IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 28 000 EUR

JAGUAR F-PACE

F-PACE ir vispraktiskākais Jaguar sporta automobilis.

F-PACE ir vispraktiskākais Jaguar sporta automobilis. Tas apvieno maksimālu braukšanas baudu ar efektivitāti. Pilnībā tehnoloģiski modernizētais F-PACE jūs pasargās, savienos un izklaidēs. Tas ir spējīgs pārvietoties pa ikvienu ceļu katru dienu. F-PACE ir Jaguar Jums, Jaguar Jūsu ģimenei.

Jaguar Care, kas iekļauts visos Jaguar F-PACE modeļos, īpašniekiem piedāvā unikālu pieredzi bez rūpēm. Jaguar Care aptver 3 gadus.

F-TYPE Inspired design

SPORTA AUTOMOBIĻA DNS

F-TYPE iedvesmots, jaunais Jaguar F-PACE ir jaudīgs SUV ar sporta automobiļa DNS. No izvirzījuma dzinēja pārsegā līdz izteiktajiem aizmugures izliekumiem tā izteiksmīgais, spēcīgais izskats uz ceļa rada vēlmi atskatīties. F-PACE no jauna atklāj F-TYPE enerģiju, spēku un formas skaidrību.

JAUDA UN EFEKTIVITĀTE

Izpētiet mūsu jauno 2,0 litru 4 cilindru 180 ZS turbokompresora Ingenium dīzeļdzinēju, kas var sasniegt 4,9 l/100 km un CO2 izmešus līdz pat 162 g/km.

PRAKTISKUMS UN PLAŠUMS

F-PACE ir savā klasē plašākais bagāžas nodalījums ar 650 litru ietilpību un attiecībā 40:20:40 noliecamu aizmugurējā platā sēdekļa konfigurāciju.

F-PACE technology

TEHNOLOĢIJA

F-PACE piedāvā modernākās tehnoloģijas, tādas kā internets automašīnā, “hotspot” un automašīnas vadība no viedtālruņa aplikācijas Jaguar Remote , kā arī uzlabotas vadītāja palīgsistēmas, kas ikvienu ceļojumu padara vēl vienkāršāku un vēl patīkamāku.

F-PACE SVR

VISS LABAS VEIKTSPĒJAS VĀRDĀ

Īpašo automobiļu centrs (SVO) ir pārveidojis F-PACE virsbūves dizainu, lai piedāvātu ārkārtēju un satriecošu veiktspēju. F-PACE SVR ir līdz šim nozīmīgākā godalgotā F-PACE versija.


SKATIETIES: F-PACE CEĻĀ UZ PILNĪBU

Kad lielisks sniegums tiekas ar neatkārtojamu izskatu, rezultāts ir pati pilnība. Pievienojiet tai ikdienas praktiskumu un Jums ir jaunais Jaguar apvidus auto F-PACE.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

F-PACE PURE

F-PACE PURE

F-PACE būtība. Enerģiska veiktspēja, laba vadāmība un praktiskums.

F-PACE PRESTIGE

F-PACE PRESTIGE

Papildu luksusa aprīkojums ar skaisti veidotu interjeru, ieskaitot ādas polsterējumu.

F-PACE R-SPORT

F-PACE R-SPORT

Pārliecinošs sportisks stils ar sportisku virsbūves apdari un īpašiem sporta sēdekļiem.

F-PACE S

F-PACE S

Lai nodrošinātu iespaidīgu veiktspēju, izvēlieties 3,0 litru V6 300 ZS Twin Turbocharged dīzeļmotoru vai 3,0 litru V6 380 ZS Supercharged benzīna motoru3.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible