LAIKS MAINĪTIES. LAIKS PALIKT NEMAINĪGAM JAGUAR.

Esiet viens no pirmajiem, kurš iepazīs uzlaboto Jaguar I-PACE.

JAGUAR I-PACE

PASAULES GADA AUTO VĒSTURĒ 2019

Iepazīstinām ar pirmo Jaguar pilnībā elektrisko SUV

Laiks mainīties. Laiks palikt nemainīgam Jaguar.
Esiet viens no pirmajiem, kurš iepazīs uzlaboto Jaguar I-PACE.

Tagad Jaguar I-PACE ir iekļauta arī Pivi Pro informācijas un izklaides sistēma, kuru lietot ir tikpat ātri un viegli kā Jūsu viedtālruni.

Jaunais papildaprīkojumā pieejamais digitālais atpakaļskata spogulis ClearSight uzlabo redzamību un ir ērti lietojams.

I-PACE standartaprīkojumā tagad iekļauts arī iebūvētais 11 kW lādētājs.

Ir pieejama jaunā papildaprīkojumā iekļautā bezvadu uzlādes ierīce.

Virsbūves dizainu paspilgtina jaunā Atlas Grey stila režģa uzgaļa apdare un klienta guvums no uzlabotās krāsu paletes, jaunie riteņi un papildaprīkojumā iekļautā jaunā luksusa klases pakotne Bright Pack, kas pieejama visiem I-PACE modeļiem.

Pirmie jaunie I-Pace modeļi Latvijā nonāks 2021. gada sākumā.

I-PACE Limited Edition

Ļaujiet man iepazīstināt -
Jaguar I-PACE 320 Limited Edition

Pilnībā elektriskais Jaguar I-PACE 320 iespaido no pirmā acu uzmetiena.

Jaguar I-PACE 320 Limited Edition:

  • 320 zirgspēku dzinējs, pilnpiedziņa
  • Griezes moments 500 Nm
  • Paātrinājums no 0-100 km / h tikai 6,4 sekundēs
  • Akumulatora jauda 90 kWh
  • Nobraukums līdz 470 km
  • Cena no 73 400 EUR

JAGUAR I-PACE GOLDEN STEERING WHEEL

JAGUAR I-PACE IEGŪST “GOLDEN STEERING WHEEL” (“ZELTA STŪRES”) BALVU PAR LABĀKO KROSOVERU

Jaguar pilnībā elektriskais krosovers ieguvis Vācijas slavenāko automobiļu balvu – “Golden Steering Wheel” (“Zelta stūri”). I-PACE triumfēja vidēja izmēra krosoveru kategorijā.

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

PIRMO REIZI KONKURSA “PASAULES GADA AUTO” VĒSTURĒ (2019) “JAGUAR I-PACE” KĻŪST PAR TRĪSKĀRŠU UZVARĒTĀJU

Šā gada “Pasaules gada auto” konkursā (2019) pilnībā elektriskais “Jaguar I-PACE” ir guvis vēsturisku panākumu, kļūstot par uzvarētāju trijās kategorijās.

I-PACE ECOTY

“JAGUAR” I-PACE – EIROPAS GADA AUTO 2019

“Eiropas gada auto 2019” apbalvošanas ceremonijā pilnībā elektriski vadāmais “Jaguar” I-PACE tiek pasludināts par “Eiropas gada auto”. Šī ir pirmā reize, kad “Jaguar” iegūst kāroto apbalvojumu.

I-PACE ENGINE

“JAGUAR I-PACE” IEGŪST TRĪS GODALGAS STARPTAUTISKAJĀ 2019. GADA LABĀKĀ DZINĒJA UN SPĒKA PIEDZIŅAS SISTĒMAS KONKURSĀ

Nosakot uzvarētājus, kas tika paziņoti Štutgartē (Vācijā) notikušajā dzinēju un spēka piedziņas sistēmu izstādē, 70 automašīnu ekspertu žurnālistu grupa no 31 valsts ņēma vērā tādus galvenos parametrus kā veiktspēja, vadāmība (braukšanas ērtums), energoefektivitāte un rafinētība.

Šie trīs tituli apliecina I-PACE nulles emisijas spēka piedziņas sistēmas tehnisko izcilību, ko izstrādājis un attīstījis pats “Jaguar”.

Interior

IEPAZĪSTIET I-PACE SALONU

I-PACE: DETALIZĒTA INFORMĀCIJA

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

Ar vienu uzlādi iespējams nobraukt 470 km WLTP ciklā*.

