LIETOTNES REMOTE ESSENTIALS UN REMOTE PREMIUM

LIETOTNES REMOTE ESSENTIALS UN REMOTE PREMIUM

LIETOTNES REMOTE ESSENTIALS UN REMOTE PREMIUM

Lietotnes Remote Essentials un Remote Premium, kas ir saderīgas ar vairumu Android un Apple iOS programmatūras viedtālruņu, ļauj Jums, izmantojot datu savienojumu lietotnē InControl Remote, mijiedarboties ar savu Jaguar no jebkuras vietas pasaulē.LIETOTNES REMOTE ESSENTIALS UN REMOTE PREMIUM


Izvēloties lietotni Remote Essentials vai Remote Premium, Jūs savā viedtālrunī attālināti varēsiet piekļūt informācijai par sava automobiļa tehnisko stāvokli.


Funkcija Vehicle Status Information (informācija par automobiļa stāvokli) ļauj apskatīt tādus automobiļa datus kā degvielas līmenis, durvju un logu stāvoklis u.c.
Sekojiet līdzi saviem izdevumiem, izmantojot funkciju Journey History (braucienu vēsture).
Jau iepriekš uzstādiet ideālo salona temperatūru ar funkciju Remote Climate Control (attālināto klimata kontroles sistēmu).
Bez pūlēm atrodiet savu Jaguar pārpildītos stāvlaukumos, izmantojot funkciju Remote Beep and Flash, kas attālināti ieslēdz automobiļa skaņas signālus un lukturus.
Attālināti aizslēdziet un atslēdziet automobili, izmantojot funkciju Remote Lock and Unlock.


Atkarībā no izvēlētajiem variantiem, šie pakalpojumi ļauj Jums atslēgt/aizslēgt automobiļa durvis, izmantojot klimata kontroles funkciju*, attālināti uzsildīt/atvēsināt automobiļa salonu, ar funkciju Beep and Flash ātrāk atrast savu Jaguar stāvlaukumos un daudz ko citu.

Lietotne Remote Essentials gandrīz vienmēr ietilpst automobiļa standartaprīkojumā, taču drošības labad pārbaudiet to ar savu mazumtirgotāju. Lietotne Remote Premium ir daļa no papildaprīkojumā pieejamajām sistēmām Connect vai Connect Pro. Jums būs jāizvēlas, vai iekļaut lietotni Remote Premium automobiļa savienojuma tehnoloģiju pakotnē.Gan lietotnē Remote Essentials, gan lietotnē Remote Premium ietilpst:


INFORMĀCIJA PAR AUTOMOBIĻA STĀVOKLI
Pārbaudiet pašreizējo degvielas līmeni un nobraukto attālumu, kā arī durvju, logu un slēdzeņu stāvokli. Apskatiet sava Jaguar pēdējo parkošanās vietu un saņemiet norādes, kā kājām nokļūt līdz tai.


PAZIŅOJUMI PAR AUTOMOBIĻA TEHNISKO APKOPI
Jūs varēsiet pārraudzīt ar automobiļa tehnisko apkopi saistītas problēmas, piemēram, zemus šķidrumu līmeņus, un saņemt ieteikumus, kā rīkoties.


BRAUCIENU VĒSTURE
Šī papildaprīkojumā pieejamā funkcija automātiski ierakstīs Jūsu ceļojumu vēsturi, tostarp Jūsu maršrutu un nobrauktos attālumus. Iegūtā informācija var tikt eksportēta Excel faila formātā un nosūtīta uz e-pastu kā izdevumu ziņojumi.BRAUCIENU VĒSTURE


FUNKCIJA REMOTE CLIMATE CONTROL
Ar attālināto klimata kontroli laikus sagatavojiet savu Jaguar, uzstādot vēlamo salona temperatūru, kas jau uzreiz pēc iekāpšanas automobilī liktu Jums un Jūsu pasažieriem justies ļoti komfortabli. Šī funkcija darbojas, attālināti iedarbinot dzinēju.*

FUNKCIJA REMOTE BEEP AND FLASH
Šī funkcija ieslēdz Jūsu Jaguar avārijas gaismu lukturus, tuvo gaismu lukturus un skaņas signālus, lai palīdzētu Jums atrast savu automobili pārpildītā stāvlaukumā.


FUNKCIJA LOCK AND UNLOCK
Automobiļa durvju attālinātai aizslēgšanai un atslēgšanai nepieciešams tikai viens pogas spiediens. Vienkārši piespiediet pogu “Lock”, kas atrodas viedtālruņa lietotnes InControl Remote automobiļa drošības ekrānā (Vehicle Security screen), un funkcija aizslēgs automobiļa durvis, ieslēgs signalizāciju, nolocīs sānskata spoguļus un aizvērs logus. Piespiežot pogu “Unlock”, tiks atlocīti sānskata spoguļi, ieslēgti tuvo gaismu lukturi un divas reizes iemirgosies avārijas gaismu lukturi.


FUNKCIJA REMOTE ALARM RESET
Ieslēdzoties automobiļa signalizācijai, savā viedtālrunī saņemsiet brīdinājuma signālu, kas nepieciešamības gadījumā ļaus to no jauna ieslēgt.


FUNKCIJA WAKE-UP
Taupot akumulatora enerģiju, noteiktas nebūtiskas lietotnes Remote funkcijas tiks izslēgtas, ja Jaguar netiks lietots 4 dienas.


Turklāt, ja vēlaties turpināt šo funkciju izmantošanu, Jūs varat iestatīt to aktivizēšanas laiku. Iestatītajā laikā no jauna tiks aktivizētas tādas funkcijas kā attālinātā klimata kontrole un automobiļa attālinātā aizslēgšana/atslēgšana.


Tiklīdz atkal dosieties ceļā ar savu Jaguar automobili, lietotnes Remote viedtālruņa funkcijas tiks automātiski aktivizētas.

Atrunas:


Tā kā mēs paplašinām sistēmu InControl, dažas aprakstītās funkcijas var būt pieejamas papildparīkojumā, to pieejamību var ietekmēt arī tirgus vai automobilī uzstādītais spēka piedziņas bloks. Lai noskaidrotu to pieejamību un pilnos noteikumus savā valstī, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Jaguar mazumtirgotāju. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilo savienojumu nav iespējams garantēt visās vietās.


* Ja automobiļa vai tirgus ierobežojumu dēļ dzinēju nav iespējams iedarbināt attālināti, joprojām pastāv iespēja izmantot attālināto automobiļa apsildīšanu un ventilēšanu, ja ir uzstādīta funkcija Timed Climate vai Remote Park Heat. Ja neviena no šīm funkcijām nav pieejama, funkcija Remote Climate neparādīsies viedtālruņa lietotnē Incontrol Remote.