LIETOTNEI INCONTROL PIEEJAMI ATJAUNINĀJUMI

LIETOTNEI INCONTROL PIEEJAMI ATJAUNINĀJUMI

Iegūstiet jaunas iespējas, bezvadu programmatūras atjauninājumus un pakotni Smartphone. (Pakotne Smartphone pieejama tikai modeļiem ar viduskonsolē iebūvētu SIM kartes slotu.)

Jaunākie atjauninājumi InControl Touch Pro sistēmām sniedz jaunas iespējas un mūsu jauno skārienjutīgo saskarni. Atjauninājumi pieejami atbilstošiem automobiļiem un ietver pakotni Smartphone, kā arī bezvadu programmatūras atjauninājumus.

PAKOTNE SMARTPHONE

PAKOTNE SMARTPHONE

Ar pakotni Smartphone Jūs varat kopīgot savu viedtālruņa ekrānu ar automobiļa infoizklaides sistēmu. Lietotnē Smartphone ietilpst:
- Apple CarPlay®
- Android Auto™

Apple CarPlay® un Android Auto™ piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī, tādēļ, lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni Apple CarPlay® un Android Auto™.
BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jaunāko atjauninājumu iegūšana ir vienkārša, tos iespējams veikt pie Jūsu vietējā mazumtirgotāja. Kad tie atjaunināti, turpmāk automobiļa sistēmas varat optimizēt ar bezvadu programmatūras atjauninājumiem – izmantojot Wi-Fi savienojumu vai SIM karti, kā arī bez nepieciešamības doties pie mazumtirgotāja. Programmatūras atjauninājumi uztur Jūsu automobiļa galvenās sistēmas, piemēram, InControl Touch Pro, lai nodrošinātu, ka no sava Jaguar iegūstat maksimāli daudz.

KĀ TO IEGŪT?

Sazinieties ar savu mazumtirgotāju, lai noskaidrotu, vai Jūsu Jaguar ir piemērots šim programmatūras atjauninājumam. Mazumtirgotājs pārbaudīs Jūsu automobiļa modeļa izlaiduma gadu, infoizklaides sistēmu un lietotāja saskarnes paneli, lai apstiprinātu, vai Jūsu Jaguar var iegūt šī atjauninājuma piedāvātos uzlabojumus.

JŪSU AUTOMOBIĻA MODEĻA IZLAIDUMA GADS
JŪSU INFOIZKLAIDES SISTĒMA
JŪSU LIETOTĀJA SASKARNES PANELIS

SAZINĀTIES AR SAVU MAZUMTIRGOTĀJU

Lai pārbaudītu, vai Jūsu Jaguar var iegūt no jaunākajiem programmatūras atjauninājumiem, sazinieties ar savu mazumtirgotāju.