ĀRKĀRTAS UN DROŠĪBAS LĪDZEKĻU LIETOŠANA

ĀRKĀRTAS UN DROŠĪBAS LĪDZEKĻU LIETOŠANA

Ērtības un pārliecība. Jūsu Jaguar drošības garants ir nevainojama salona tehnoloģiju un savienotās Remote lietotnes kombinācija.

ĀRKĀRTAS GADĪJUMI UN PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šiem pakalpojumiem ir nepieciešama aktīvs InControl1 konts un Remote lietotnes2 abonements.

OPTIMIZĒTĀS PALĪDZĪBAS ZVANA VEIKŠANA

OPTIMIZĒTĀS PALĪDZĪBAS ZVANA VEIKŠANA

1. Automašīnas bojājuma vai avārijas gadījumā nospiediet un atlaidiet pogas vāciņu, kas atrodas augšējās konsoles kreisajā pusē.


2. Nospiediet pogu 2 sekundes, lai zvanītu Jaguar Atbalsta centram.3  


3. Zvans uzskatāms par savienotu, ja dzirdama kāds Jaguar Atbalsta centra darbinieka balss. Jūsu automašīnas atrašanās vieta tiks automātiski nosūtīta Jaguar Atbalsta centra komandai, kas pēc vajadzības nosūtīs palīdzību uz ceļa vai savienos jūs ar kolēģiem Jaguar Satiksmes negadījumu nodaļā.


4. Pēc sarunas beigām pogas vāciņu aizspiediet ciet.

SOS ĀRKĀRTAS ZVANS

SOS ĀRKĀRTAS ZVANS

1. Ārkārtas situācijā nospiediet un atlaidiet pogas vāciņu, kas atrodas augšējā konsoles labajā pusē.


2. Nospiediet pogu 2 sekundes, lai veiktu ārkārtas zvanu.3  


3. Zvans uzskatāms par savienotu, kad ir dzirdams ārkārtas reaģēšanas dienesta darbinieks. Jūsu automašīnas atrašanās vieta tiks automātiski nosūtīta ārkārtas reaģēšanas dienestam.


4. Pēc sarunas beigām pogas vāciņu aizspiediet ciet.

SECURE TRACKER UN SECURE TRACKER PRO FUNKCIJAS

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šiem pakalpojumiem ir nepieciešams aktīvs InControl konts un Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements.

BRĪDINĀJUMS PAR ZĀDZĪBU

BRĪDINĀJUMS PAR ZĀDZĪBU

Ja Jūsu automašīnā ir aktivizēts automātiskais brīdinājums par zādzību, Remote lietotnē Jums tiks parādīts zādzības brīdinājuma ekrāns vai arī nosūtīta SMS. Drošības nolūkos visas Remote lietotnes funkcijas tiks atspējotas.


Secure Tracker Pro iet vēl tālāk, integrējot autentifikācijas tehnoloģiju atslēgas piekariņā. Jūs tiksiet brīdināts, ja automašīna tiks iedarbināta ar citiem līdzekļiem, nevis ar autorizēto atslēgu. Secure Tracker un Secure Tracker Pro ir akreditēti un sertificēti noteiktos tirgos. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka šiem pakalpojumiem ir nepieciešams aktīvs InControl konts un Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements.4

SARGA REŽĪMS*

SARGA REŽĪMS*

Brīdināšana par jebkādu nesankcionētu darbību, kas aktivizē automašīnas Sarga režīmu, nodrošina papildu sirdsmieru, atrodoties jebkur.


Lai aktivizētu Sarga režīmu lietotnē Remote, sākumlapā vienkārši nospiediet pogu 'Drošība' un ieslēdziet Sarga režīma slēdzi pozīcijā 'Ieslēgts'. Ja noteiktā laika periodā parādās brīdinājumi, paziņojums tiks nosūtīts tieši uz jūsu mobilo tālruni.


* Pašlaik pieejams tikai noteiktos tirgos

BRĪDINĀJUMS PAR ZĀDZĪBU AR SECURE TRACKER UN SECURE TRACKER PRO

Ja Jūsu automašīnā ir aktivizēts automātiskais brīdinājums par zādzību, Remote lietotnē Jums tiks parādīts zādzības brīdinājuma ekrāns vai arī nosūtīta SMS. Drošības nolūkos visas Remote lietotnes funkcijas tiks atspējotas.


Secure Tracker Pro iet vēl tālāk, integrējot autentifikācijas tehnoloģiju atslēgas piekariņā. Jūs tiksiet brīdināts, ja automašīna tiks iedarbināta ar citiem līdzekļiem, nevis ar autorizēto atslēgu. Secure Tracker un Secure Tracker Pro ir akreditēti un sertificēti noteiktos tirgos. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju


Lūdzu, ņemiet vērā, ka šiem pakalpojumiem ir nepieciešams aktīvs InControl konts un Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements.4

BRĪDINĀJUMS PAR ZĀDZĪBU AR SECURE TRACKER UN SECURE TRACKER PRO

PIRMS TRANSPORTLĪDZEKĻA TRANSPORTĒŠANAS VAI APKOPES

TRANSPORTĒŠANAS REŽĪMS*

TRANSPORTĒŠANAS REŽĪMS*

Velciet vai transportējiet savu automašīnu, neizsaucot brīdinājumu par zādzību. Transportēšanas režīms, kas aktivizēts no lietotnes Remote vai My Jaguar Incontrol tīmekļa vietnes, deaktivizēs automātiskos paziņojumus par zādzībām uz 10 stundām, kamēr dzinējs ir izslēgts.


Transportēšanas režīmu var iestatīt arī iepriekš, bet ne ilgāk kā 72 stundas pirms transportēšanas laika.

APKOPES REŽĪMS*

APKOPES REŽĪMS*

Kad vedat automašīnu uz servisu, jābūt ieslēgtam Apkopes režīmam, lai neizsauktu brīdinājumu par zādzību. Apkopes režīmu var iespējot, izmantojot Remote lietotni vai My Jaguar Incontrol tīmekļa vietni. Pēc Apkopes režīma ieslēgšanas automašīna nesūtīs automātiskos paziņojumus par zādzību 10 stundas.


Apkopes režīmu var iestatīt arī iepriekš, bet ne ilgāk kā 72 stundas pirms apkopes laika.

AKTIVIZĒJIET SAVU INCONTROL KONTU

Lai izmantotu Jaguar savienotos pakalpojumus un abonementus, vispirms ir jāiestata informācijas un izklaides sistēma un jāizveido InControl konts.
AKTIVIZĒJIET SAVU INCONTROL KONTU

*Ja Jūsu automašīna ir jāpārslēdz 'Transportēšanas režīmā' vai 'Apkopes režīmā' uz vairāk nekā 10 stundām, lūdzu, sazinieties ar izsekošanas zvanu centru, lai lūgtu palīdzību.


1InControl funkcijas, papildiespējas, trešo pušu pakalpojumi un to pieejamība joprojām ir atkarīgi no tirgus – sazinieties ar savu Jaguar mazumtirgotāju, lai uzzinātu vairāk par visu funkciju un pakalpojumu pieejamību vietējā tirgū un visus to lietošanas noteikumus. Dažām funkcijām ir nepieciešama atbilstoša SIM karte ar piemērotu mobilo datu pārraides līgumu, kas būs jāpagarina pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis Jūsu mazumtirgotājs. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai vizualizāciju sekvences, ir tieši atkarīgas no programmatūras atjauninājumiem, programmatūras versijas un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām, ko nosaka izmantotās papildiespējas. Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit: (saite uz globālajiem/lokālajiem InControl lietošanas noteikumiem un nosacījumiem)


2Nepieciešams InControl konts. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.


3Atkarīgs no tīkla savienojuma


4Nepieciešams InControl Remote, Secure Tracker vai Secure Tracker Pro abonements un InControl konts. Secure Tracker un Secure Tracker Pro pakalpojumi ir jāaktivizē un transportlīdzeklim jāatrodas apgabalā ar tīkla pārklājumu. Lai turpinātu izmantot attiecīgo funkciju pēc tās sākotnējā abonēšanas perioda, Jums būs jāatjauno abonements un jāmaksā piemērojamās atjaunošanas maksas.

Papildu funkcijas un to pieejamību var ietekmēt automašīnas specifikācija (modelis un spēka piedziņa) vai arī, lai tās ieviestu, ir nepieciešams papildu aprīkojums. Lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.


Automašīnas funkcijas autovadītājiem ieteicams izmantot tikai tad, ja tas ir droši. Mašīnai ir jābūt nepārtauktā vadītāja kontrolē.


Tikai saderīgie viedtālruņi.