JAGUAR E-PACE
ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

NO 300 EUR MĒNESĪ

LASĪT VAIRĀK

PILNĪGI JAUNAIS E-PACE

Pilnīgi jaunais E-PACE ir Jaguar pirmais kompaktais SUV. Tā ir unikāla izskata, izveicības un dinamiskas braukšanas kombinācija.

Auto salona centrā atrodas vadības panelis, kas vērsts uz vadītāju, un pilnīgi jaunais E-PACE patīkamajai Jaguar braukšanas pieredzei pievieno ikdienas praktiskumu un savā klasē plašāko glabāšanas vietu salonā. Šādu kompakto SUV pasaule vēl nav redzējusi.

 

RADĪTS, LAI LUTINĀTU MAŅAS

Aizraujošs, instinktīvs brauciens rodams ikviena Jaguar DNS. Iepazīstieties ar pilnīgi jauno E-PACE – kompakto SUV ar Jaguar rēcienu.

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

VALDZINOŠI PIEVILCĪGS IZSKATS

Ar īpaši veidoto dzinēja pārsegu un izteiksmīgajiem aizmugures izliekumiem E-PACE ir dinamisks, izveicīgs SUV ar Coupé apveidiem. Satriecošu izskatu uz ceļa E-PACE nodrošina pievilcīgi LED priekšējie lukturi un raksturīgie LED aizmugurējie lukturi. Lai stilīgi palielinātu drošību, izvēlieties Matrix LED priekšējos lukturus ar raksturīgajiem dienasgaismas lukturiem un animētajiem virziena rādītājiem.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

UZ VADĪTĀJU VĒRSTS vadības panelis

E-PACE uz vadītāju vērstajā salonā atradīsiet augstas kvalitātes materiālus un mūsdienīgu dizainu. Vadības panelis aptver vadītāju, un visas vadības ierīces un mērskalas ir viegli sasniedzamas, lai varētu koncentrēties uz braukšanas prieku.

BRAUKŠANAS PIEREDZE

Atklājiet E-PACE vadīšanas aizrautību. Pilnībā neatkarīgajai balstiekārtas sistēmai ir izsmalcināts daudzsviru aizmugurējās piekares risinājums, kas piedāvā unikālu līdzsvaru starp sportisku un komfortablu braukšanu. Modernās tehnoloģijas, tādas kā Active Driveline un Adaptive Dymamics, nodrošina E-PACE izveicīgu, baudāmu braucienu.

IN-CAR TECHNOLOGY

AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJas

Radītas, lai padarītu braukšanu drošāku un patīkamāku, E-PACE modernākās tehnoloģijas ietver mūsu Touch Pro informācijas un izklaides sistēmu ar 10 collu planšetdatora stila skārienekrānu. Lai nodrošinātu personalizētu pieredzi, atjautīgie iestatījumi* patur atmiņā informāciju, kas saglabāta katram vadītāja profilam – ieskaitot datu nesējus, ko esat iecienījis atskaņot ceļojuma laikā.

* Atjautīgie iestatījumi ir ietverti Connect Pro komplektā un iekļauti E-PACE S, SE un HSE standartaprīkojumā.

VIETA IT VISAM

E-PACE ir klasē plašākā glabāšanas vieta salonā. Dziļā viduskonsole ar noņemamiem krūzīšu turētājiem piedāvā ievērojami pielāgojamu plašumu. Lielais sīko priekšmetu nodalījums lieliski noder nozīmīgākajām lietām, kas nepieciešamas rokas stiepiena attālumā, un abi dziļie priekšējo durvju nodalījumi ir paredzēti dažādu priekšmetu uzglabāšanai.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE – PILNĪGI NOPIETNS

Jaunais E-PACE ir Jaguar pirmais kompaktais SUV; tas apvieno satriecošu izskatu ar ietilpīgu praktiskumu – izcila kombinācija uzņēmējiem. Vēl pievienojiet efektīvu Ingenium dzinēju un pasaulslavenu snieguma tehnoloģiju klāstu, lai tiktu galā ar ikvienu izaicinājumu ceļā, un iegūsiet neatvairāmu sava autoparka dalībnieku.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.