PIVI & BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR PIVI PRO

PIVI & BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR PIVI PRO

Atrodiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Jaguar informācijas un izklaides sistēmu un mūsu saistītajiem pakalpojumiem.

SISTĒMAS IESTATĪJUMI UN VADĪKLAS

SISTĒMAS IESTATĪJUMI UN VADĪKLAS

NAVIGĀCIJA

NAVIGĀCIJA

WI-FI, SAVIENOJAMĪBA UN DATI

WI-FI, SAVIENOJAMĪBA UN DATI

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

IGUIDE

Lietotne Jaguar iGuide pieejama lejupielādei gan AppleTM , gan Android ierīcēsTM, the Jaguar iGuide app* ļauj viegli atrast galveno informāciju par Jūsu Jaguar aprīkojumu un funkcijām.
IGUIDE

SISTĒMAS IESTATĪJUMI UN IZKLAIDE

ATVĒRT VISU
RADIO UN MULTIVIDES ATSKAŅOTĀJS
USB SAVIENOJUMS
TIEŠSAISTES PAKOTNE
PIELĀGOŠANA
IESTATĪJUMI UN VADĪKLAS
BALSS ATPAZĪŠANA
GALVENĀ

NAVIGĀCIJA

ATVĒRT VISU
KARTES SKATI UN MIJIEDARBĪBA
MARŠRUTA VADĪBA
GALVENĀ
IESTATĪJUMI

ABONEMENTI

ATVĒRT VISU
ABONEMENTI
PIRKŠANA UN AKTIVIZĒŠANA
ATTEIKŠANĀS NO INCONTROL PAKALPOJUMIEM
PREFERENCES

WI-FI, SAVIENOJAMĪBA UN DATI

ATVĒRT VISU
WI-FI UN TĪKLĀJS
SIM UN DATI
BLUETOOTH
TĀLRUNIS

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

ATVĒRT VISU
PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI
PROBLĒMAS RISINĀJUMS

NEVARAT ATRAST TO, KO MEKLĒJAT?

Mūsu informācijas un izklaides sistēmas speciālisti ar nepacietību gaida Jūsu ziņu.


Tālrunis: 0370 5000500 


E-pasts:[email protected]

1Pēc sākotnējā termiņa, ko noteicis jūsu Jaguar mazumtirgotājs, savienotajai navigācijai būs nepieciešama papildu abonēšana.

2Jūsu automašīna ir sagatavota Apple CarPlay lietošanai. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lūdzu, skatiethttps://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplay, lai iegūtu vairāk informācijas.

3Jūsu automašīna ir sagatavota Android Auto lietošanai. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lūdzu, skatiethttps://www.android.com/auto/, lai iegūtu vairāk informācijas.

4Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kurus var pagarināt pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu Jaguar mazumtirgotājs. Remote lietotne būs jālejupielādē no Apple App Store/Google Play veikala.

5Nepieciešams InControl Remote, Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements un InControl konts. Secure Tracker un Secure Tracker Pro pakalpojumi ir jāaktivizē, un transportlīdzeklim jāatrodas apgabalā ar tīkla pārklājumu. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.

6Nepieciešams tiešsaistes pakotnes 12 mēnešu abonements. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas. Pieejams tikai saistītajos tirgos, lūdzu, sazinieties ar savu mazumtirgotāju. Tiešsaistes pakotne S un augstākas specifikācijas modeļiem.

7Tiek piemērota godīgas izmantošanas politika. Ja mēneša ietvaros izmantots vairāk par 20 GB datu, atlikušajā mēneša daļā datu pārraides ātrums un funkcionalitāte transportlīdzeklī var samazināties. 8 Atjaunināšana ir atkarīga no īpašnieka/vadītāja piekrišanas. Nepieciešams tīkla savienojums.