili. Jaunais Jaguar I-PACE ir pasaulē gaumīgākais piecvietīgais sporta automobilis. To ir aizraujoši gan vērot, gan vadīt.

Cenas, sākot no 82 200 €

JAGUAR I-PACE GOLDEN STEERING WHEEL

JAGUAR I-PACE IEGŪST “GOLDEN STEERING WHEEL” (“ZELTA STŪRES”) BALVU PAR LABĀKO KROSOVERU

Jaguar pilnībā elektriskais krosovers ieguvis Vācijas slavenāko automobiļu balvu – “Golden Steering Wheel” (“Zelta stūri”). I-PACE triumfēja vidēja izmēra krosoveru kategorijā.

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

PIRMO REIZI KONKURSA “PASAULES GADA AUTO” VĒSTURĒ “JAGUAR I-PACE” KĻŪST PAR TRĪSKĀRŠU UZVARĒTĀJU

Šā gada “Pasaules gada auto” konkursā pilnībā elektriskais “Jaguar I-PACE” ir guvis vēsturisku panākumu, kļūstot par uzvarētāju trijās kategorijās.

I-PACE ECOTY

“JAGUAR” I-PACE – EIROPAS GADA AUTO

“Eiropas gada auto 2019” apbalvošanas ceremonijā pilnībā elektriski vadāmais “Jaguar” I-PACE tiek pasludināts par “Eiropas gada auto”. Šī ir pirmā reize, kad “Jaguar” iegūst kāroto apbalvojumu.

I-PACE ENGINE

“JAGUAR I-PACE” IEGŪST TRĪS GODALGAS STARPTAUTISKAJĀ 2019. GADA LABĀKĀ DZINĒJA UN SPĒKA PIEDZIŅAS SISTĒMAS KONKURSĀ

Nosakot uzvarētājus, kas tika paziņoti Štutgartē (Vācijā) notikušajā dzinēju un spēka piedziņas sistēmu izstādē, 70 automašīnu ekspertu žurnālistu grupa no 31 valsts ņēma vērā tādus galvenos parametrus kā veiktspēja, vadāmība (braukšanas ērtums), energoefektivitāte un rafinētība.

Šie trīs tituli apliecina I-PACE nulles emisijas spēka piedziņas sistēmas tehnisko izcilību, ko izstrādājis un attīstījis pats “Jaguar”.

Interior

IEPAZĪSTIET I-PACE SALONU

I-PACE: DETALIZĒTA INFORMĀCIJA

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

Ar vienu uzlādi iespējams nobraukt 470 km WLTP ciklā*.

*Rādītāji attēloti NEDC un jaunajiem WLTP braukšanas cikla testiem. Rādītāji atšķiras nevis tāpēc, ka samazinātos veiktspēja, bet gan tāpēc, ka atšķiras automobiļu testi. Reālie rādītāji un vispārīgie elektromobiļa veiktspējas dati var atšķirties atkarībā no braukšanas stila un mainīgajiem vides apstākļiem.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Tūlītējs griezes moments un pilnpiedziņas saķere piešķir I-PACE sporta automobiļa paātrinājumu. 100 km/h ātrumu tas attīsta 4,8 sekundēs.

AKUMULATORS

AKUMULATORS

I PACE 90 kWh akumulatoru veido augsta enerģijas blīvuma laminētās litija jonu šūnas. Tā dizains un progresīvā temperatūras vadības sistēma pagarina akumulatora darbmūžu un ļauj ilglaicīgi uzturēt maksimālo jaudu.

JAUDA

JAUDA

I-PACE darbina divi sinhronizēti pastāvīgā magnēta elektromotori. Līdzīgi I TYPE E formulas sacīkšu automobiļos izmantotajai tehnoloģijai šie motori nodrošina 400 ZS jaudu un 700 Nm griezes momentu.

IZMĒRI

IZMĒRI

I-PACE ir kompakta virsbūve, bet ļoti ietilpīgs salons. Automobilī ir piecas sēdvietas, inovatīvi glabāšanas nodalījumi, ietilpīgs aizmugurējais bagāžas nodalījums 1453 litri un priekšējais bagāžas nodalījums 27 litri.

