JAUNAIS
JAGUAR E-PACE

E-PACE ir Jaguar pirmais kompaktais SUV. Tā ir unikāla kombinācija, kuru veido izskats, izveicība un dinamiska braukšanas pieredze. Tagad pieejams arī kā uzlādējams hibrīds.

Jaunais Jaguar E-Pace –
vēl drošāks un ātrāks kompaktais SUV

Jaguar prezentē jauno E-Pace – kompakto SUV, kas izceļas ar atjaunoto virsbūves un salona dizainu, mūsdienīgo Pivi Pro multimediju sistēmu, pilnībā jauno automobiļa platformu un plašu jaudīgo un efektīvo dzinēju gammu. Lielāko jaunumu vidū ir arī tīklā uzlādējamā, progresīvā hibrīda PHEV piedziņa. Pilnībā uzlādēts, tikai elektriskajā režīmā tas var nobraukt līdz 55 kilometriem.

Pirmie jaunie E-Pace modeļi Latvijā nonāks 2021. gada sākumā.

Reģistrējieties un esiet pirmais, kurš saņems jaunumus par pēdējo E-PACE.

Jaguar E-PACE

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti

 

DIZAINS

 

IZPĒTĪT SALONU

IZPĒTĪT SALONU

Ielūkojoties E-PACE salonā, kur liela uzmanība pievērsta tā dizainam, redzam, ka katram tā elementam ir īpaša nozīme, stils un izsmalcinātības sajūta.

DIZAINA IEZĪMES

DIZAINA IEZĪMES

E-PACE salonā komforts un raksturs iet roku rokā. Ieslīgstiet luksusa klases Windsor ādas sēdekļos ar tonālo apšuvi vai ievērojiet tā spilgto estētiku ar kontrastējošo apšuvi un saskanīgajām krāsām. Plašā krāsu izvēle ļaus šo E-PACE radīt atbilstošu Jūsu vēlmēm.

IZPĒTĪT VIRSBŪVI

IZPĒTĪT VIRSBŪVI

Lieliska kombinācija, ko veido sporta automobiļa iedvesmots dizains un SUV veiktspēja. Ar izteiktām dizaina detaļām, sākot ar sānu ventilācijas atverēm līdz priekšējam režģim.


BRAUKŠANAS SNIEGUMS

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Unikāls līdzsvars starp izveicību un braukšanas radīto komfortu – atklājiet patiesu aizrautību, braucot ar šo Jaguar SUV. Plašā klāstā pieejamie pilnībā jaunie, uzlabotie dzinēji, kas aprīkoti ar jaunajām hibrīda tehnoloģijām, garantē, ka viens no tiek noteikti būs piemērots Jums.

JAUNAIS JAGUAR E‑PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS – KOMPAKTS SUV

JAUNAIS JAGUAR E‑PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS – KOMPAKTS SUV

Tas apvieno visu, kādēļ esat iecienījis Jaguar E-PACE, sākot ar vēl lielāku degvielas ekonomiju un samazinātām degvielas izmaksām.

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

Jaguar E-PACE 300 SPORT izceļas ar atšķirīgām dizaina detaļām un unikālu raksturu, taču galvenais elements, kas to patiešām atšķir no citiem automobiļiem, ir atrodams zem dzinēja pārsega. 4 cilindru 300 ZS dzinējs ar sistēmu Active Driveline, optimizē tā vadīšanu un nodrošina patiesi saviļņojošu braukšanas sniegumu.

PILNĪBĀ JAUNU DZINĒJU KLĀSTS

PILNĪBĀ JAUNU DZINĒJU KLĀSTS

Pateicoties plašajam hibrīda tehnoloģiju klāstam, tostarp daļējās hibrīda tehnoloģijas benzīna un dīzeļa dzinējiem un uzlādējamā hibrīda variācijai, E-PACE piedāvā līdzsvaru un reaģējošu braucienu, nodrošinot arī lielāku degvielas ekonomiju.

PILNPIEDZIŅA

PILNPIEDZIŅA

Rūpējoties par nevainojamu sniegumu dažādos braukšanas apstākļos, pilnpiedziņas (AWD) sistēma inteliģenti kontrolē griezes momenta sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Optimizējot saķeri, pilnpiedziņas sistēma uzlabo vadāmības dinamiku un piedāvā labāku stabilitāti nelabvēlīgos braukšanas apstākļos, lai varat turpināt izbaudīt savu ceļojumu.

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā dinamika sniedz precīzu dinamiku un līganu braucienu, uzraugot riteņu stāvokli un automobiļa konstrukcijas kustības. Amortizatori pielāgo piekari, lai nodrošinātu optimālu līdzsvaru starp komfortu, izsmalcinātību un izveicību.


IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS

VIENKĀRŠĪBA KĀ STANDARTS

Standarta iezīmes, kas ietilpst Pivi:

  • 11,4 collu skārienjutīgs ekrāns
  • DAB digitālais radio
  • No jauna radīta saskarne
  • Apple CarPlay® 1
  • Android Auto™ 2
  • Remote 3

Atjauniniet uz Pivi Pro4 un Jūs pavadīs jaunākais iebūvētais mākslīgais intelekts, nodrošinot tādas iespējas kā pašmācības navigācijas sistēmu, lai dāvātu pilnībā savienotu braucienu.

INFORMATSIOON HETKEGA

INFORMĀCIJA ĪSUMĀ

Izvēlieties kādu no dažādajiem izkārtojumiem, ieskaitot pilnekrāna 3D navigāciju, braukšanas informāciju vai arī ātri apskatiet, kāds audio tiek atskaņots. Un tas viss jaunajā augstas izšķirtspējas 12,3 collu interaktīvajā vadītāja ekrānā.

Papildaprīkojumā pieejamais uznirstošais ekrāns2 galveno informāciju projicē uz vējstikla, tādēļ krāsainajā ekrānā ir viegli apskatīt transportlīdzekļa ātrumu, iekārtu stāvokli un navigāciju.

MERIDIAN AUDIO

MERIDIAN™ AUDIO SISTĒMA

Britu radītā MeridianTM audio sistēma nodrošina pilnīgu muzikālo pieredzi. Un mēs ar to domājam ne tikai skaņas līmeņu paaugstināšanu. Tas ir vairāk par mūzikas dziļuma, dzidruma un reālisma līmeņu pastiprināšanu, izmantojot uzlabotas akustiskās tehnoloģijas un stratēģiski izvietotus skaļruņus, lai radītu audio platformu, ko mēs dēvējam par "skaņas skatuvi" un kas ir ideāli piemērota E-PACE salonam. Izvēlieties papildparīkojumā pieejamo MeridianTM vai MeridianTM telpiskās skaņas sistēmu.

BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

Papildaprīkojumā pieejamā bezvadu ierīču uzlādēšanas sistēma un tālruņa signāla pastiprinātāju ļauj Jums uzlādēt vairākus viedtālruņus bez nepieciešamības izmantot vadus vai konkrētu uzlādes vietu. Kamēr atrodaties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos automobiļa antenu, lai uzlabotu zvanu signālu un skaidrību.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācijas tehnoloģija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot savā automobilī pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs noslēdz no ārpuses iekļūstošās sīkās daļiņas, piemēram, PM2,5 un tādus gaisā sastopamos alergēnus kā putekļi un ziedputekšņi.


PRAKTISKS UN DROŠS

IETILPĪBA

IETILPĪBA

E-PACE sporta automobiļa estētika lieliski nomaskē lielo bagāžas nodalījumu un savā klasē vadošo salona ietilpību. Plašais cimdu nodalījums un dziļie priekšējo durvju nodalījumi būs piemēroti būtiskāko priekšmetu glabāšanai, kamēr lielajā bagāžas nodalījumā ietilpināsiet visu, kas nepieciešams garākiem ceļojumiem.

ACTIVITY KEY

AKTIVITĀTES ATSLĒGA

Izturīga pret triecieniem un ūdeni – pilnībā jaunā papildaprīkojumā pieejamā aktivitātes atslēga Activity Key9 ļauj Jums aizslēgt, atslēgt un iedarbināt savu automobili. Lai arī kādas aktivitātes brīvā dabā būtu ieplānotas Jums un Jūsu draugiem, vairs nav nepieciešamības pēc tradicionālajām automobiļu atslēgām.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

PIXEL LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR RAKSTURĪGAJĀM DIENAS BRAUKŠANAS GAISMĀM (DRL)

Papildaprīkojumā pieejamie Pixel LED lukturi ietver animētos virziena rādītājus. Pielāgojamas tālās gaismas nodrošina vēl labāku redzamību tumsā, vienlaikus automātiski šķeļot starus, lai izvairītos no pretimbraucošo transportlīdzekļu apžilbināšanas.

DRIVER ASSISTANCE

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Jaguar E-PACE ir uzbūvēts ar vadītāja palīgsistēmām, kas atvieglo pārvietošanos pa pilsētu un parkošanos, kā arī ļauj vairāk izbaudīt braukšanu pa automaģistrālēm. Šīs tehnoloģijas uzlabo Jūsu braucienu, jo tā laikā palīdz atbrīvoties no liekiem satraukumiem.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible