BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu tehnoloģiski progresīvais Jaguar tiek atjaunināts attālināti, gluži tāpat kā Jūsu viedtālrunis. Pateicoties automobiļa programmatūras bezvadu tehnoloģijai, tas vienmēr būs atjaunināts un gatavs doties uz priekšu. Izmantojot Jūsu Jaguar iebūvēto datu savienojumu, jaunākie programmatūras atjauninājumi var tikt lejupielādēti automātiski un bez maksas. Atjauninājumus nav jāveic uzreiz – varat ieplānot atjauninājumu veikšanu Jums ērtā laikā, taču ne ilgāk kā pēc divām nedēļām.

KĀ INSTALĒT PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

Kad atjauninājums ir pieejams, Jūs savā skārienjutīgajā ekrānā ieraudzīsiet paziņojumu ar diviem variantiem: “Update now” (atjaunināt tagad) vai “Schedule” (atlikt). Ja tiek prasīts, lūdzu, apstipriniet noteikumus un nosacījumus, lai turpinātu.
2. SOLIS – INSTALĒJIET

2. SOLIS – INSTALĒJIET

Kad esat gatavs sākt, spiediet “Update now” (atjaunināt tagad). Dažiem atjauninājumiem nepieciešams, lai pirms atjaunināšanas sākšanas automobilis būtu izslēgts, aizslēgts un ar ieslēgtu signalizāciju. Šādā gadījumā nevarēsiet izmantot automobili, kamēr notiek instalēšana. Jūsu Jaguar informēs Jūs, kad būs nepieciešama šāda veida atjaunināšana.
3. SOLIS – PĀRCELIET INSTALĒŠANU

3. SOLIS – PĀRCELIET INSTALĒŠANU

Ja atjauninājumiem nepieciešams izslēgt automobili, Jūs varat pārcelt atjauninājumu veikšanu uz Jums ērtu laiku. Atjauninājumus iespējams pārcelt uz laiku līdz divām nedēļām.
4. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀJUMUS

4. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀJUMUS

Kad atjauninājumi būs pabeigti, savā skārienjutīgajā ekrānā saņemsiet paziņojumu ar informāciju, ka instalēšana ir bijusi veiksmīga. Tagad varat izbaudīt jaunāko savam Jaguar pieejamo programmatūru.

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMU PALAIŠANAS PIEZĪMES

Aplūkojiet katras programmatūras palaišanas saturu, izmantojot zemāk esošās saites:

OPEN ALL
OS 2.0.1
OS 2.0.2
OS 2.0.3
OS 2.0.4
OS 2.0.5
OS 2.0.6

AUTOMĀTISKIE ATJAUNINĀJUMI

Vairumam programmatūras atjauninājumu pirms to instalēšanas būs nepieciešama manuāla akceptēšana. Tomēr laiku pa laikam Jūsu Jaguar automātiski atjaunosies, lai nodrošinātu sistēmu drošību, aizsardzību un uzturēšanu. Automātiskajiem atjauninājumiem nav nepieciešams veikt kādas darbības, Jūs neredzēsiet paziņojumus savā skārienjutīgajā ekrānā un varēsiet netraucēti turpināt braucienu.

AUTOMĀTISKIE ATJAUNINĀJUMI