LIETOTNE REMOTE

LIETOTNE REMOTE

Remote lietotne1, 2dod jums iespēju uzraudzīt un kontrolēt Jūsu Jaguar statusu, drošību un tehnisko stāvokli tieši viedtālrunī.


Pieejama Remote abonēšanas pakotnē.

IEGŪSTI KONTROLI JEBKURĀ VIETĀ

ATTĀLINĀTĀ KLIMATA KONTROLE

Sagatavojiet savu Jaguar: iestatiet temperatūru pirms brauciena, lai Jūs un visi Jūsu pasažieri justos ērti jau no brīža, kad iekāpjat mašīnā.

INFORMĀCIJA PAR TRANSPORTLĪDZEKĻA STĀVOKLI

Pārbaudiet pašreizējo degvielas līmeni vai EV sniedzamību, durvju un logu pozīcijas un slēdzenes. Skatiet pēdējo transportlīdzekļa atrašanās vietu un atrodiet ceļu atpakaļ pie tā, izmantojot norādījumus iešanai kājām.

PAZIŅOJUMI PAR AUTOMAŠĪNAS APKOPI

Ātri atrisiniet tehniska rakstura problēmas, piemēram, pazeminātu tehnisko šķidrumu līmeni – saņemiet paziņojumu par to un padomus, kā trūkumus ātri un efektīvi novērst.

BRAUCIENU VĒSTURE

Automātiski ierakstiet savu braucienu vēsturi, tai skaitā arī maršruta un nobraukuma statistiku. Šo informāciju var eksportēt Excel formātā un nosūtīt pa e-pastu izdevumu pārskatu sagatavošanai.

SARGA REŽĪMS

Brīdinot par jebkādu nesankcionētu iedarbību ar Jūsu automašīnu,  Sarga režīms3, 4 var nodrošināt sirdsmieru 24/7.

BRĪDINĀJUMI PAR ZĀDZĪBĀM

Ja tiek saņemts signāls par automašīnas zādzības mēģinājumu, 4 Jums lietotnē tiks parādīts paziņojums.

AUTOMAŠĪNAS AIZSLĒGŠANAS ATGĀDINĀJUMS

Ja Jūsu Jaguar būs atbloķēts ilgāk nekā 15 minūtes, mēs ar paziņojumu viedtālrunī Jūs pabrīdināsim un dosim iespēju attālināti aizslēgt durvis no Jūsu pašreizējās atrašanās vietas.

ATTĀLINĀTAIS SKAŅAS UN GAISMAS SIGNĀLS

Viegli atrodiet savu Jaguar pūlī, attālināti ieslēdzot tā avārijas gaismas, tuvās gaismas un skaņas signālu.

ATTĀLINĀTĀ BLOĶĒŠANA UN ATBLOĶĒŠANA

Aizslēdziet vai atslēdziet durvis, aktivizējiet signalizāciju, nolokiet sānu spoguļus, aizveriet logus un ieslēdziet avārijas gaismas – tas viss ir iespējams ar pogas klikšķi.

ATTĀLINĀTĀ TRAUKSMES ATIESTATĪŠANA

Ja ieslēdzas Jūsu automašīnas signalizācija, viedtālruni to vienā mirklī var izslēgt.

PAMOŠANĀS FUNKCIJA

Ja nelietosit savu Jaguar 4 dienas, akumulatora enerģijas taupīšanas nolūkos dažas nebūtiskas Remote lietotnes funkcijas tiks izslēgtas. Ieplānojot modināšanu, šīs funkcijas tiks aktivizētas Jūsu izvēlētā laikā.

INTUITĪVAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Ja kāds nelegāli pārvieto jūsu Jaguar, ar Secure Tracker un Secure Tracker Pro Jūs būsit soli priekšā.
INTUITĪVAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

1Pieejama lejupielādei Apple App Store un Google Play un saderīga ar vairumu AndroidTMun AppleTMiOS viedtālruņu. Lietotnei Jaguar Remote ir nepieciešams tīkla savienojums, saderīgs viedtālrunis, InControl konts un Remote abonements. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.


2InControl funkcijas, papildiespējas, trešo pušu pakalpojumi un to pieejamība joprojām ir atkarīgi no tirgus – sazinieties ar savu Jaguar mazumtirgotāju, lai uzzinātu vairāk par visu funkciju un pakalpojumu pieejamību vietējā tirgū un visus to lietošanas noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešama atbilstoša SIM karte ar piemērotu mobilo datu pārraides līgumu, kas būs jāpagarina pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis Jūsu mazumtirgotājs. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai vizualizāciju sekvences, ir tieši atkarīgas no programmatūras atjauninājumiem, programmatūras versijas un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām, ko nosaka izmantotās papildiespējas. Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrastšeit.


3Pieejams tikai noteiktos tirgos.


4Nepieciešams InControl Remote, Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements un InControl konts. Secure Tracker un Secure Tracker Pro pakalpojumi ir jāaktivizē un transportlīdzeklim jāatrodas apgabalā ar tīkla pārklājumu. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.