THE PACE

Paplašinot mūzikas un tehnoloģiju robežas

Pasaules pirmizrāde Amsterdamā

Britu/kosoviešu dziedātāja un dziesmu autore sadarbojusies ar Jaguar, lai sacerētu mūziku vēl nebijušā veidā. Izmantojot Jaguar inovatīvo programmatūru un I-PACE dziņa datus, viņa izveidojusi ekskluzīvu savas jaunākās dziesmas ‘Want To’ (‘Vēlies’) remiksu. Kopš Dua Lipa pirmo reizi izpildīja šo dziesmu ekskluzīvā koncertā Amsterdamā, tā kļuvusi par visvairāk remiksēto dziesmu mūzikas vēsturē.

Kopā mēs nosakām, kādā solī jāiet citiem. Nāciet un pievienojieties.

Sekojiet līdzi mūsu sociālo vietņu kanāliem, lai uzzinātu, kas notiks tālāk.

A new kind of track

Jauna veida dziesma

Mūzika padara katru braukšanas pieredzi unikālu. Kopsadarbībā ar dziedātāju Dua Lipa mēs esam vēl par vienu soli priekšā. Lietojot speciāli Jaguar radīto programmatūru, Dua Lipa ir izveidojusi ekskluzīvu viņas pēdējā ieraksta remiksu, kas ir radīts braucot ar Jaguar I-PACE. Mašīnas viedie sensori piefiksēja Duas Lipas braukšanas stilu un izmantoja šos datus dziesmas ierakstītu.

YOUR OWN REMIX

“Vēlies” remikss?

Ja ir pareizais algoritms, ritms nav vajadzīgs.

Tagad mēs dodam iespēju faniem visā pasaulē izveidot personalizētus remiksus, izmantojot savus datus – braukšanas stilu, klausītās dziesmas vai piesitot ritmu mobilajā ierīcē.

Šādi iespējams izveidot vairāk nekā miljonu dažādu remiksu atšķirīgos tempos un versijās, un dažādos mūzikas žanros – no hiphopa un deju mūzikas līdz orķestru mūzikai, popmūzikai un drum and bass (bungas un bass) tipa skanējumam.

Tikai daži klikšķi, un jūs savu meistardarbu varat parādīt visai pasaulei. Pārliecinieties, ka izmantojat #thepace

Iepazīstieties ar PACE ģimeni

Pace ģimene atklāj Jaguar būtību un apvienot to ar praktiskumu, lai izgatavotu virkni tādu SUV automobiļu, kādus nerada neviens cits. Katrā modelī ir visjaunākās tehnoloģijas un inovācijas, kas katram automobilim piešķir savu vienreizējo individualitāti.

I-PACE

I-PACE

Iepazīšanās ar pirmo pilnībā elektrisko Jaguar SUV. Pilnībā no nulles būvētais jaunais Jaguar I-PACE ir pilnībā ar akumulatoriem darbināms elektriskais transporta līdzeklis (BEV). Uz to ir aizraujoši skatīties, un ar to ir patīkami braukt. Turklāt, kas svarīgāk par visu minēto – I-PACE ir Jaguar – īsts autovadītāja automobilis.

E-PACE

E-PACE

E-PACE ir pirmais Jaguar kompaktais SUV. Šis jaudīgais automobilis ir vienreizējs atlētiska izskata, veiklības un dinamiskas braukšanas apvienojums. Ar uz vadītāju vērstu vadības ierīču nodalījumu ģimenei piemērotā salona centrā E-PACE Jaguar slavenajai veiktspējai piešķir arī ikdienas praktiskumu. Šāds kompaktais SUV vēl nav redzēts.

F-PACE

F-PACE

Mūsu luksusa līmeņa SUV apvieno sportisku vadāmību un neizsakāmu skaistumu, kas papildināts ar ikdienas praktiskumu un efektivitāti. Līdz pēdējam tehnoloģiski modernizētais F-PACE palīdz jums būt drošībā, savienotam un izklaidētam. Tas ir veiktspējas etalons un padara ikdienas braucienus neparasti patīkamus gan jums, gan jūsu ģimenei.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible