Īpašais piedāvājums JAGUAR XE PRESTIGE 2.0d AUT PREMIUM PLUS komplektācijā
38 750 €

(Pilnā cena 48 442 €). Ieguvums 9 692 € 
JŪSU JAUNAIS AUTO - JAGUAR XE

Vienreizējais piedāvājums ar īpašu ražotāja atbalstu tikai līdz vasaras saulgriežiem (21.06.2016).


PILNĪGS SIRDSMIERS - 3 GADU GARANTIJA UN SERVISS IEKĻAUTS

Jaguar Care iekļauti plānotie apkopes pakalpojumi, kas minēti ražotāja servisa programmā, ieskaitot detaļas un darba stundu likmes, balstoties uz dzinēja un modeļa specifiskajām servisa programmām.

Plānotie apkopes pakalpojumi, kas iekļauti Jaguar Care pakalpojumā, ir veicami autorizētā Jaguar apkopes vietā. Jaguar Care iekļauti plānotie apkopes pakalpojumi, kas minēti ražotāja servisa programmā, ieskaitot detaļas un darba stundu likmes, balstoties uz dzinēja un modeļa specifiskajām servisa programmām. Jaguar Care nav iekļauts rezerves automobilis servisa laikam, kā arī parastās nodiluma un nolietojuma detaļas, piemēram, vējstikla tīrītāji, spuldzītes, riepas, bremžu kluči un citas detaļas, kas nav iekļautas plānotajās apkopēs. Jaguar Care nav iekļautas riepu uzglabāšanas un nomaiņas izmaksas.

Ražotāja specifiskās servisa programmas dzinējam un modelim ir norādītas ražotāja servisa programmā. Sīkāku informāciju par to, kas ir iekļauts plānotajās apkopēs, varat uzzināt no sava Jaguar pārstāvja.

Jaguar XE PRESTIGE 2.0d aut. kombinētais degvielas patēriņš 4.1l/100 km, Co2 izmeši 106g/km.

Automašīnu skaits ir ierobežots.


Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.