UZLĀDE

UZLĀDE

Izmantojot ātro 50 kW līdzstrāvas lādētāju, kas atrodams lielākajā daļā publisko uzlādes staciju, vienā stundā I-PACE nobraucamo attālumu iespējams palielināt par 270 km*.

*Reālais uzlādes laiks var svārstīties atkarībā no apstākļiem un uzlādes aprīkojuma.

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

Neskatoties uz to, vai šis ir jūsu pirmais vai nākamais elektromobilis, jūs spēsiet novērtēt, kā Jaguar I-PACE nemanāmi iekļaujas jūsu ikdienā, pateicoties nobraucamā attāluma kalkulatoram un uzlādes veidlapai.

PRIEKŠROCĪBAS

PRIEKŠROCĪBAS

I-PACE īpašnieki saņem finansiālās priekšrocības, kas saistītas ar elektromobiļu īpašumtiesībām. Ieguvumi, kas ikdienas braukšanu padara ērtāku un izdevīgāku var ietvert valsts dotācijas, mazāku ceļa nodokli, mazākas maksas par iebraukšanu pilsētas centrā un ērtu piekļuvi pasažieru transporta joslām.

Jaunais Jaguar I-PACE ir pasaulē gaumīgākais piecvietīgais sporta automobilis. To ir aizraujoši gan vērot, gan vadīt, kā arī tas atvieglo ikdienu un nodrošina vēl nebijušu savienojamību. Kļūstiet par tā īpašnieku jau šodien.

ELECTRIFYING DRIVE

UZLĀDĒJOŠA BRAUKŠANAS PIEREDZE

I-PACE ir īsts Jaguar automobilis, kas radīts tieši autovadītājam. Tā elektromotori un gandrīz perfektais slodzes sadalījums ļauj nekavējoties attīstīt 700 Nm griezes momentu un garantē sporta automobilim raksturīgu manevrētspēju.

MOVING LINES

PLŪSTOŠAS LĪNIJAS

Pateicoties elegantam un ļoti aerodinamiskam dizainam ar zemu pretestības koeficientu vien 0,29d, I-PACE ir radīts, lai efektīvi šķeltu gaisu, tādējādi garantējot maksimāli lielu nobraucamo attālumu un stabilitāti. I-PACE izskatās aizraujošs no visiem leņķiem, pateicoties plūstošai viduslīnijai, izteiksmīgam dzinēja pārsegam un zīmolam raksturīgam aizmugures profilam.

IEKŠĒJS MIERS

IEKŠĒJS MIERS

I-PACE nemanāmi apvieno tehnoloģiju un plašumu. Salons izceļas ar skaidru un kārtīgu dizainu, ko akcentē skārienam tīkami materiāli un gludas līnijas. Elektriskais spēka pārvads aizņem mazāk vietas, tādējādi I-PACE salons kļuvis vēl ietilpīgāks un garantē izcilu komfortu.

VIENMĒR VISU KONTROLĒ

VIENMĒR VISU KONTROLĒ

I-PACE Touch Pro Duo informācijas un izklaides sistēma ļauj vienkārši pārvaldīt visas automobiļa tehnoloģijas. Standartaprīkojumā ietvertais 4G Wi-Fi un plašais savienojamības funkciju klāsts, kas ietver arī Apple CarPlay® un Android Auto™, garantē nepārtrauktu savienojamību ar digitālo pasauli.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

INOVĀCIJU SACĪKSTES

INOVĀCIJU SACĪKSTES

Jaguar mērķis ir radīt elektromobiļus, kurus ir aizraujoši gan vērot, gan vadīt. Jaguar E formulas sacīkstēs piedalās jau kopš 2016. gada, un 2018. gadā I-PACE eTROPHY kļūs par pasaulē pirmajām uz sērijveida ražošanu balstītu elektromobiļu sacīkstēm. Ir sācies jauns Inovācijas sacīkšu posms.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible