Īpašniekiem

Jaguar serviss

Tikai izmantojot Jaguar oficiālā servisa centra pakalpojumus, jūs droši zināt, ka par jūsu automobili parūpēsies kvalificēti darbinieki, kas izmantos oriģinālās detaļas un ievēros Jaguar vadlīnijas.

Visi Jaguar oficiālo servisa centru darbinieki nepārtraukti apgūst iemaņas darbam ar Jaguar apstiprinātiem instrumentiem, aprīkojumu, tehnoloģiju un tehnikām, kas piemērotas jūsu automobilim.

Jaguar oficiālajā servisa centrā tiek izmantotas tikai oriģinālas Jaguar detaļas. Oriģinālās rezerves detaļas ir izstrādātas un ražotas atbilstoši tādām pašām specifikācijām kā jūsu automobiļa detaļas.

Mēs remontējam un apkopjam jūsu automobili atbilstoši kvalifikācijai, ar kādu tas ir izgatavots. Neriskējiet velti, uzticieties profesionāļiem. Piesakiet nākamo apkopi šeit.

Ko darīt gadījumā, ja nepieciešama tehniskā palīdzība?

Transportlīdzekļa avārijas, nelaimes gadījuma, aizdegšanās vai zādzības gadījumā, ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar Jaguar tehniskās palīdzības personālu (lūdzam neveikt nekādus pasākumus pēc savas iniciatīvas) Tālr.: + 371 67112204.

Lūdzu, sagatavojiet šādu informāciju, zvanot Jaguar tehniskajai palīdzībai:
Precīzu jūsu atrašanās viet
Kontakttālruņa numuru
Jūsu automobiļa reģistrācijas numuru
Jūsu automobiļa šasijas nr. un reģistrācijas datumu
Papildus mūsu automobiļu izstrādei un uzlabošanai mēs tiecamies nepārtraukti uzlabot savus remonta un apkopes pakalpojumus. Tādēļ mums nepieciešama jūsu palīdzība. Aizpildiet mūsu pakalpojumu uzlabošanas anketu, lai mēs vēl labāk izpildītu jūsu vajadzības. Anketa ir šeit. Paldies par palīdzību!

Lasiet šeit par visiem servisa piedāvājumiem

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible