Jaguar elektriskais SUV

Jaudīga un neatkārtojama pieredze ar Jaguar I-PACE ir neizbēgama
Elektryczny SUV Jaguara

Aplūkojiet Jaguar elektrisko SUV

Jaguar I-PACE ir elektriskais sporta SUV, kas lieliski atspoguļo Jaguar elektro pasaules jauno seju.
Nevainojams sniegums, teicams diapazons, neatkārojamas sajūtas un vienmēr sportiskais gars kombinācijā ar greznību un modernajām tehnoloģijām raisa apbrīnu un sajūsmu. No tā varat sagaidīt vairāk, nekā no vidējā elektromobīļa un būt drošs, ka I-PACE jūsu cerības attaisnos.

Elektriskais Jaguar I-PACE pārvietojas ar jaunu enerģiju

Duży zasięg elektrycznego SUV-a

Elektrifikācijas diapazons

Jaguar elektriskā apvidus auto noteiktais darbības rādiuss sasnsiedz 470 km. Pateicoties īpašajam dizainam un akumulatora izolācijai, dzinēja jauda ir liela neatkarīgi no braukšanas apstākļiem. Tas padara modeli I-PACE par uzticamu ceļabiedru jebkuros apstākļos.
Łatwe ładowanie elektrycznego SUV-a

Ērta uzlāde

Jaguar I-PACE akumulatorus iespējams ātri un ētri uzlādēt arī mājas apstākļos, izmantojot mājas uzlādes punktu. Visērtāk to paveikt naktī, kamēr guļat. Tādā veidā I-PACE droši uzlādējas un ir gatavs nākamajai dienai. Arī elektriskā SUV uzlāde uz ceļa kļūst arvien vieglāka. Pateicoties uzlādes punktu tīkla paplašināšanai un I-PACE navigācijai‑tos atrast ir daudz vieglāk.
SUV elektryczny z doskonałymi osiągami

Nemainīgi augsta veiktspēja

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 4,8 sekundēs, diapazons līdz pat 470 km un 400 zirgspēku jauda. Maksimālais griezes rezultāts, kas ir 696 Nm ir pieejams jau kopš brīža, kad tiek uzsākta braukšana. Jaguar elektriskais SUV ir neapgāžams pierādījums tam, ka ekoloģiski un ekonomiski risinājumi neprasa nekādus kompromisus.
Elektryczny SUV z napędem na cztery koła

Braukšanas īpašības

Jaguar I-PACE pārsteidz ar savu veiklību un lielisko saķeri. Elektriskais SUV ir aprīkots ar pilnpiedziņu, uzlabou bremžu sistēmu, kas nodrošina kontrolētu un neatkarīgu bremzēšanu, kā arī izvēles elektrisko pneimatisko piekari. Pateicoties šiem risinājumiem, pārvietošanās ar I-PACE modeli ir ērtāka, ekonomiskāka un drošāka.
  • Dažas no aprakstītajām funkcijām var būt papildaprīkojums, kas pieejams par maksu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt pie pilnvarotajiem izplatītājiem.

Veiciet testa braucienu ar Jaguar elektrisko SUV

Aizpildiet un iesniedziet pieteikuma veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies,
lai apstiprinātu reģistrāciju testa braucienam ar Jaguar I-PACE – nemainīgi kvalitatīvo elektrisko SUV.

Personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, balstoties uz leģitīmo interesi personas datu apstrādei un sniegto piekrišanu, tik ilgi, kamēr nav saņemta sūdzība vai piekrišana datu apstrādei komerciāla rakstura informācijas saņemšanai nav izņemta. Detalizēta informācija par Jūsu datu apstrādi ir atrodama:

• Jaguar Land Rover Ltd. privātuma politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA privātuma politika
• Izvēlētā Jaguar Land Rover oficiālā pārstāvja Privātuma politika (pilns saraksts atrodams šeit)