*Rādītāji attēloti NEDC un jaunajiem WLTP braukšanas cikla testiem. Rādītāji atšķiras nevis tāpēc, ka samazinātos veiktspēja, bet gan tāpēc, ka atšķiras automobiļu testi. Reālie rādītāji un vispārīgie elektromobiļa veiktspējas dati var atšķirties atkarībā no braukšanas stila un mainīgajiem vides apstākļiem.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Tūlītējs griezes moments un pilnpiedziņas saķere piešķir I-PACE sporta automobiļa paātrinājumu. 100 km/h ātrumu tas attīsta 4,8 sekundēs.

AKUMULATORS

AKUMULATORS

I PACE 90 kWh akumulatoru veido augsta enerģijas blīvuma laminētās litija jonu šūnas. Tā dizains un progresīvā temperatūras vadības sistēma pagarina akumulatora darbmūžu un ļauj ilglaicīgi uzturēt maksimālo jaudu.

JAUDA

JAUDA

I-PACE darbina divi sinhronizēti pastāvīgā magnēta elektromotori. Līdzīgi I TYPE E formulas sacīkšu automobiļos izmantotajai tehnoloģijai šie motori nodrošina 400 ZS jaudu un 700 Nm griezes momentu.

IZMĒRI

IZMĒRI

I-PACE ir kompakta virsbūve, bet ļoti ietilpīgs salons. Automobilī ir piecas sēdvietas, inovatīvi glabāšanas nodalījumi, ietilpīgs aizmugurējais bagāžas nodalījums 1453 litri un priekšējais bagāžas nodalījums 27 litri.

UZLĀDE

UZLĀDE

Pateicoties diviem lādētājiem, kas iekļauti standartaprīkojumā, I-PACE iespējams uzlādēt kā mājās, tā arī publiski pieejamajās uzlādes stacijās, kuru skaits arvien turpina palielināties.

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

Neskatoties uz to, vai šis ir jūsu pirmais vai nākamais elektromobilis, jūs spēsiet novērtēt, kā Jaguar I-PACE nemanāmi iekļaujas jūsu ikdienā, pateicoties nobraucamā attāluma kalkulatoram un uzlādes veidlapai.

PRIEKŠROCĪBAS

PRIEKŠROCĪBAS

I-PACE īpašnieki saņem finansiālās priekšrocības, kas saistītas ar elektromobiļu īpašumtiesībām. Ieguvumi, kas ikdienas braukšanu padara ērtāku un izdevīgāku var ietvert valsts dotācijas, mazāku ceļa nodokli, mazākas maksas par iebraukšanu pilsētas centrā un ērtu piekļuvi pasažieru transporta joslām.

Jaunais Jaguar I-PACE ir pasaulē gaumīgākais piecvietīgais sporta automobilis. To ir aizraujoši gan vērot, gan vadīt, kā arī tas atvieglo ikdienu un nodrošina vēl nebijušu savienojamību. Kļūstiet par tā īpašnieku jau šodien.

ELECTRIFYING DRIVE

UZLĀDĒJOŠA BRAUKŠANAS PIEREDZE

I-PACE ir īsts Jaguar automobilis, kas radīts tieši autovadītājam. Tā elektromotori un gandrīz perfektais slodzes sadalījums ļauj nekavējoties attīstīt 700 Nm griezes momentu un garantē sporta automobilim raksturīgu manevrētspēju.

MOVING LINES

PLŪSTOŠAS LĪNIJAS

Pateicoties elegantam un ļoti aerodinamiskam dizainam ar zemu pretestības koeficientu vien 0,29d, I-PACE ir radīts, lai efektīvi šķeltu gaisu, tādējādi garantējot maksimāli lielu nobraucamo attālumu un stabilitāti. I-PACE izskatās aizraujošs no visiem leņķiem, pateicoties plūstošai viduslīnijai, izteiksmīgam dzinēja pārsegam un zīmolam raksturīgam aizmugures profilam.

IEKŠĒJS MIERS

IEKŠĒJS MIERS

I-PACE nemanāmi apvieno tehnoloģiju un plašumu. Salons izceļas ar skaidru un kārtīgu dizainu, ko akcentē skārienam tīkami materiāli un gludas līnijas. Elektriskais spēka pārvads aizņem mazāk vietas, tādējādi I-PACE salons kļuvis vēl ietilpīgāks un garantē izcilu komfortu.

VIENMĒR VISU KONTROLĒ

VIENMĒR VISU KONTROLĒ

I-PACE Touch Pro Duo informācijas un izklaides sistēma ļauj vienkārši pārvaldīt visas automobiļa tehnoloģijas. Standartaprīkojumā ietvertais 4G Wi-Fi un plašais savienojamības funkciju klāsts, kas ietver arī Apple CarPlay® un Android Auto™, garantē nepārtrauktu savienojamību ar digitālo pasauli.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible